Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
14. sep 2009

Pingula, to je mi moooc ľúto, mojka 😔

Miri, ďakujem moooc. Ja som to tiež počula, že pohyb treba, ale nič namáhavé. Koľko krát si bola v Brne??
tu máš vyčerpané pokusy a nikdy nič??
Mňa to Brno asi počká...uvidím ako manža, ale on je vždy mojím hnacím motorom 😵 Tento rok to už nebude, takže...
pozitívna naladenosť ma už isto iste opúšťa, prsia necítim ani nič...

Tebe držím moooc palce a držkaj sa, teškaj sa z bruška pozdrav odo ma bambuliatka 😵

mirinda10
14. sep 2009

bobjan, mne sa to podarilo na druhy soft na prvom mi nastavovali davky a mala som iba 3 vajka ale v druhom kole sme boli uspesni mali sme krasne blastocysty a morule spolu 7 kuskov

no ja som bola iba na 2 IVF ale na 3tie by som isla ako samoplatca a vo FC to stoji 40,000 SKK a mna to vyslo v Brne na 27,000 CZK a to som si musela platit aj test na HIV s muzikom co tu ide cez poistovnu, takze je to tam pre samoplatcu lacnejsie a to som mala PK a ICSI

ja som nic necitila a mala som stres nakolko som si myslela, ze ked som stale nieco citila pri kazdom pokuse tak je to ok ale test bol vzdy negativny a vidis teraz som nemala ani jeden tehu priznak a mam dvojky a do 12tt so grckala iba 2krat a to iba ked muzik varil z pachu jedla inak nic ani teraz ma prsia moc nebolia iba ked si dam dole podprdu inak nic a v utorok zacinam podla velkosti bobakov 14tt tak u kazdej je to idnividualne

my mame v nasej temicke dalsie 2 tehulky a priznaky boli 0 - ziadne a dalsia caka dvojky a jedna ma jedno babenko, takze ziaden stres to ti teraz netreba iba hlad brusko to stale aj ja robim 🙂

vierka
14. sep 2009

ahojte babulky 😀

matuska - drzim palce na dnesny krvny test, ale verim, ze tam bude krasne cisielko HCG 😉
a s tym utrogestanom si nic nepokazila, ja napriklad ked som si ho davala rano pred pracou, tak som nemala cas s nim este pol hodinu lezat a babatko je aj tak v pohode 😉

pingula - tak to ma neskutocne mrzi, ze ti stimulka nezabera 😔

bobjan - ty pekne doma hladkaj brusko a uzivaj si volno, prechadzaj sa, dopraj si dobortky, lenos pred telkou a tak 😉

petra - no mne meskala mrcha pred IVF a dovod mam v brusku 😀 nemala som voooobec ziadne priznaky, dokonca som dva dni prd tym nez som si robila prvy test bola na aerobiku... len som mala taku bolest v podbrusku ako pred mrchou, tu som mala asi tak tyzden, potom pozitivny test a aj tak som sa este tyzden citila ze proste mrcha pride a nic... a to som sa tiez velmi tesila na stimulaciu 😅
takze drzim palce, nestresuj sa, do FC nemusis volat ze ti meska, len zavolas ked pride a ze zacinas stimulovat... srzim palce 😉

petra2505
14. sep 2009

Baby menzes stale nikde, uz sa musim aj smiat, od zaciatku mam smolu 😀 najskor mi zmylia lieky a teraz nemam menzes, uz sa s priatelom smejeme, ale snad nas caka stastny koniec ked start je taky problemovy 😀
vierka tak to by bol iny gol keby som bola tehu - sexik sme mali raz, blaznime sa a ani vo sne by nas nenapadlo, ze by som mohla byt tehotna, v stredu alebo zajtra skusim kvalitny test 😉

petra2505
14. sep 2009

vierka a dakujem , ved budem vas babule informovat, ze co a ako 🙂 inak strasne vam vsetkym drzim palce 😉

vierka
14. sep 2009

petra - ani ja som neverila, ze sa nam moze podarit prirodzene otehu a teraz ked citim nas zazrak v brusku ako kopka, tak verim na zazraky... mozno pomohlo naozaj uz len to, ze clovek v to nedufal a tesil sa na stimulku a na to, ze bude konecne o krokblizsie k vytuzenemu cielu 😀

bobjan
14. sep 2009

Miri,díky 😉 Vieš, ja mám vajíčka, teošku tmavšie,ale vraj to nič neznamená 😨 😕

tak sa bojím, či s mojími vajkami vôbec budem tehu...PK mi raz neprežilo ani jedno z 10...potom len dve z 10 a teraz zo mňa vydolovali len 3 zrelé 😢 nechápem...

prečo by si mala 3.IVF ako samoplatca? Kvôli veku??

mirinda10
14. sep 2009

ano ja mam uz 40rokov takze preto, no tak ja mam vzdy iba polovicku dobrych treba verit neboj bude dobre ja som mala toto moj 7 ET a vidis podarilo sa, niektore nemame stastie aby sa to podarilo na 1 krat ale raz kazda budeme tehu len treba vydrzat a nevzdavat sa

bobjan
14. sep 2009

Miri a to ťa jeden soft toľko vyšiel či dva?? asi dva nie? tam stojí soft 10.000,-CZK bez liekov však? No plus ICSI..

mirinda10
14. sep 2009

jeden ten posledny, prvy ma stal 12,000 CZK nakolko som nemala PK a mala som len 2 ICSI
ano bez liekov to aj vo FC je bez liekov tych 40,000

ano soft stoji 10,000

bobjan
14. sep 2009

Miri a tie choroby, HIV,...to môže byť ako dlho staré??

loginka
14. sep 2009

baby, co noveho? kto je na rade?
Drzim vsetkym palce!!!

floskula
14. sep 2009

loginka, ty sa mas ako? a tie dve kocky, co otehotneli zaroven s tebou, lolka a este taka blondynka, tie sa neozyvaju, ci su ok?

floskula
14. sep 2009

loginka, bittku som myslela tu tretiu.

bambibam
14. sep 2009

ahoj dievčatá ,ako sa mávate je tu toho vela ale stihla som zaregistrovat niekolko tehuliek a Katušku pozdravujem,nebud smutná moja .

Baby myslím na Vás všetky len nestíham sedieť pri nete. Práca ,škola,a dcera ma vyčerpávajú ,že večer som rada ,že som v posteli.
Začala som manželíka spracúvať na ešte jeden pokus ale je ako skala a má strach že bude zas sklamaný.
Tuším ,že tento krát to znáša on horšie ako ja. Velmi veril ,ale ked neprišlo ani k oplodneniu ostal ako skala.

bobjan a ty ako ? Dúfam ,že do šťastného konca .....

Babule všetky všetky pozdravujem a držte sa ,nech je všetko v poriadku.

rikuska21
14. sep 2009

No asi pol hodku som vas citala az ma oci stipu. 😉

Ja sa tak tesim s vami tehulkami,
Bambi, ja mu verim, a niektori muzi to naozaj velmi zle znasaju, skor by som netlacila na pilu a chvilku mu dala cas

Matus, tie dve ciarky su nadherne, a ako si dnes dopadla???asi oslavujes ked sa neozyvas

Bibjan, neboj, vsetko bude ako ma byt, a ako tuzis aby bolo

Miri, ta tvoja vadrz je obdivuhodna, my sa tiez uz vyse sest rokov trapime a nic ale iba teraz som sa podujala nieco robit takze prve IVF co skoncilo iba OPU pre OHSSale cakam kam sa zahojim a dufam, ze v novembri bude KET

Kati, myslim stale na teba ☹ ☹ ☹ ☹

Petus, len vydrz a v stredu testni, inak ja ked som bola prvy krat tehu tak som mala aj menzes takze nic nie je vylucene
Viei, vidim ze si uzivas tehu a mas aj preco, je to to naj na svete

awe
14. sep 2009

cafte kocky 🙂

pingula - je mi to luto, ale nezufaj, chce to cas... 😔

bobjan - nevymyslaj, hladkaj brusko a mysli pozitivne, urcite sa aspon jeden bubacik uchyti 🙂

vierka - jeeej, ty si uz 22tt? ten cas tak leti 😉 kedy ides na matersku? ci ty robkas az do posledneho dna? 😀

riskus - kolko mate vlastne mrazacikov?

petka - to si este netestla? tak zajtra rano sup sup 😉 a nezabudni napisat vysledok 😕

matuska - tak ako krvicka? budu dvojicky? 😵

awe
14. sep 2009

inak kocky, presne, bittka napadla aj mna - ona totiz stimulovala tesne po mne a im sa zadarilo, no odvtedy sa tu neukazala ☹

rikuska21
14. sep 2009

Awe, mam troch mrazacikov, dvoch silnych a jedneho slabeho, ale tesim sa aj tak , snad nie zbytocne

awe
14. sep 2009

riskus - drzim palce, neboj, silaci vydrzia a v novembri si pojdes po nich 😉 je tu d

awe
14. sep 2009

je tu dost tehuliek po KET 🙂

rikuska21
14. sep 2009

prave to ma utesuje ze aj babule po Ketku boli tehulky, snad to bude aj moj pripad,
idem si pozriet telku trosku rozpltylenie, cely den ma pobolieva hlava tak idem na to zabudnut

papa

awe
14. sep 2009

pekny vecer, papa 🙂

petra2505
14. sep 2009

Baby hlasim, ze doteraz mrcha neprisla a testujeme az v stredu, zajtra este nie.Ideme na vylet aj dnes sme boli takze ani nemam cas to riesit.Ale v stredu urcite testnem pokial dovtedy nedostanem mrchu 😉 Ale mozno dostanem lebo predchvilou som kychla az ma pichlo v podbrusku ako by uz bol menzes na cesticke 😉

awe
14. sep 2009

petra - tak ty nas teda napinas 😀 tak si uzi zajtra vyletik a potom sa ozvi 😉

petra2505
14. sep 2009

awe ja neverim, ze som tehotna preto to neriesim, aj pre priatela je to napätie, ale tiez neveri takze to vnimame uplne v pohode a cakame na M a potom na prvu vcelicku v podobe Gonalu 🙂

vierka
15. sep 2009

ahojte babulky 😀

ani ja som neverila, ze som tehu a tehu test som si robila len preto, aby sa mrcha rozbehla... lebo vzdy ked som si spravila test, tak bol cisty ako sneh a do dvoch hodin prisla mrcha... tak som si taku "vyvolavacku" robila aj naposledy a tie // ciarky som ledva rozdychala od radosti 😀 😀 😀

awe - veru leti to... ja este pracujem... ved praca slachti a teraz potrebujem vyslachtit dvoch ludi 😀 😀 😀 na matersku by som mala ist v decembri a dovtedy by som chcela pracovat kym sa bude dat 😀

vierka
15. sep 2009

a ta Matuska ako?????????????? ved som zvedavaaaaaaaaa 😅

matuska111
15. sep 2009

ahojte kocky, prepacte vcera som sa k netu nedostala.....
no vysledky krvicky bohuzial este nema 😢 doktor mi povedal ze to trva 2-3 dni a kedze je dnes sviatok a v piatok zase neordinuju, tak sa to dozviem az v pondelok, na dalsej kontrole a tam mi uz bude robit aj sono 😀

takze stale som cakatelka na potvrdenie.....ale ked videl moje testy tak povedal, ze neni o com a ze to uz videl v mojich ociach len co som prisla do ordinacie :o)))))

rikuska21
15. sep 2009

Boze baby , same dobre spravy,
Matus, srdecne ti blahozelam,
vieri , ak sa citis dobre tak pracuj, ved este treba aj nieco zarobit a doma by si mozno nudu zabijala iba polihovanim

Peti, to nas fakt napinas ako gumu v gatoch 😀 😀 to by bola fakt sranda a zaroven velke stastie , tak daj vediet v stredu

bobjan a Awe, ako dnes ????oddychujete alebo co porabate???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre