Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

awe
22. jan 2010

vika - sak to uz su babulku davno uhniezdene 😵 tak uz len tehulkuj a opatruj sa, drzkaj sa 😵

vika34
22. jan 2010

ved o to sa snazim 😅

lenca.b
22. jan 2010

no to najdlsie co sa da ma 🙂 proste je ich malo su lenive maju zly tvar 🙂
nooo veru vika som ja zvedava 🙂

vika34
22. jan 2010

ja tiez 😀

lenca.b
22. jan 2010

babyyy mne z tych hormonov asi preplo ja o deviatej vecer zerem hranolky s tatarkou a kecupom a zapijam to pivoooooooooooooom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a cely den som chodila pozerat do ladnicky ako do telky hehehe no musim sa zacat krotit 😎

marrad
22. jan 2010

caute kocky
no dnes som dopadla nie najlepsie...
mame len jedno vajko a druhe male, takze nic moc.....
poobede z prace sa mi nepodarilo napisat lebo som sa nemohla na konika dostat...

lenca.b
22. jan 2010

marrad booze to fakt som ti mohla pozicat moja zlata ja mam dalsich asi dvadsat v sebe kruci to je nespravodlivost ☹ a o kolkej si tam bola?

awe
22. jan 2010

lenca - si mi taku chut spravila 😀 ale skoda, ze nemam doma ani hranolky, ba ani zemiaky 😒

marrad - este je skoro, neboj, na buducej kontrole sa snad ukaze viac folikov 😉

marrad
22. jan 2010

rano

lenca.b
22. jan 2010

o kolkej ze ci si to nebola ty 🙂 bola si tam sama? bo my sme boli na pol osmu
awe dojdi koli tebe osupam zemiaciky 🙂 bo hranolky sme sprasili dneska celeeee 😎

marrad
22. jan 2010

Sestricka vravela, ze nemam vesat hlavu..... ze aj z jedneho vajka uz mali tehotenstva ....

vika34
22. jan 2010

marrad,mozno druhe do OPU dorastie aby bolo do paru,mne dorastli po poslednej kontrole do OPU tri malé,tak musiš verit,držím palce

lenca.b
22. jan 2010

marrad hlavne sa na to jedno sustred pozitivne si na tom lepsie ako ja pretoze jedno je viac ako to co som mala ja ty aspon nebudes mat hyperstimulak takze nezufaj hlavku hore 🙂

awe
22. jan 2010

lenci - ja sa nenecham dvakrat pozyvat 😀 skoda, ze byvas odo mna daleko 😉

marrad, veru, aj tu na nete je dost kociek, co otehulkovali pri jednom vajku 🙂 viac vajok len zvysuje sancu...

marrad
22. jan 2010

tak sak mozno mi este nejake hormoniky pridame.......

vika34
22. jan 2010

jedna kočka z inej temy ,mala iba jedno vajičko a čaka dvojičky/jednovajecne/ 😀

lenca.b
22. jan 2010

boze baby ja vam zavidim fakt zavidim ale v dobrom ...inak ako by mne nastavili davku aby nebol hyperstimulak na dalsom IVF ?

awe
22. jan 2010

ja som tiez malinko nastimulovala 😒

marrad - pridaju hormoniky a vajka dorastu a dozreju 😉

awe
22. jan 2010

lenca - tazko povedat, ci to je mozne vobec, to sa budes musiet poradit s dr., ak pojdes do dalsieho ivf, ale tebe to pri tvojej urode uz nebude treba 😀

vika34
22. jan 2010

lenca ,doki ti dá menšie dávky

marrad
22. jan 2010

dufam.....

😉

vika34
22. jan 2010

marrad a kedy maš OPU,čo ti dnes pichli

lenca.b
22. jan 2010

marrad pridat hormoniky nie je problem ale zastavit to je horsie hoci u mna aj to islo velmi hladko 🙂 awe to bola len teoreticka otazka ze keby nahodou ratam uz so vsetkym ale ak teda ostane minimalne polovicka z toho co mam tak urcite netreba hlavne ked chcem davat len po jednom 🙂

lenca.b
22. jan 2010

marrad a o kolkej si to tam bola ci sme sa nahodou nevideli 🙂

marrad
22. jan 2010

4 x merional mi pichli
o OPU este nevraveli.... ja som bola len po dopichani gonalu 6 den od zaciatku pichania.....

marrad
22. jan 2010

rano 7:30

lenca.b
22. jan 2010

nooo a bola si sama? to sme sa tam isto stretli ale teda ak ti to vadi tak nepis no 😉

marrad
22. jan 2010

nie nie ja nemusim? ja uz vidim 😉
poslala som Ti postu

lenca.b
22. jan 2010

nooo druhe pivko 🙂)))))))) pan doktor kazali ze mam dodrziavat pitny rezim a potom poznamenal ze tych 7 piiiv takze robim co mi kazal 😀

marrad
22. jan 2010

Pred chvilou som si zacala na pribalovom letaku citat neziaduce ucinky a po prvych riadkoch som to radsej zabalaila, aby som sa nevystrasila.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre