Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

veam
16. apr 2009

Dobre baby...idem teda aj ja,,,zajtra sa tu stretneme,,,majte sa pekne 😔

mimka30
16. apr 2009

Baby, tak teda keď ste odfrčali na Ordinejšn 🙂 tak idem aj ja kukať.

Peťka, Veam, Emka, Floskulka- čafte zatiaľ. 🙂

petkaerdal
16. apr 2009

veam a poviem ti,cele tehu tomu nebude verit,lebo ja ani teraz neverim,to si uvedomime asi az ked nam budu male plakat v postielke 😀

bobjan
17. apr 2009

Dobré ránečko, bambuľky 😉

Peti, nové foto??? 🙂

loginka
17. apr 2009

dobre ranko bobjan,
dnes idem do FC, mala by som vyfasovat liecky

veam
17. apr 2009

Ahoj bobjan...zase pracovne?uz je piatok konecne co,tesis sa?

bobjan
17. apr 2009

logi, super, normálne ti závidím 😎

Veam, jo, pracovne, ale teším sa, super víkend predo mnou, bude pohodička, klídek, tabáček 😀 Hádam aj čosi ugrilujeme 😉

a ty ako? Máš aj vychádzky? chodíš niekam, či len doma?

veam
17. apr 2009

loginka supeeeer...

bobjan ano mam aj vychadzky,obcas zajdeme k nasim alebo do mesta alebo niekam na prechadzku sa vyluftovat

vierka
17. apr 2009

dobre ranko babulky 😀

loginka - super, ze si ides dnes po lieciky 😀

ja prave premyslam, ci zavolam do FC dnes ze kedy sa mozem stavit po lieky, alebo az v pondelok 😀

babulka123
autor
17. apr 2009

loginkaaaaaaaa velmi na teba myslime... cmuuk a drz sa.. silnooooo a musi to vyjst, za chvilku ta mozno bude naseldovat aj Pahu aj Gregy... tak aby si bola vzornou motivaciou.. uznaj ze ja sama to nevytrnhnem hehehehhe

veam
17. apr 2009

šup šup baby,aby ste aj vy bolo coskoro tehulky 😀 😀 😀

loginka
17. apr 2009

dik babuuuuuuuuuuul 🙂
jasne budem sa snazit, ale zacinam az next cyklus, lebo planujeme dovcu - Kuba 😉
ako sa mate? ako pahu a gregy, nejako o nich nic neviem ...

babulka123
autor
17. apr 2009

takze kuba???? no pekne... prosim ta davaj na seba pozor ano ???

s Pahu som doooost pravidelne, teraz je akurat chora chuuuda moje, prehnala to na pivku hehhheehehhe
nevyslo im 2 ivf, a teraz... teraz su v stadiu cakania co bude, ale kukni jej foto kupila si noveho psika a je uzasny... a Pahu vyzera spokojne takze zatial neriesi..

gregy... volala som s nou , bola vo svedsku na dovci, april ma stasne nabity, ma stasne vela roboty aj ona aj jej drahy, ale pokial mam info tak cca v maji chcu ist do FC... takze tak

loginka
17. apr 2009

jasneeeeeeeeee, velmo sa tesujem
este nemame nic vybrate ale googlime ostosest
pozdraf pahu aj gregy!
a vy sa opatrujte!

babulka123
autor
17. apr 2009

budeme ... kopeme akurat do bruska o 106 a tak sa z toho tesim ...

petkaerdal
17. apr 2009

Dobre ranko,aj ked dneska take pod mrakom u nas
ano bob,noveee 😉

Vierka a to uz mas dostat menzes? nezabudni,ze recepty ti da az tyzden pred menzes a az po kontrole ,po uzv,ci nemas cystu,aby si sa tam neprehnala,ako ja raz

vierka
17. apr 2009

petka - ahojcek... no ja som dostala mrchu vcera a od tej nasledujucej mozem stimulovat... a to sa chcem obednat na ten kontrolny utz a na vyfasovanie injekcii ked bude vsetko v pohode... takze teraz uz viem, ze kedy by som ho mohla mat.... ale zavolam tam ohladom toho az v pondelok, teraz mi pride na to moc skoro 😀

petkaerdal
17. apr 2009

no ale to sa musis objednat cca tyzden pred menzes,inak ti recept neda,ja som sa tak raz premotala tam
ja som myslela,ze sa uz chces teraz niekedy objednat

vierka
17. apr 2009

petka - ja sa chcem objednat na ten termin tyzden pre mrchou - lebo podla toho ze uz teraz mam, si to viem vyratat, ze kedy tam mozem na ten utz a pre tie injekcie ist...

petkaerdal
17. apr 2009

aha,ok potom,som myslela,ci si nepozabudla,ako to treba..tak fajn 😉

dneska som nejaka depresivna a uz som si dala aj magnezko,to z toho pocasia asi 😖

petkaerdal
17. apr 2009

baby poradte mi,co z kuracich prs navarit,uz neviem ,co varit fakt 😖 😖 😖

bobjan
17. apr 2009

Peti, kuracie soté na nive??

bobjan
17. apr 2009

kuracie soté na karí s ananásom?

bobjan
17. apr 2009

špízy?

petkaerdal
17. apr 2009

nivu nemozem,s ananasom nemame radi a spizy som nerobila...asi spravim len tak na stave so zeleninou...ale nechce sa mi dneska nic,vonku je hrozne pocko 😖

emka1
17. apr 2009

caute kocky, tak sa vam opat hlasim z nemocky 🙂

konecne mame aj po ranajkach, dnes na nas akosi pozabudli, tak sme vsetko na tanieroch od hladu zosrotvali 😅
dnes bola aj mala aj velka vizita, zobrali ma aj na utz. ze ako si vedu moje vajecniky a hlasim ze oba uz maju "len" 5 cm, volnu tekutinu v brusnej dutine stale mam, ale uz sa vstrebava a mam ju len na spodu bruska 🙂. Nechaju si ma u az do pondelka, takze o vikendovy program mam postarane 😖

bobjan
17. apr 2009

tak potom nič....

u nás je pod mrakom 😖

Emka, ahoj 😉 Držím ti palce, aby ti víkend rýchlo ubehol a bola si doma a všetko nech je v poriadku 😉

vierka
17. apr 2009

petka - ja viem presne ako na to, len som uz nedockava, tak ma mohli kludne aj teraz zobrat, mne by nevadilo 😀
a len tak zapecene prsiacky zo zemiakmi, smotanou a syrom??? 😝 😀

emka - tak to je super, ze sa to uz vsetko dava do poriadku... verim, ze vsetko dobre dopadne a bodaj by si za osmenu dostala pozitivny tehu test 😉

u nas je pod mrakom a to chcem ist dnes do mesta, asi zmoknem 😅

emka1
17. apr 2009

dikes babule, krv mi na HCG uz brali, vysledok bude mozno vecer, uvidim .... som 8-9 den od ET 😅

bobjan
17. apr 2009

emka, moooooooooooooc držím palce, večer tu kuknem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre