Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

emka1
27. apr 2009

mimka - ET mozu stopnut, ked Ti nemaju co vlozit ... aj sa embryjka prestanu vyvijat 😔 😔

pejka tak dopadla chudatko, ona bola na 2.IVF v januari, ak si spominate, a im sa prestali vyvijat embryjka, takze prisla na ET a nemali jej co vlozit ... ☹
dlho to nebola, viem ze si chceli vybavit genetiku, tak snad nas coskoro navstivi ... 😔

mimka30
27. apr 2009

Pamätám na Pejku. No hrozné niečo. 😔 😔 😔

cigaretka5
27. apr 2009

dievcata som si povedala dost bolo depky do stredy to v robote nejako vydrzim a potom si dam asi PN-ku prirpavim sa do pohodky na odber a potom sa v praci ukazem az ako tehulka nech si tu bezo mna robia co chcu. Mimka ty si bola od kedy doma?

sisab
27. apr 2009

Ahojte dievcata, od rana sa snazim pridat prispevok, a stale ho tu nevidim. Dakujem Vierke za rady, zajtra sa chystam ku obvodnej aby mi dala odporucaci listok na predoperacne. Este som sa chcela spytat, ci vo FC od vas nechceli aj cytologiu, lebo v GF to odo mna pytali. A super, ze davaju fakturu, mi to pride take normalnejsie, ako ked som platila 26tisic v hotovosti...Este vas poprosim niektoru, ze kolko ste platili za mrazenie, dakujeeeem 😅

cigaretka5
27. apr 2009

sisa za zmrazenie su tusim 3 tisicky. Vy ste samoplatci?

cigaretka5
27. apr 2009

dievcata este mam na vas jednu intimnu otazku? co stimulacia a sex? ja mam strach ze tie folikulky mozme nejak poskodit a drahy snad este vacsi a co po odbere je to vhodne? alebo treba abstinovat az po moment kedy bude vysledok krvi?

mimka30
27. apr 2009

Cigaretka ja od stimulky. Lebo od 6. dňa stimulky sa nesmieš namáhať, ani nič dvíhať, aby si si nepopraskala vajká.

emka1
27. apr 2009

sisab - ja som mala vysledky z cytologie z 8/2008 a tie stacili, gynekologicku preventivku mavam kazdorocne na jesen, takze teraz pojdem opat a budem vediet vysledok ako je na tom moj krcok

petkaerdal
27. apr 2009

mrazenie stoji 6000,ja som platila 6000

cigaretka,mne bol sex zakazany! aj po OPU!

mimka30
27. apr 2009

Sex sa neodporúča aby si si Sisa nepopraskala vajká. Hádam to tvoj mangel vydrží, a ak nie, kúp mu Anču nafukovaciu 😀 😀 😀 Prepáč- trocha humoru 😀 😀 😀

petkaerdal
27. apr 2009

a nemala by si sexovat,lebo spermie,co odovzda manzel by mali byt 5-7 dni stare

cigaretka5
27. apr 2009

no ja tiez od prvej inekcie dostal drahy stop stav takk si len overujem ci som neni prilis precitlivena

emka1
27. apr 2009

cigaretka - tak my sme sex pocas stimulky uplne odlozili, jednak mi brucho rastlo jedna radost a na sex som nemala ani pomyslenia 😀 .... to iste aj po OPU aj po ET ... takze mesiac bez sexu. Ale teraz ideme na to, uz sa mi aj chut vratila 😀 😀

drobec123
27. apr 2009

Baby, mam // a HCG cez 600 !!!!

emka1
27. apr 2009

cigaretka - aj doki Ti po ET povie, ze nesexovat resp. vyjadri sa, ze nemat pomer 😅

emka1
27. apr 2009

drobec - faaaaakt ???? blahozelaaaam ! tak Tebe to vyslo ???

petkaerdal
27. apr 2009

drobec gratulujem 😵 😵
krasne Hcg 😉

sisab
27. apr 2009

No baby 😀
Takze 6tisic za mrazenie. S tou cytologiou som to myslela tak, ze ci to vo FC vobec pytali, lebo mne to vobec dr. nepovedal, ze treba aj cytologiu doniest. Len predoperacne...

emka1
27. apr 2009

drobec, ktory den si od ET ?

drobec123
27. apr 2009

13den po ET ! bola som si rano po Utros, tak som presvedcila sestricku nech mi zoberie rovno aj krv 🙂 ale priznavam ze vcera som robila testy - dva !

emka1
27. apr 2009

sisab - odomna doki nepytal, ale mala som vysledky v odporucacich papieroch od mojho gynekologa

cigaretka5
27. apr 2009

drobec GRATULUJEM vidis som ti hovorila

mimka30
27. apr 2009

Drobec to je supeeeeer gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀

bobjan
27. apr 2009

Drobec bombaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

MOOOOOOOOOOOOOOOC GRATULUJEM!!!!!!! Drž sa! 😎

cigaretka5
27. apr 2009

sisa cyto nepotrebujes odo mna ju doki nechcela ani som ju nemala v papieroch

petkaerdal
27. apr 2009

drobec to mozu byt aj dvojicky 😵 😵 😵

a testy si mala uz krasne co? daj do albumu

cigaretka5
27. apr 2009

drobec a kolko ti vkladali dve?

drobec123
27. apr 2009

baby, dakujem ! priznam sa ze do dnes obeda som s tym vobec nepocitala, vobec som to neprezivala, neriesila to, neanalyzovala, bola totalne v klude a uzivala si vsetko ako predtym !

drobec123
27. apr 2009

peti, kolki HCG si mala ty ?
vkladali dve, jedno 6 a jedno 12 bunkove.

petkaerdal
27. apr 2009

drobec,ja som bola na 12 den na krvicku a mala som 940,ale kamoska mala 500 a ma doma dvojicky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre