Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

loginka
28. máj 2009

vika neboj, sicko bude ok! 🙂

mali ste ma vidiet, asi pol hodinu som revala, beeeeeeeeeeeeeeee

emka1
28. máj 2009

loginka - len si poplac, to patri k tomu ... 😉 uvolnis napatie a opat sa budes usmievat 😅

loginka
28. máj 2009

asi takto: 😅 😅 😅

emka1
28. máj 2009

logi ... to bol usmev pred dalsou zajtrajsou injekciou ?? 😀 😀

loginka
28. máj 2009

zajtra znova? nieeeeeeeee
ale nie, ja som hrdinka, mna len tak injekcie nerozhadzu 😎 😎
inak vcera mi prvy krat pichala sestricka a bolo to lahsie, inak picha moj manzel, on sa s tym dlho vyhrava, kym si to pripravil, ja uz som beeekala 🙂

emka1
28. máj 2009

logi - ja som chodila na injekcie kazdy rano do FC, moj mangel na to nema zaludok, radsej ma kazde rano ochotne doviezol do FC a odviezol potom do robotky 😅

babulka123
autor
28. máj 2009

loginka ja si pamatam 1 inekciu este v GF.. dala som do bruska a strasny rev doma.. snazivec chudak kukal na mna ze co sa stalo.. ci to bolelo.. hovorim nie ale z principu musim plakat.. tak sme sa zasmiali a bolo dobre..

neboooj vsekto ma svoje pozitiva.. ja som prerevala prve 3 mesiace.. hehehe

loginka
28. máj 2009

jasne, ale uz mas aspon zadostucinenie 😵
ked to bude pre nic, tak nebudem revat ale nadavat ako pohan a opijem sa 🙄
ved uvidime, hadam nebude treba 🙂

riska
28. máj 2009

ahojte, tak už oficialne patrim k vam 🙂 boli s mm na 1. konzultacii a mali ste pravdu, všetko bolo super 🙂
nejdem to ani porovnavať s GF, lebo sa neda porovnať 2 neporovnateľne veci 😕
mame vypisanu žiadosť, čakame na schvalenie a v auguste by sme mohli ist na to 😵

vierka
28. máj 2009

riska - jeeeeeej, tak to je super... vitaj medzi nami 😀
aj ked ja som uz skor taka byvala FC-tacka, ale mam tu baby velmi rada, tak sem budem nakukat hadam stale 😀

emka1
28. máj 2009

riska - vitaj vo FC a cit sa tu ako doma 😉
super, ze na to idete tak rychlo ... vidim, ze doki uz vypisuje ziadosti na 2.polrok, tak snad uz vie, ze nebudu robit poistovne problem
riska, aku mas poistovnu, prosim Ta ??

riska
28. máj 2009

emka, všeobecnu... doktor povedal, že tu najlepšiu 🙂
a potešil ma, lebo skonštatoval, že moje pco, ktorým ma všetci strašia, vobec nie je take hrozne 😵

vierka, som teraz dočitala, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 😉 😀 😵 to je neskutočna pecka 😀

vierka
28. máj 2009

riska - tak to je super, ze to PCO nie je take strasne 😉 🙂
dakujeeeeeeeem... 😀 naozaj je to pecka a tu pecku mam rovno v bruchu 😀

emka1
28. máj 2009

riska, tak to mas pravdu, vseobecka nerobi pri schvalovani ziadosti problemy, to len moja spolocna stale strajkuje 😠 😠 , uz vypovedala zmluvu aj s mojim vseobecnym dokim a robi problem aj vo FC pri schvalovani ... 😠

asi ju vymenim, ved mi ani nedava SZP ziadne vyhody ... len problemy mi robi 😠
od noveho roku idem do Vseobecky a basta fidli !!

gregy
28. máj 2009

Ahojte ako Vás tak čítam Loginka chaosí 🙂 pripomína mi to staré časy len dúfajme že len primomína ale záver bude diametrálne odlišný 😀 😀 😀
Logi a ty picháš večer? lebo viku z večera prehodili na ráno tak sa radšej na to opýtaj v FC ... ja som tam tiež chodila každé ráno až sa sestričky zo mňa smiali že k nim chodím na raňajky 😀 ináč oni sú strašne zlaté prišla som tam otrčila brucho a zadok a o pár sekúnd som z tade prchala s úsmeovom na perách žiadny stres ... ja som bojo a radšej dám zuby trhať a toto bolo úplne perfektné riešenie .... a to porovnanie OPU v GF a v FC sa ozaj nedá porovnať tuto mi Dr už zo dvier kričal že máme vajká s úsmevom na perách pričom v GF ... nejdem sa ani rozčulovať ale však vieš aký zaujali ku mne postoj ... takže neporovnávaj Fc je iná liga 😵

Vikuška myslím na teba cmuk 🙂

emka1
28. máj 2009

gregy - ze sa aj ukazes 😎 😅
ako ?? vsetko v pohodke ? nejake priznaky ? testujes ? netestujes ? 😅 😀

gregy
28. máj 2009

ahoj emka ja vás pravidelne čítam ale nepíšem - snažím sa nechaosiť ale akosi sa to nedá ... ešte netestujem som len 7 deň po KE ... príznaky zatiaľ žiadne, od včera som mala brutálnu migrénu už som ráno volala do FC že čo si môžem ísť kúpiť a poradili mi paracetamol ... ale potom mi poradila moja mamina neakú jogu prstov a verte neverte zabralo to a to ja mávam ozaj brutálne stavy

gregy
28. máj 2009

malo byť nie po KE ale po ET 😀 😀 😀

emka1
28. máj 2009

gregy - tak uz mas polovicu za sebou 😉 😉 ... inak priznaky ani mat ziadne nemusis, tak nestresuj ... teraz sa snaz uz len tych dalsich 5-7 dni zvladnut v psychickej pohode .. 😅 takmer nic uz neovplyvnis, vsetko je v rukach tam toho hore nad nami 😅 ...
no a tu jogu prstov proti migrene by si nam mohla nejako sprostredkovat, urcite s bolestami hlavy tu mame vsetky obcasne stretavky 😅

riska
28. máj 2009

emka, určite ju zmen, všeobecna je všeobecne v pohode 😀
gregy, ešte netestuj, vydrž ked budu // poriadne silne 🙂

gregy
28. máj 2009

no však sa snžím nestresovať ale ľahko sa tom hovorí horiš prežíva a pre mňa je toto čakanie po ET po prvý krát pri prvom IVF sme nemali žiadne vajká takže ...

mamina to má aj v elektronickej podobe akurát ideme k nim na víkend tak ak budeš chcieť môžem ti to poslať e-mailom

emka1
28. máj 2009

gregy - kazdy cyklus je u zeny iny, tak isto ako kazde tehotenstvo je ine. Takze aj Tvoje vajecniky podla mna nereagovali vobec na lieky v GF, ale na Merional zareagovali uplne v pohode, takze to je super uspech 😉 😉
U inych kociek je to niekedy naopak, ze na Merional nereaguju a na ine lieky v pohode vyprodukuju kvanta vajok.
Drz sa a nestresuj 😉 😉 ... potrebujes mat vesele a kludne brusko, tak na to mysli 😉 😉

No ja som zvedava na moj dalsi pokus, dufam, ze tiez budem mat dost vajok, ako minule, ale vtedy bolo asi menej kvalitnych, lebo z 13 vajok mi zostali len 3 embryjka ... 😖

gregy
28. máj 2009

emka a ty ideš na ktorý pokus? no u mňa to je aj o kolísavom FSH takže to že som teraz mala 3 vajká bol preveliký úspech mňa strašili že mi skončili vaječníky ... ale to je za mnou a teraz čakám na pozitívny výsledok 😀

emka1
28. máj 2009

gregy - ja som bola teraz v 4/2009 vo FC na 1.IVF a v 8/2009 sa chystam na 2.IVF ... tak uvidime 😵
dufam, ze si sa starala pocas stimulky aj o svoju perinku (sliznicu), nech sa maju fazulky do coho zahryznut ... ?

petkaerdal
28. máj 2009

emka,tiez chcem len potvrdit,ze kazdy cyklus je u zeny iny,preto aj reakcia na tie iste lieky je v kazdom cykle ina,viem to aj podla seba a tiez,nie v kazdom cykle vie zena,aj zdrava otehotniet...

loginka
28. máj 2009

cauko kocky,
co je to vo vzduchu, hlava mi prasknut!!!
aj som prihorela obed, lebo som sadila byliny 🙂 teraz budem jest oskvrcene
gregy, uz to mas za par a budes vediet vysledok, teraz mas vlastne prvy ET, ze?
pojdem radsej zajtra pichnut do FC, lebo uz nechcem tak vycinat 🙂
inak pichacka je rano, tak mi aj odporucili
bye, idem jest prihorete maso 😖

gregy
28. máj 2009

emka a to sa prosím ťa ako robí ???? no dúfajme že kuriatka moje sú už zahryznuté 😀

gregy
28. máj 2009

logi áno mám prvý ET vo švtrok mám ísť na krv ale pôjdem už asi v stredu lebo manžel ma narodky ... mne minulý rok pár dní pred 30 oznámili že dovi dopo a teraz kebyže na mangelove narodky mu oznámim že sme tehu to by bolo úplne supeeeeeer 😵

emka1
28. máj 2009

gregy - no ak si nas obcas citala, tak sme tu viedli dlhe debaty, ako zlepsit sliznicu maternice, no a baby prisli na rozne zlepsovaky napr. pit 2x denne caj z alchemilky, uzivat kvapky Femigard, alebo papat chiili korenie alebo pit 1 dcl denne cerveneho vinka ... ale aj lieky pri IVF vraj podporuju rast sliznice, tak snad Ti to pomohlo a fazulky su uz zahryznute.
Ja som mala dost nizku sliznicu pri 1.IVF, len 5 mm ... co je malo, minimalne ma vraj byt 7 mm, ale zase ako petka hovorila vela krat, sliznica nie je vsetko, na to aby sa fazulky uchytili vplyva milion faktorov .... ale prvorade je pozitivne myslenie 😀

loginka
28. máj 2009

to by bol najkrajsi darcek, uz sa rozplyvam 🙂
bodaj by, ptuj, ptuj, ozaj tu uz nikto nepluje tehu virusy, zeby uz to nezaberelo? 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre