Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vika34
20. jún 2009

logi a tebe robili kyret v GF?
určite to bude o.k.,držím palce

vika34
20. jún 2009

gregy ved aj mne všetci tvrdili,že je to len nejaká cysta,ale chcela dr.,aby som si to išla dať zobrať ešte pred IVF,ale to som už nestihla.Niektorý čo sme sa o tom bavili zase tvrdia ,že ked tvrdia ,že to nie je pozitívne,tak ,aby som si do toho nedala rýpať,tak som taka rozpoltená

loginka
20. jún 2009

nie, tam asi nerobia, normalne v nemocke

tak si to este radsej prever u nejakych dalsich odbornikov

gregy
20. jún 2009

vikuš zase mojej mame tech Dr. povedal že to nemá v tele čo robiť pokiaľ to je pekné ohraničené má to ísť okamžite von aby yo nebodaj nezbujnelo ... čo lekár to iný názor ... ale ja y som sa prikláňala k tomu že nech to ide von ... ale verím ti že je to ťažké rozhodnutie ☹

gregy
20. jún 2009

vika a ešte otázka k tt ked na sone ukáže 5tt+0 tak k tomu oni ešte priratávajú tie dva týždne čo bolo pred spolodením alebo to je už v tom zarátané?

vika34
20. jún 2009

ved lekári tiež tvrdia,že je to ohraničené a nech to ide von ,to iba laici tvrdia ,že by to ešte neriešili,ale možno by zmenili názor,keby to mali v svojom tele a nie v mojom.
Ja sa naozaj o seba starám,chodím na všetky pravidelné prehliadky,tak by som nebola rada ,aby som niečo zanedbala,lebo mám kamarátku,ktorá to má už vyše troch rokov a ešte nebolas ani na UTZ a to sa mi zdá veľmi nezodpovedné.Nebola by som rada,keby& ma tiež zaradili do tejto skupine

vika34
20. jún 2009

moja to chceš odo mňa sai veľa,ale pred každým UTZ sa ma vždy pítali na datum PM a asi podľa toho to tam naskočí,ale majú tam aj číslo podľa veľkosti,lebo v GF mi povedal,že som v 9tt,ale velkosť plodu zodpovedá 6tt,tak to hádam odniekaľ vyčítal

vika34
20. jún 2009

idem nakrmiť dieťa,potom nakuknem 😝

loginka
20. jún 2009

gregy, skus podla tejto kalkulacky 🙂
http://tehotenstvo.academy.sk/

vika34
20. jún 2009

už sme napapané a vy ste už zasadli k TV?

loginka
20. jún 2009

ja si pustam film Jachyme hod ho do stroje, lebo sa nam nejako pototo satelit a nic mi neide v TV a chlapa
nemam doma

vika34
20. jún 2009

my s Vikou sme tiež bez muža a neviem čo by sme pozerali,lebo nič moc nedávajú

sivusa
20. jún 2009

Ahojte 🙂
Loginka gratulujem, veľmi sa s Tebou teším, prajem krásne tehulkovanie 🙂
Vikuš ahooooooooooj

vika34
20. jún 2009

ahojky sivuška čo robíš?

loginka
20. jún 2009

ahoj sivuska 🙂 dakujem 🙂
uz mi blbne aj prehravac, ja a technika - koniec sveta, asi si idem citat 😕

sivusa
20. jún 2009

Vikuš teraz som pozerala Smotánku a nejak sa mi chce spať, v poslednej dobe už o pol desiatej spím 😅
Vy ste čo dnes robili?

loginka
20. jún 2009

ja som sa vratila z chaty, kde som moc nepospala, takze uz sa zberam do postele
takze dobruuuuuuuuuu 🙂

vika34
20. jún 2009

Ja som celý deň preflákala doma iba na obed sme išli von,lebo som ráno vytiahla kura z mrazáku a bolo nejaké veľké a nechcelo sa rozmraziť,ináč nič čumíme do bedne

vika34
20. jún 2009

logi dobrú

sivusa
20. jún 2009

my tiež pozeráme telku, aj keď klasicky nič nedávajú...
myslím,že za chvíľu pôjdem aj ja spať

vika34
20. jún 2009

ja čakám Jurka,mastí karty už celé popoludnie,tak sa asi presuniem do spálne a možno aj ja zalomím

sivusa
20. jún 2009

my sme teda akčné, o 9 v posteli 😀 , asi stárneme 😀

vika34
20. jún 2009

ja ano,ale ty ešte nemáš nárok ,práve prišiel Jurko a zahlásil,že žiadna spálňa ,mám pekne sedieť v obývačke a pozerať s ním TV,je tuším nejaký drzý,asi mu nedám večeru 😅

gregy
20. jún 2009

Ahojte ja som sa musela ísť venovať prišla nečakaná návšteva ale už odišli ...

sivuška to som si našla podľa tej by som mala byť už v 7 týždni .. nuž nesedí mi to tak ani tak musím toho Dr. poriadne nabudúce vyspovedať teraz mi nechcel nič povedať aby ma nenaplašil ale toto je tiež na figu ked neviem nič 😠

vika34
20. jún 2009

gregy budeš o.k.,idem hajkať pá

gregy
20. jún 2009

oki dobrú noc paaaaaaa

vika34
20. jún 2009

pá,pá

gregy
20. jún 2009

Jééééééj konečne som na to prišla ak sa berie den oplodnenis deň ET (čo som našla na nete) tak potom som presne 6tt+1 čiže ak sono v piatok ukazovalo 5tt+0 sme po zadu len jeden týžden a to mohlo byť aj zle zamerané takže sa neplaším šicko chráááááááááá 😀 😀 😀
A už môžem ísť spokojne spinkať 😀 dobrú noc

loginka
21. jún 2009

gregy 🙂 super ze si na to dosla 🙂

gregy
21. jún 2009

logi no ja ked niečomu nerozumiem tak do vtedy do toho vŕtam až to nakoniec pochopím ...

prosím ťa a ty čo robíš v nedelu ráno o 6:13 😕 ja si o takomto čase šupnem utroš a drichmem ďalej 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre