Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

matkamatko
23. feb 2009

baby a po odbere môže byt pri mne na izbe manžel?

petkaerdal
23. feb 2009

Dagus,uz sme ta celu doplietli..o dzusiku sme vraveli kvoli vitaminom pred ivf,mne to chutilo viacej,ako ovcie,je jedno co si das...
a minoska sa pije od odbere,ale len v pripade,ked hrozi OHSS,ale mozes aj tak,tym nic nepokazis..

vierka
23. feb 2009

petka - ja neviem, ja som tu tu niekde na konovi citala, ze tie dzusi su moc sladene a tak, ze ked vela tekutin tak je lepsie nieco cistejsie, tak som pila Rajec, kedze mineralky moc nemusim... a ja som zacala vela pit uz pri stimulke, lebo som nevedela odkedy 😅 😀

matka - ta narkoza je uplne v pohode, aj ja som sa bala, sestricka ma pomojkala po ruke a uz som aj spala 😀
no a ked som sa zobudila, tak som tam pekne mohla zostat lezat a mozes tam zostat ako dlho chces a je to len slabucka narkoza, nemyslim, ze pri nej horzi to co pri tej maskovej 😉

matkamatko
23. feb 2009

daguska my sme tu jak takí dvaja zvedavci, až mi je to smiešne ale kočky su zlaté , že nám všetko objasnia, ved potom budeme my pomáhať dalším 😉

bobjan
23. feb 2009

Matka vo FC je pri tebe aj manžel na izbe, on ťa tam počká a mne povedali, keď ma k nemu doviezli, že no už vás tu čaká, váš anjel strážny 😵

petkaerdal
23. feb 2009

dagus,vobec ma neotravujes,aj ja som sa takto pytala,ked som sla prvy krat,vela lekarov nic nepovie,musis sa vsetko dozvediet na nete,takze sa kludne pytaj,cokolvek,co ta napadne....rada pomozem

Matka,po odbere je pri tebe manzel na izbe,v jedinom centre a to vo FC

matkamatko
23. feb 2009

baby a to či hrozí OHSS mi po odbere povedia?

petkaerdal
23. feb 2009

Veirka,co sa nechapeme,ci co? 😀 aha ty si origos 😀
ja som myslela dzus kvoli vitaminom,ako som pisala,mne to lespie chutilo,ako ovocie alebo nejake tabletky,takze este raz,pocas stimulky a pred som pila velmi vela 100% dzusu a aj moj manzel,citala som ze to vyrazne ovplyvnuje spg...
a minosku po odbere,tu lubim tak ci tak 😀

matkamatko
23. feb 2009

kočky asi sa zasmejete, ale ja ked som čítala o OHSS a vela pití, tak už aj pri IUI-pri clostile som pila o 106 pre istotu 😀

petkaerdal
23. feb 2009

a stale ti pisem Veirka a nie Vierka,neviem preco... 😅 😅 😅

matka ,ci hrozi ohss zbada doky,uz na prvom uzv,podla vajecnikov...a podla toho,kolko folikov sa v nich tvori,niekto ma napr.vo vajesniku vajok tolko,ze ich dr.vie poratat,napr.5,6 a tak..no a ja,co som jasna PCO a teda aj OHSS,som mala vajecnik,ako to dr. nazyvy,predstav si strapes hrozna...take nieco..

petkaerdal
23. feb 2009

matka 😉 😉 😉
mne vzdy dr. vravel,ze ohss prepukne,ak prepukne po odbere

vierka
23. feb 2009

petka - no ja som blondinka, tak asi preto sa nechapeme 😀
takze odteraz budem pit len dzusiky 😝 😀
a ja som si nemyslela, ze pojdem na nejaku operaciu dlhu, len som si myslela, ze narkoza = maska v akomkolvek pripade 😅 😀
a to je jedno ako mi pises, ja viem ze som to ja 😀

a manzel je na izbe, ved ja hned ako som otovrila oci a uvidela ho tak som na neho vybafla "kolko mame vajicok???" 😀 aj po tranfere je hned s tebou mangel 😀

vierka
23. feb 2009

no baby, inak ja som tu bola tiez za novacikovskeho truhlika a vdaka babam tu viem skoro vsetko uz.. takze sa kludne pytajte, babenky tu su strasne zalucke, take pokladiky a verim, ze sa k nim uz mozem pridat aj ja a radit vam o sto sest 😀

petkaerdal
23. feb 2009

Vierka 😀 😀 😀 chapem ,chapem 😀 😀 😀

uz nebyvas lekvar odkedy si na PN?

vierka
23. feb 2009

petka - no uz nebyvam, to som bola len vtedy ked som vstavala rano o 5.00 pri utrosi a chodila do prace - to bolo amen gloria 😀 teraz na PN mozem spat kedykolvek sa mi zachce 😀

idem si dat trochu horucej polievky 😀

bobjan
23. feb 2009

Vierka, ja budem od stredy amen gloria 😀 😀 😀

matkamatko
23. feb 2009

kočky dobre sa tu s vami píše, len musim ist niečo porobit, tak sa zas ozvem, dnes som plná informácii, aspon bude mat manzel čo večer počúvať 😀 😀 😀

bobjan
23. feb 2009

Dievčatá, ak niečo neviete, kľudne sa pýtajte, na to sme tu a neberte to tak, že nás otravujete. Radi poradíme, ak budeme vedieť...aj nám pomohol v začiatkoch net, tak vieme aké to je..

petkaerdal
23. feb 2009

aku polievocku si robila? ja rozmyslam,ze aku spravit,ale asi zase fazulu...
no ale musela si byt zlata vtedy,ked si sliapala na utorsi 😉

bobjan pre zmenu budes ty lekvar? 😀

matka si tusim,ako aj ja 😀 ,ja som tiez vsetko kvakala doma manzelovi a toho z konika uz aj hlava bolela a aj mi nadaval,ze ho to nezaujima,on pozna z rozpravania aj vsetky kocky odtialto 😀 😀 😀
moj drhay uz otvoril ocit,tak ide sa ranajkovat

bobjan
23. feb 2009

Petka, no vyzerá to tak, že budem asi tá marmeláda 😀

matkamatko
23. feb 2009

petka ja som mala aj obdobie, ze ma manžel nemohol pristihnut že som na koniku, lebo som depkarčila a on mi nádaval nech tu nečúmakujem že som cela v strese z toho, ale teraz je to už OK, akurát, že mu doma všetko rozprávam a ked ma náhodou nepočúva tak mu poviem-počúvaj ma, lebo ti to budem hovorit od začiatku.. 😀 😀 😀

vierka
23. feb 2009

bobjan - no ved kto vie ci ta nenechaju este doma... ale da sa to prezit 😀

tak aj ja som stale doma s tym, ze na konikovi toto a tamto a baby mi povedali toto, a ze mam tamto... mangel tu uz vsetky pozna 😀 a mu stale o tom kvakam a som prudko mudra, lebo vsetko ovladam 😀

petka - no ja som robila len taku obycajnu, slizikovu, masko som do nej dala uvarit, zeleninku a je to mnamka 😝 😀
no ja ked som brala utros, tak som chodila stilom "narkolepsia je.... chrrrrrrrrr" 😀 😀 😀

bobjan
23. feb 2009

Ja teda doma netom nežijem...teda už nie...najprv to tak bolo, ale nerobilo to u nás dobrotu, tak je to už dávno za nami....

marcy28
23. feb 2009

Dakujem vsetkym za povzbudive slova.... Ja som tu nacapena stale a asi si to tiez zakazem, lebo potom si vytvaram hororove scenare... 🙂

marcy28
23. feb 2009

inak my sme obaja vraj v uplnom poriadku, tak preto tak rozmyslam, ze este by som mozno mesiac-dva pockala, mozno aj motyka vystreli a pojde to samo 😖 ....ale ked uz tak dlho nevystrelila

daguska
23. feb 2009

matkamatko:
to máš pravdu ale kto sa nepýta nevie, nie? xixixixi

daguska
23. feb 2009

takže ak som správne pochopila, džusiky a minču. Mám troška strach, no uíme čo to dá.
Krásny dník

petkaerdal
23. feb 2009

marmeladka co robis? ja som slamena 😖
Vierus,taka obycajana je vyborna,vcera som na nu myslela,asi zajtra spravim,mnaaam

daguska,ziaden strach,tesit sa na to musis 😉

bobjan
23. feb 2009

Peti, kukám TV, manža spí, mne sa tiež akosi oči zatvárajú 😒 Akosi ma ľkriabe v hrdle...no neviem , dúfam, že zas nebudem chorá...
a ty ako slamená ????

bobjan
23. feb 2009

a príšerne ma bolí hlava už 3.deň 😠 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre