Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

katka14
26. aug 2009

a ešte chodiš do práce?

vierka
26. aug 2009

ano, ked sa bude dat tak az do odchodu na matersku by som chcela 😀 este nejakych 15 tt 😅

katka14
26. aug 2009

fuha, to si riadny pracant. a čo robíš ak to nie je tajné?

vierka
26. aug 2009

mna moja praca bavi, ved sa mi aj v praci smeju, ze ma ako prvu zenu co ide na matersku trapy, ako to tu bude s mojou pracou ked odidem a kto to bude robit a tak 😀 😀 😀 a ked nie su ziadne problemy v tehu, je bezproblemove (tuk, tuk, tuk - buchanie na drevo) tak budem rada hcodit do prace kym sa bude dat...
ja som archivarka v jednej firme 😉

katka14
26. aug 2009

no to by som aj ja rada potom chodila, aj ja som ru rada, len tu mame dost blbe schody, ale to by sa dako hadam dalo a zalezi na tom ako sa budem citit

vierka
26. aug 2009

no ved jasne, zalezi na tom co ti aj povie doki a tak a keby si cakala dve, tak netreba riskovat 😉
ja ma viacej schodov kym sa dostanem domov nez do kancelarie 😅 😀

katka14
26. aug 2009

tak to si zvyknuta na schody. ja som sa chcela nutit chodit domov po schodoch /na 6.posch./ ale nejako mi to nevyšlo. vždy chytim vytah a uz som doma. ale v praci poctivo, 2 poschodia peši aj viac krat denne. a v zime su teda riadne nebezpečne, lebo su železne a mrzne na nich sneh a voda, a neni toho obetaveho kto by ich upratal 😒 no ved uvidime ako to všecko dopadne 🙂 dnes tu mam zatial relativne klud, ... zatial. 🙂

vierka
26. aug 2009

no k tomu som sa nemohla dokopat ani ja, kym som byvala na bytovke s vytahom, ale teraz bez vytahu ina cesta domov proste neni 😀 4 poschodia pesi... ale asi posledne dva mesiace tehu budem byvat v pivnici 😀 😀 😀
no tak to nemate bohvie co, take schody... sice mi mame v praci ze protismykovu dlazbu, ale smyka sa este viacej nez keby bola obycajna 😅

katka14
26. aug 2009

dnes jak mi sestricka pichala to cetrotide, uz som si myslela ze budem bez neho. nešlo jej to vôbec nasat tu vodičku, az na nejaku 5 pokus. a tak mi to vrazila do brucha ani som jej nestačila povedat ze to len tesne po kožu. a že šup 🙂

vierka
26. aug 2009

no hlavne ze to mas uz za sebou 😀

bambibam
26. aug 2009

ahoj baby v piatok ideme na vec 😀 😀 😀
na vajíčka sa snažím dávať pozor mám ich ešte v obale tak dúfam že ich nik nepritlačí aby nebola praženica. 😲

katka14
26. aug 2009

bambi a kedy si ty začala so stimulkou? to ideš už v piatok na odber?

bambibam
26. aug 2009

ano v piatok ,pichať som začala v stredu 19teho.

bambibam
26. aug 2009

kati mi chceme deti do školy poslať 😀 😀 😀

katka14
26. aug 2009

ja som začala 20.teho, to akoze by som mala už v sobotu ist na odber, no to ti je nejako zavčasu. ty kokso. no uvidime, ved je to u kazdeho individualne. a kolko mas zatim vajok? držím palce na piatok, neboj nič to nie je, chvilku si pospis a pôjdeš domov 🙂

bambibam
26. aug 2009

no ja som sa pítala a povedali že dosť. Tak ked dosť tak dosť- dúfam že sú to normálne zdravé vajká 🙂 A ty teda zajtra ideš na kontrolu?

katka14
26. aug 2009

nie idem až v piatok, lebo v piato by mi tu u nas nemal kto pichnut injekcie a aj v práci sa mi viac hodi volno v piatok. mala som ist zajtra ale poprosila som ho aby to prehodil na piatok a nemal namietky. musela som si včera dokupit este merional ale zasa mam injekcie len do piatku vrátane, tak neviem či ešte budem dokupovat alebo pôjdem na odber, ale už aj dnes citim tie vaja. 🙂

bambibam
26. aug 2009

no tak to potom neviem ,a ty picháš aj pregnil? lebo ja ho mám dnes zajtra vôbec nič a potom až v piatok tam.

katka14
26. aug 2009

no doma mam pregnyl. ale o nom zatial reč nepadla. to sa ako pichá? jeden den, pauza zasa jeden den či ako? minule som mala choral a ten sa pichal vecer pred odberom tuším.

bambibam
26. aug 2009

no ja si mám dnes večer pichnúť 2 ampule ,tak neviem zajtra nič.

katka14
26. aug 2009

a v piato ti ho v FC pichnu a potom hned ides na odber? to tesne predtym zakrokom sa picha pregnyl 2. krát?

matuska111
26. aug 2009

bambibam - to je super....ja som vcera vecer o 21,00 pichla pregnyl a dnes oddychujem a zajtra sa ide nato, ale necitim sa bohvieako ☹
od vcera vecera mi je nejak spatne od zaludka a dnes som sa rozplakala a ani poriadne neviem preco 😢
zeby hormony ????
a ty sa ako citis ?

bambibam
26. aug 2009

asi tak podobne čosi na mna išlo, ale môj to neni 😀 nemám náladu,nič ma poriadne nebaví ostala som taká nijaká už si hovorím nech je zatým. Možno preto že som stále doma sama. Stále ma bolí hlava.
matus to je zaslúžený oddych. Však po tolkých pichancoch jeden deň volný - ale čo zachvílu držíš nútenú dietu.-tej sa ja obávam najviac,som zvyknutá začať tlačiť do seba od tej 8 večer kým nezaspím.

kati ten si pichneš doma večer jeden deň čakáš a potom šup šup .

matuska111
26. aug 2009

to mas pravdu - budem musiet ist o 20,00 spat 😀
cez den si to poriadne uzijem ... a hotovo 😀 😀 😀

bambibam
26. aug 2009

čo to jedlo alebo tú náladu? 😖

pingula
26. aug 2009

😵 Ahojte dievcata. Prosim Vas stimulka sa kedy zacina hned na prvy den mrchy? Dakujem Pekny den

bambibam
26. aug 2009

pingula až 2 deň ideš sa pridať? 🙂

pingula
26. aug 2009

dufam ze ano Idem zajtra na USG a dufam ze bude OK 😉

matuska111
26. aug 2009

bambibam - v podstate aj jedno aj druhe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambibam
26. aug 2009

ja by som si dala tiež somariny ale bojím sa že ma začne preháňať 😀 😀 😀 už len ked si pomyslím na to že nič nebudem vedieť,vidieť a budem v rukách niekoho koho nepoznám a musím mu veriť ma preženie. Proste teraz ten človek dostane väčšiu dôveru ako môj muž 😀 😀 😀 Hroznééééééé ale verííííím tomu človeku. 🙂 🙂 🙂
Je to fakt taký zvláštny pocit.

matuska mna hlavne zaujíma ten výsledok. Chlapec -dievča 😀 😀 😀 alebo nič 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre