Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

pingula
10. sep 2009

Bobjan : Tesim sa s Tebou, uz len lezat a hladkat aby sa zahryzli Drzim PASTE!!! 😉

zuziatko
10. sep 2009

Bobjan držím palčeky, aby sa poriadne zahryzli. Verím, že sa to podarí. Veľmi držím palčeky a myslím na teba 🙂 🙂 😉 😉

petkaerdal
10. sep 2009

ahojte,
bobjan,moc ti drzim palce 😉

petra2505
10. sep 2009

bobjan tak vela stastia aby sa dobre zavrtali ako dva kliestiky 🙂

bobjan
10. sep 2009

Ďakujem ste zlaté 😵 😉 Už som si aj pospala, to ja vždy z toho utrošu 😉 ... Teraz sa chystám trošku kuknúť k susedovi, som pozvaná na guláš, manža mu tam robí prístrešok 🙂

petra2505
10. sep 2009

Babule ked zajtra dostanem M tak uz mozem zavolat do FC , ze v sobotu zacnem pichat?Alebo mam volat az v sobotu? Mozem zajtra, nie?

matuska111
10. sep 2009

bobjan...myslim na teba a moooooc drzim palceky....nech deticky pekne v brusku rastu... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

riska
10. sep 2009

bobjan - parada 🙂 😵 😵

bobjan
10. sep 2009

Peti, keď sa ti rozbehbe mrch, hneď volaj do FC, tak to máš aj napísané 😉

Riska ako?? Nervozita??

katka14
10. sep 2009

jej, bobjan, super, vitaj medzi nami, nervoznymi čakatelkami. teda aspon ja som urcite. stale mam nejake divne bolesti v bruchu, bolieva ma hlava a furt sa kontrolujem na wc aby sa mi mrcha nahodou nerozbehla. tak som si cez obed riadne zchrupla. pekne hladkaj brusko, a setri sa. držím moc palceky, nech nam to vsetkym dopadne super a budeme vsetky tehulky !!! 🙂 🙂 🙂

matuska111
10. sep 2009

katka ja som na tom rovnako....na WC vzdy kontrolujem situaciu.....lebo brucho ma boli ako by som mala dostat kazdu chvilku mrchu.....ale urcite ju nedostaneme !!!! 😉 😉 😉

katka14
10. sep 2009

presne tak matuska, nerozbehne sa ani za svet a hotovo !!! 🙂

bobjan
10. sep 2009

katka, ďakujem 😉 ty kedy testuješ??? 😀 😀 😵

awe
10. sep 2009

ahojte kocky,
bobjan - dnes som na teba myslela, len ja sa v praci na MK nedostanem, tak len vecer rychlo precitam, co ste popislai 😉 tak drzim palce, nech sa bubacikovia zahryznu a ostanu pekne v brusku u maminy celych 9 mesiacov 😵
matus - super, nech ciarocka silnie, daj do albumu 😉
vieri - som zvedava na rozuzlenie 🙂

awe
10. sep 2009

ozaj Kati, kedy testujes? ci vydrzis az do krvicky? 😉

rikuska21
10. sep 2009

Bobjan , to je uzasna sprava, len sa setri a uzivaj si prve dni svojho tehu , kolko ti dali marzit,,?

Riska myslim na teba.

Matus, len nech ciarocka silnie, tie bolesti v podbrusku ,,,,ja som si myslela ze mam zapal vajecnikov, ked som bola prvy krat tehotna take silne bolesti som mala, ,,ja som este stale doma, a dokonca som dnes dostala menzes a bolo strasne zle ale prezila som a uz je dobre neviem ci je to v pohode po 20 dnoch ale snad ano

matuska111
11. sep 2009

ahojte dievcata....vsetkym moc dakujem a dnes je zase ciarka silnejsia.....na pondelok som sa objednala na krv....hadam to nevadi (mala som ist v utorok ale je sviatok tak som povodne chcela ist v stredu ale nevydrzim to )
vsetkym vasm straaaaasne drzim palceky ---- hlavne pozitivne myslenie a bude to OK....ked budu citit tie nase deticky ze sme v pohode a klude - zapaci sa im u nas a zostanu s nami az do konca zivota 😀 😀 😀 😀

bobjan
11. sep 2009

Ahojte🙂

Rikuska, mraziť??? Jój to sa u ma ešte ani raz nestalo....a teraz boli na druhý deň leb dve a tie mi dali... 😵 a mrcha si myslím, že v pohode to sa po tých hormónoch stáva..

Awe ďakujem 😉

petra2505
11. sep 2009

bobjan ja to napisane nemam lebo ked som bola pre recepty nesli m pocitace a diktovali mi len par strucnych poznamok a ukazali ako sa picha Gonal 😀 mala som smolu 😀

petra2505
11. sep 2009

Baby ked si nebudeme chciet dat mrazit tak nemusime?Ci to je povinne?

bobjan
11. sep 2009

Peti, aha🙂 Tak dúfam, že smola pominula a výjde to 😉

A čo by si robila so zvyšnými embryjkami??? 😕

matuska111
11. sep 2009

peti - myslim ze mrazenie nie je povinne....ale ja som to urcite bez rozmyslania vyuzila....uvazujes ze si nedas zmrazit?

petra2505
11. sep 2009

Ja neviem co s tym robia, ale ja by som radsej absolvovala cele znova, neviem, ale co mam zname a tym presli tak kazda mi povie, ze uz by mrazit nedala lebo ta jedna mrazila a pri rozmrazeni nic neprezilo.A jeden z dovodov je aj ten, ze uvazujeme len o jednom dietati (ale berieme aj dve ked to pride naraz)

matuska111
11. sep 2009

no ja si necham snehuliacikov az do porodu (preistotu) - vies a co tu citam tak sa podarilo otehotniet aj po KET - a dolezite je ze sa ti to nerata ako dalsi cyklus, ktory ti hradi poistovna

bobjan
11. sep 2009

Peti, nikdy nevieš, kedy ti to výjde. Takže sa ti môže stať, že nič nedáš mraziť, minieš 3 pokusy cez poisťovňu a detičky nebudú, tak sa na to kukni aj z tejto strany...
... a určite sú tehuľky po KET 😉

Ja by som určite vždy mrazila, keby som mala čo...

matuska111
11. sep 2009

presne tak ... suhlasim s bobjan

inak bobjan ako sa citis ?

bobjan
11. sep 2009

Matuska, no tak normálne ... zle sa mi ciká...bruško tlačí ešte po OPU...

a ty?

matuska111
11. sep 2009

ja ? no celkom ma boli brusko ako pred menzes a niekedy dost silno, a skoro kazde 3-4 hodiny som hladna 😉 ---ale inak celkom dobre....ukludnuje ma pohlad na dnesny test 😀

bobjan
11. sep 2009

Super🙂

Ja bežím k dr. na kontrolu s tým mojím tlako 😉

Zatiaľ pa

mirinda10
11. sep 2009

bobjan citam, ze uz mas bobacikov v brusku tak tuj tuj TTTTTTT 🙂 TTTTTTTTTTTT 🙂 TTTTTT 🙂 posielam tehu bacile nech sa to teraz zahniezdi a pusti az o 9 mesiacov, davaj na seba a drobcov pozor

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre