Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

marrad
22. jan 2010

co si? ved to je normalna injekcia.... nemame ani striekacky....
nevies, ze ja som taka padavka 🙂
ze aj gonal som si chodila pichat do centra 🙂

lenca.b
22. jan 2010

vika a to myslis ze to za to moze len ten autoimunny problem?aj ti to zistovali alebo sa len za to slovicko skryli doktori lebo nidc ine nevedeli vymyslet respektive zistit?

floskula
22. jan 2010

vika, a co tym chce Pinto povedat? to ta fakt povzbudil. 😖 😠 nejaka moznost s tym prednisonom neexistuje? napriek teda jeho vedlajsim ucinkom?

lenca.b
22. jan 2010

marrad aaale no ved to je brnkacka 🙂 to je ina pohodicka to pichat hehe ja som nakoniec zistila ze ten diphereline som si asi pichla hrubsou ihlou ale to som zistila az ked som ju tam pomaly do brucha strkala a ze co to ide tak tazko 🙂 xixix ale tak zas ja som voci bolesti dost necitliva abo co

marrad
22. jan 2010

Inak dnes mal Pinto dobru naladu ....
sestricka si robila zo mna srandu ze sa nedokazem pichnut a potom ze ani ona by sa sama nepichla a doki , nebojte sa ani ja....

lenca.b
22. jan 2010

no hej dnes mal fasa naladu sak ked mi to s tymi pivami zapotil som len kukala jak puk ci som dobre rozumela 🙂 ved ale co je na tom si pichnut do brucha inekciu ja by som si aj do zadku keby dociahnem 😀

marrad
22. jan 2010

aj ja som necitliva, len to neviem vrazit cez tu kozu, respektive nedokazem.... 🙂

vika34
22. jan 2010

no pinto mi dal dost velkú nadej,ked som u neho bola hned ako otvorili centrum v roku 2007,nedal mi žiadnu,tak teraz postupil
lenca b bude správne na nič neprišli a hlavne nikoho to extra nezaujímalo,všetky vyšetrenie mi robil gastroenterolog,mám pocit,že je jediný komu záleží na tom aby som porodila

floskula
22. jan 2010

vika a robili ti aj na hematologii vsetky vystrenie, aj protilatky na stitmu zlazu a celiakiu?

marrad
22. jan 2010

ja ked som minule u neho sedela v ordinacii, tak mu yayvonil mobil a s k amosom sa dohadovali na vecerne pivo /chlapsku jazdu asi/

marrad
22. jan 2010

Inak baby moj mm ma celiakiu, no lekari vravia ze to niej eproblem...

lenca.b
22. jan 2010

marrad ale sak ten gonal do brucha to je tak tenka ihla ze ja som ani nezbadala kedy som ju tam pichla 🙂 ale tak ano treba na to sa premoct ja napriklad mam hroznu traumu z ihiel ale po tomto zazitku uz asi nie 🙂

lenca.b
22. jan 2010

marrad pokial ma spg v poriadku tak to problem asi nebude 😀

marrad
22. jan 2010

asi keby som byvala daleko od centra tak by som sa premohla 😉

vika34
22. jan 2010

HEMATO,endokrimo,celiakia ,infektologia,genetika atd,no proste všetko ,jeduine kde som nebola na hystoskopii či ako sa to vola

floskula
22. jan 2010

no skoda, ze nie si z BA, lenca. marrad by rano k tebe zbehla, ty by si ju "napichla" a nemusela by lietat po pohotovosti. 😉

lenca.b
22. jan 2010

floskula veruuuu 🙂 hihi to fakt nie je ziadny problem picham bezbolestne a moj manzel tiez dokonca ma to menej bolelo ako od sestricky 🙂....vika a endometriozu ti zistovali ci nemas?

marrad
22. jan 2010

presne floskula 🙂
nevies kde je v ruyineove pohotovost?
v RUzinovskej poliklinike?

vika34
22. jan 2010

babulky ja už dnes končím idem hajuškať,pá,fajn som si pokecala

marrad
22. jan 2010

ahoj vika
aj az pojdem
dobruuuuuuu

lenca.b
22. jan 2010

vikaaaaaaaaaa 🙂 bruuu noc ale potom napis co som sa pytala 🙂

lenca.b
22. jan 2010

floskula uz aj ty ides?

lenca.b
22. jan 2010

marrad bru nocku teda

marrad
22. jan 2010

Lenca ved Teba za chvilu moze Pinto zamestnat ako sestricku 🙂

vika34
22. jan 2010

ako sa zistuje endometrioza,ved by mi to hádam povedali,každý rok som ležala na Antolskej s potratom,tak hádam by si všimli

floskula
22. jan 2010

ahojte, dobru noc. lenca, ja este zeriem rezen. to je obzerstvo doslova. budem ako basa do rana.

lenca.b
22. jan 2010

marrad nooo a vies ze by ma to celkom bavilo len problem ze moja specializacia je trochu odlisna 😀

marrad
22. jan 2010

na sone sa da yistit, aspon mojej kamarakte zistili...

floskula
22. jan 2010

marrad, napravo od dveri, kde sa vchadza na poliklinike k ambulanciam, su dvere na pohotovost.

lenca.b
22. jan 2010

vika to sa da na sto pro zistit len pri laparke ☹ a je to dost problem aby sa udrzalo tehotenstvo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre