Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

luga
5. apr 2011

@mata1782 , blahozelam, krasny vysledok, drzim mocne palce 😉
ach jaj, normalne by som uz aj ja chcela - ale este si musim pockat 😅

mata1782
5. apr 2011

@lucitas Ahoj Dakujem 🙂 mrazit si nedavame 😉

evi1
6. apr 2011

Ahoj kočky, som po OPU, máme 8 krásnych a zdravých vajíčok 😎 😎 Dúfam že bude čo najviac embryjok 😀

mata1782
6. apr 2011

@evi1 Ahoj blahozelam a prajem aby sa ich oplodnilo co najviac 😀

bobjan
9. apr 2011

Ahoj, neviem, kto tu chodí z tých čo ma poznajú...hlásim, že:

2.4.2011 o 13:20hod, sa nám narodila dcérka Patrícia s mierami maličkej žubrienky - 1460g a 40cm. Rodila som cisárkskym, presne 33+0tt. Dýcha od začiatku sama, je na JIS-ke, už priberá a darí sa jej zatiaľ veľmi dobre.

luga
9. apr 2011

@bobjan , z celeho srdiecka blahozelam 🙂 , nech ste zdravi a nech sa vam dari 😉
velmi sa nepozname, ale obcas som na teba "natrafila" 🙂 ... pomohli vam vo FC?

bobjan
9. apr 2011

@luga , ďakujeme, pomohla nám p, Anka vo Vrbovom 😉

mata1782
9. apr 2011

Ahojte tak mame za sebou uspesne ET vkladali mi dve embrya uz len dufat nech sa pekne uhniezdia dropcovia 🙂 🙂 a tri co nam zostali davame predsa len mrazit 😀
@bobjan Ahoj ani ja ta moc nepoznam ale tiez som na teba natrafila ked si tu pisavala BLAHOZELAM TI a hlavne toho zdravicka a nech uz ju mas co najskor doma 😉

silvia545
9. apr 2011

@bobjan blahoželáááám 😵 nech sa tebe a maličkej žubrienke velmi darí,,nech priberá a rastie do krásy 😉 🙂

evi1
9. apr 2011

@bobjan Gratulujem a prejem veľa zdravia 😀 😀
@mata1782 Držím ti palce aby sa pekne zahniezdili drobcovia 😀

lucitas
9. apr 2011

@mata1782 Ahoj, držím palce aby sa drobcovia zahniezdili 🙂 🙂 😵 . Teraz sa poriadne šetri. 😉

lucitas
9. apr 2011

@evi1 Ahoj, blahoželám 🙂 a koľko z nich sa oplodnilo? Kedy máš ET?

evi1
10. apr 2011

@lucitas Ahoj, OPU prebehlo v poriadku mali sme 8 vajíčok a oplodnili sa nám 3. V piatok sme mali ET, božský pocit 😀 😀, takže teraz relaxujem a vegetím, ale cítim sa dobre, len som veľmi unavená ale to bude utrogestan. 2 embryjká vložili a v pondelok sa dozviem či sa 3. embryjko zmrazí?? Dúfam že sa moji anjielikovia pekne zahniezdia 😀 😀 (3deň po ET)
Poisťovňa sa ešte neozvala??? Kedy si podávala žiadosť??

lucitas
10. apr 2011

@evi1 Ahoj, takže super, už to máš za sebou 🙂 , držím palce aby sa anjelikovia zahniezdili 😉 . Pekne oddychuj, dúfam že to výjde 😉 . Aj si PN?
V utorok bude 3.týždne čo sme podávali žiadosť a zatial nič. Tajne som dúfala, že to schvália skôr, a stihnem najbližší menzes, ale nestihli sme to, menzes som dostala tento týždeň ☹ . Takže budeme čakať ďalší cyklus ☹ .

henika40
10. apr 2011

@bobjan potesujuca spravicka, gratulujem k princeznicke! 🙂
Ako dlho trvalo kym vam pani Anka pomohla k babatku?

bobjan
10. apr 2011

@henika40 u mňa to šlo neuveriteľne rýchlo, po 4-och mesiacoch

luga
11. apr 2011

@evi1, @mata1782, drzim palce, nech sa drobcekovia pekne ubytuju v brusku na devat mesiacov 😉

natalik8
11. apr 2011

Ahojte,neviete kolko asi trva schvalenie ziadosti VSZP?

mata1782
12. apr 2011

dakujem Vam 😉
@evi1 Dakujem Ti aj ja ti prajem aby sa ti uchytili dropcovia 🙂a ako sa citis?

evi1
12. apr 2011

@mata 1782 Ahoj, cítim sa dobre, nič ma nebolí, nič necítim, len to čakanie - to je niečo hrozného. Už si chodím aj do kanclíku, ale nič nerobím, 😀 dávam si pozor, nič ťažkého nezdvíham, jem veľa ovocia, nestresujem, snažím sa. Žiaľ neexistuje presný návod čo a ako robiť, teraz by som ho privítala a prečítala si ho. A Ty ako???? Kedy si mala ET? V stredu?? Tak ty pôjdeš o 2 dni skôr na krvičku 🙂

mata1782
12. apr 2011

@evi1 Ahoj aj ja sa citim fajn nic nezvycajne necitim len fakt to cakanie je na nervy 🙂Ja som mala Et v sobotu na krv mam ist 22 to je v piatok ty by si mala ist skor 😉

lucitas
12. apr 2011

@natalik8 Ahoj, ja už čakám 3 týždne na schválenie a stále nič. Tak dúfam, že už čoskoro mi zavolajú z FC.

lucitas
12. apr 2011

@mata1782
@evi1 Ahojte, pekne oddychujte a myslite pozitívne 🙂 😉 Mati, aj si PN?

mata1782
12. apr 2011

@lucitas Ahoj nic ine nam nezostava len mysliet pozitivne-neni som na PN 🙂

evi1
12. apr 2011

@mata1782 Mati aj ja som bola v piatok ja som išla na 8 hod. a Ty???? Bola tam jedna zlatá kočka, aj OPU sme mali naraz, žeby si to bola Ty?????? 😀 😀 😀 To by som tu odpadla 😎 😎 Aký je malý svet, hihihih 😀 22. pôjdem aj ja na krv. Plánuješ si robiť test??? Minule som si robila cca.11 deň a bol negatívny, nechci vedieť manželov výraz. Ale 8. deň boli už embryjká vonku, len vtedy som to nevedela že to je ono. ☹ Hrozné.
Tak teraz sme si sľúbili že nebudeme testovať .......... ale dneska som už uvažovala nad tým, keď bude všetko OK - možno
Tieto 2 týždne považujem za najhoršie, nič ta nebolí žiadne zvláštne pocity, kým stimuluješ aspon vieš prečo máš modré brucho, prečo je horšia každá injekcia, prečo ta bolí vaječník, prečo Ti je po OPU špatne ale teraz len čakáš 😖 Pozitývne myslenie mám, včera sa mi snívalo ako som 1x kojila svojho synčeka 😀 ráno mi mm vraví že som spala s úsmevom na tvári 😀

evi1
12. apr 2011

@natalík8 Ahoj presne neviem, ale Lucitas čaká už 3 týždne, podľa môjho názoru počítaj s 1x mesiacom 😎

evi1
12. apr 2011

@luga Ahoj ďakujem pekne, Ak som dobre zaregistrovala Ty si mala 2. IVF??

mata1782
13. apr 2011

@evi1 Ahoj ja som bola na ET v sobotu -no mozno sa stretneme na krvi toho 22 🙂 aj pre mna su to najhorsie dva tyzdne uz neviem co mam robit-testovat sa asi budem je to moje IVF tak som zvedava 😉 a ako si vedela ze boli v 8 den vonku?drzim nam palce aby to vyslo a aby sme sa uz mohli tesit s tehotenstva 😀

luga
13. apr 2011

@evi1 🙂 ...nie mala som 1.IVF , na druhe sa "pripravujem" 😖 😀

verca3334
14. apr 2011

@evi1 to by inak aj mna zaujimalo, ako si zistila ze ti na 8. den vypadli. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre