Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

alex
3. mar 2009

daguska a na vyvolávačku nechceš ísť?

daguska
3. mar 2009

matkamatko: netestovala, ani nechcem testovať, určite nie som a nechcem byť ešte viac sklamana

daguska
3. mar 2009

vierka: meškávala keď som brala clostil, vdety mi meškávala aj 3 týždne, ale teraz odkedy som dobrala clostil(minulý rok v lete) to bolo v pohode, neviem čo sa deje.
Možno máš pravdu a je to z tých stresov. V práci sme sa týždeň balili na sťahovku a teraz sa zase vybalujeme a zabývavame v novom.
Možno je to z toho, že mám troška strach z injecii a z toho všetkého čo mi to dá a možno preto sa jej nechce dostaviť, zlakla sa, ale mohla by sa na to tá mrška vykašla a konečne prísť.nie?

veam
3. mar 2009

daguska skus zajst k doktorovi,mozno je to nieco ine....nechcem ta strasit ale mne tiez minuly rok meskavala aj 3tyzdne a nasli mi cystu

peggyyy
3. mar 2009

veam gratulujem a teším sa spolu s tebou...potvrdenie od lekára bude už iba formalita 😀

veam
3. mar 2009

jeej peggyyy dakujem...v to dufam ze bude,uz nech som tam

alex
3. mar 2009

veam a kedy ideš k lekárovi?

veam
3. mar 2009

okolo desiatej,cakam na muza nez pride z prace a zavezie ma tam

peggyyy
3. mar 2009

veam to by sme boli potom narovnako približne, však?

veam
3. mar 2009

no to ano...ty si v 6tyzdni?...ja podla kalkulacky v 5.

peggyyy
3. mar 2009

no v 6tt zajtra začínam 7tt

veam
3. mar 2009

no super...potom ti oznamim ako som na tom

vierka
3. mar 2009

daguska - no citala som tu aj taky pribeh, ze jedna baba isla na prehliadku k lekarovi a jej povedl, ze jedina cesta je IVF a na druhy den jej volal, ze je tehotna 😀 tak mozne je vsetko...
neboj sa, ze mas cystu, lebo to by ti doki videl ked ta teraz pozeral, ale kedze tam nic nebolo, tak by to malo byt ciste... mozno je to naozaj len z tych stresov a z toho vsetkeho 😉
ja byt tebou, tak skusim este pockat tento tyzden a ked nic, tak by som zasla k lekarovi... 😉

pegy - ze 7 tyzden, to je kraaaaasne 😀

babulka123
autor
3. mar 2009

pegyy .. uz vies ci su 2?

veam .. nech zije laparka.. gratulujem..

daguska
3. mar 2009

alex: na vyvolávačku mám ešte čas, to je skoro ísť na vyvolávačku, to ešte počkám

daguska
3. mar 2009

veam: si ma moc teda nepotešila

vierka: dosť sa bojím, nechcem mať zase niečo, toľko som čakala na to IVF a teraz by sa mi to malo zase odialiť??? som hrozne smutná!!! prečo mám talp smolu? tento mesiac mám narodky a dúfala som, že si začnem aj pichať ale ako vidím všetko je to na prd!!!

veam
3. mar 2009

babulka to mas pravdu ze som vdacna laparke

daguska,to mozes mat naozaj s tych stresov a zo vsetkeho,ale keby som bola na tvojom mieste tak by som aspon testla nech mas istotu alebo zajdi k doktorovi

vierka
3. mar 2009

aha baby, takze ja som na to isla asi celu dobu zle 😅 ako vidim, clovek otehotnie z laparky a nie zo sexiku s mangelom 😀 😀 😀

daguska - to ti verim, ze to musi byt na porazenie toto cakanie... to nie je bohvie co... ale ja verim, ze tam nie je ziadny problem a ty zacnes co najskor stimulovat... skus dnes maximalne horuci kupel, s cervenym vinkom (same domae medicinky) a uvidime co to spravi.... clovek aby kvoli stimulke pit zacal 😀

babulka123
autor
3. mar 2009

vierka.. si v narkoze. hehehe tak nikdy nevies z coho to bolo..
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veam .. velmi sa tesim

veam
3. mar 2009

vierka ty si ale potvorka 😀 😀 😀

no presne tak daguska,horuci kupel a polez si tam aspon hodinu,vinko alebo nejaky cerveny napoj a potom len cakat...ja som to minule urobila a na druhy den uz som mala mrchu 😒

peggyyy
3. mar 2009

babulka neviem koľko ich je na kontrolu idem až na budúci piatok...

veam
3. mar 2009

peggyyy uz ti robili utz?ak ano kedy?

babulka123
autor
3. mar 2009

super, tak to budem cakat na vysledok

peggyyy
3. mar 2009

veam robili ale tri týždne po KET a môj gynekológ mi bude robiť až "piatok trinásteho" 😀

petkaerdal
3. mar 2009

ahojte kocky 😉
pegy,cakam dvojicky u teba
tebe sa mienia tt tiez,ako mne zajtra? 😉
Vierka,veam,ako sa mate???
co je s bobjan,tak uz sem nejako pomenej chodi

peggyyy
3. mar 2009

petka bobjan má asi veľa práce....a uvidíme či to budú dvojičky zatiaľ tomu hovoríme Maťo 😀

petkaerdal
3. mar 2009

zatial tomu hovorite Mato 😀 😉 😀
ale na tom prvom bolo len jedno,vsak?

peggyyy
3. mar 2009

na akom prvom?

veam
3. mar 2009

aj ti videli nieco na 1.utz?

peggyyy
3. mar 2009

no jeden 12mm vačok ale však to mám aj v albume

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre