Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
4. jan 2012

@camelco ja si myslím,že ale 3 tyždne alebo mesiac,,naposledy sme mali schválenú za 2 tyždne 😉 ja som v Všzp a ty ? 😉 takže ty už budeš pichat toho19. 🙂

adulik76
4. jan 2012

@camelco čaves, tak držím palce 🙂

camelco
4. jan 2012

@adulik76 vďaka 😉 ............ šak idem pozitívne naladená, že to musí výjsť 😀 😀

camelco
4. jan 2012

@silvia545 aj ja som Všzp, ale ešte smemuseli nejaké papiere dokladať, takže sa to posunulo, toho 19. idem na sono a uvidím čo mi povie odkedy budem pichať

silvia545
4. jan 2012

@camelco aha,,pichá sa na druhy den menštruácie,vtedy prídeš aj do centra s liekmy a hned ti sestrička pichne prvú včeličku a ukáže ti ako sa pichajú 🙂

camelco
4. jan 2012

@silvia545 keď som tam volala, tak mi povedali aby som prišla týždeň pred MS, aj pri 1.ivf som začína na 2.DC 😉

silvia545
4. jan 2012

@camelco aj ja som tak bola,ale mrcha prišla skor hned na druhy den a potom sme museli íst znovu o den neskor naspat 😀

adulik76
4. jan 2012

@silvia545
@camelco držím palce obom, aj ja som ferticenťáčka a nemôžem na nich ani jedno krivé slovko povedať a len vďaka ich super práci máme doma naše "toto" ♥

silvia545
4. jan 2012

@adulik76 dakujem 😉 ani ja nemožem na nich nič zlé povedat,,naozaj sú tam všetci supeeeer 🙂 už aj my sme mohli mat doma také srdiečko,,synček by mal už 8 mesiačikov ☹ žial osud sa snami kruto,ale velmi kruto zahral 😢 ale verím,že nám náš anjelik pomože 🙂

adulik76
4. jan 2012

@silvia545 to určite, čítala som si tvoj príbeh a moooc ti želám čím skôr mať krásne a zdravučké bábo doma

silvia545
5. jan 2012

@adulik76 dakujem ti 😉 🙂 aj sa teším aj mám strach ako to dopadne,,je to naše posledné ivf hrad.poist ☹

janis24
5. jan 2012

Ahojte kočky, som staronová Ferticenťáčka, mala som dva roky prestávku, aby som strávila dve predošlé neúspešné IVF, o pár dní začínam stimulovať, už mám doma injekcie... Všetkým spolubojovníčkam prajem, aby sme nový rok začali len s dobrými správami, tak poďme do toho! 😉

janis24
5. jan 2012

@silvia545 aj my mame posledne hradene, takze uz to musi vyjst 😉

silvia545
5. jan 2012

@janis24 ahooj 😉 som rada,že nás tu bude viac,čo budeme bojovat 😉 takže budeme mat veeela podpory jedna od druhej,lebo to budeme potrebovat 🙂 kolko ta stali liečiky,,som zvedavá,či ceny neišli hore 😉 musí to teraz už konečneeeee vyjst,,nám všetkym babenkám 😉 natrápili sme sa už dost 😉 🙂

camelco
5. jan 2012

@janis24 moc moc držím palce, aby to do tretice vyšlo 😉

adulik76
5. jan 2012

buďte všetky hlavne v pohode a ono to určite vyjde 🙂

janis24
5. jan 2012

@silvia545 zatial ma to stalo 187 eur, ale este nemam utrogestan, zdalo sa mi , ze naposledy mi to predpisoval dokopy, neviem preco mi teraz dal len injekcie... ale uz je to davno, mozem sa aj mylit

@camelco diky moc, dufam, ze aj tebe to vyjde

neviete niekto, aka suma vychadza pri samoplatcoch? chcem sice verit, ale som typ, ktory mysli trochu aj dopredu, keby nahodou, tak ci si to vobec budem moct dovolit...

silvia545
5. jan 2012

@janis24 a liečiky su tie isté 😉 ja som tam mala tiež utroš platila som 170 eur za všetko,,potom som ešte musela dokupovat za 60 eur,,takže celé ma to vyšlo 230 😉 neviem kolko sa platí pri samoplatcoch,,ale my to určite potrebovat nebudeme,,lebo budeme tehu 😀 🙂

silvia545
5. jan 2012

@adulik76 vieš čo ja to mám také chvílkové 😀 raz mi je dobre,,pohodička a potom príde strach 😠 nejako sa mi to mení 😀

adulik76
5. jan 2012

@silvia545 tomu rozumiem, ale stále treba veriť, nestresovať sa zbytočne

leon123
6. jan 2012

@silvia545 ahoj,musím ti napísať,lebo už sa neviem dočkať piatka trinásteho. Už si aj počítala kedy rodíme? Mrchu máme nejako narovnako,takže ked začneme pichať na začiatku februára ,tak okola 18.02. ideme na ET a rodíme okolo 12.10.2012.-pekný dátum nie? Moja prvá dcérka sa narodila 21.01.2010, takže to by sa mi páčilo keby to vyšlo. Ako si sa mala cez sviatky,zdravím aj ostatné kočky v Novom roku.

luga
7. jan 2012

dievcata, vsetkym vam drzim veeeeeelmi palce - dufam, ze zdvihnete uspesnost FC 🙂
onedlho sa k vam pridam aj ja

silvia545
7. jan 2012

@leon123 😀 ty si ako ja 😀 ani ja sa už neviem dočkat a tiež som ratala kedy by sa to narodilo 😀 😀 ty asi začneš skor,lebo ja musím počkat na žiadost,kym ju schvalia 😉 začat by som mala okolo 27 alebo 28.2 🙂 to je len pár dní,to už ty budeš tehu a ja hned za tebou sa pridám 🙂 to si nejako skoro vyratala datum porodu,čo pojdeš predčasne 😀 ja som mala poslednu ms 1.9. a datum porodu som mala 6.juna 😉 k datumu ms sa prirátavajú túším 6 dní,tak mi to hovoril dr.skus ešte raz vyratat 😉

silvia545
7. jan 2012

@luga dakujemeeee 😉 tu úspešnost budeš s nami dvíhat aj ty 😀

luga
7. jan 2012

@silvia545 🙂 no veru, uz by bolo nacase - zatial som len znizovala 😀

silvia545
7. jan 2012

@luga kedy začínaš 🙂

luga
7. jan 2012

@silvia545 , fuuuu, tazko povedat 😅 ..... chystam sa tam zavolat, ci sa nieco nezmenilo a zacnem si vybavovat "veci" potrebne k ziadosti
ozaj, ty si bola na HP a stery vo FC?

silvia545
7. jan 2012

@luga aha,,ale hádam sa tam nič nezmenilo 😉 ešte som nebola,teraz idem na konzultáciu a čítala som,že tam už robia aj HP a stery,tak som rada,aspon nemusím íst k svojmu a pozerat na jeho ksicht ako sa bude tvarit 😠

leon123
8. jan 2012

@silvia545 veď ani ja nemám schválenú žiadosť,ale to stíhame do zaciatku februára 🙂 ,ja som to neratala hodila som to do tabulky na nete a ani som nad tým nerozmýšlala 🙂 ale mas pravdu bude to az november,ale to už nejako vydržíme 😉

silvia545
8. jan 2012

@leon123 to asi nestíhame,ja mám Všzp a to ratam kym schvalia asi za 3 tyzdne,potom HP,stery,predoperačné 😀 jajaaaj,,1.2.mám dostat ms,,to nestíham 😨 tak potom až konec februara,ale to nejako vydržíme 😉 takže potom dostaneme predčasny vianočny darček,najkrajší zo všetkych darčekov 🙂 naše detičky 😉 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre