Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
15. jan 2012

@kristina81 ahoj,,preistotu chod na lačno,,my sme tiež boli na konzultácii a nejedla som 😉 hned ti zoberú krv na HP a stery a mm spravia spermiogram 😉 tak radšej chod na lačno 🙂

silvia545
15. jan 2012

@lienkalienocka 😀 no ja strašne rada pozerám horory,a ked tam už ide do tuhého,tak rychlo si zakryjem tvár 😀 a potom tie sny no hrúúúúza 😀

silvia545
15. jan 2012

@barbadossa to áno,,len musíme byt v pohode,,lebo stres nieje dobry na ivh 😉

kristina81
15. jan 2012

tak asi radsej nebudu ranajky :D snad to vydrzim.A co sa inak robi na prvej konzultacii?dr.prezrie vysledky z vysetrenie,polozi otazky alebo ako to cele prebieha?

silvia545
15. jan 2012

@kristina81 dr.sa opyta,aky mate problém,vyšetríta,zoberie krv,stery na chlamídie,tie vysledky budú za dva tyždne,,mužíčkovy spermiog.a potom počkáte ešte na vysledok spermiog.a potom sa už dohodnete,ako budete pokračovat 😉 ja som tiež vydržala hladná,,boli sme objednany na 10,ale išli sme neskor,lebo nás tam bolo dost 🙂

lienkalienocka
15. jan 2012

@silvia545 ja pomedzi prsty 😀 muza to rozculuje, ze tak nekukaj! 😉
@kristina81 ahoj, ja som rano normalne jedla, nic nehovorili ze mam prist hladna 🙂 podla toho co vam odporuci embryologicka, neho zaujima hlavne ta kolonka 😉

silvia545
15. jan 2012

@lienkalienocka 😀 presne aj mne to hovorí,,načo to pozeráš,ked máš potom haluze 😀 😀

kristina81
15. jan 2012

@lienkalienocka embriologicka ta co robi? spermiogram vyhodnocuje?

lienkalienocka
15. jan 2012

@silvia545 chlapi 😀
@kristina81 presne tak. doktor to riesi podla jej odporucania. nam napisala ivf/icsi tak on, ze teda ideme na to 😉

kristina81
15. jan 2012

miestnost pre chlapov je ako riesenena?priatel ma si z toho robi problemi ze kazdy bude vediet ze co tam robi. 🙂 je to aspon trochu bokom?

kristina81
15. jan 2012

@lienkalienocka a ked sa smiem opytat aky mate problem?

tinuska16
15. jan 2012

ahojte taku chripku mam že strach a hruza zrovna teraz ked sa mi to bliži to je strasna smola

lienkalienocka
15. jan 2012

@kristina81 mm ma 75% morfol. zlych a ma maly pocet spermii na ml. trosku ma zarazilo ze preco nie aj iui a hned ivf, ale tak snad vedia co robia 😉

kristina81
15. jan 2012

@lienkalienocka asi iui robia ak je spermiogram ok.no uz by som to cele mala za sebou.co nam robili vysetrenia doma tie su vsetky ok tak nam asi iui budu odporucat.ja osobne by som radsej isla na ivf lebo tam je za to vyssia sanca podla mna.

kamilkanr
15. jan 2012

@kristina81 my sme mali zly spg a bola som rada, ze nam odporucili hned IVF/ICSI. Na inseminaciu treba prefuky, laparku a neviem, co este. So mnou tam bola jedna baba, ktora bola 12x na IUI, lebo nechcela IVF a aj tak sa im nic nepodarilo. Nakoniec absolvovala IVF a maju dvojicky.
IUI sa tusim plati, ak sa mylim, opravte ma.

lienkalienocka
16. jan 2012

@kristina81 tak nam nasli varikokelu-treba ju zobrat. teraz sa to asi vsetko skomplikuje. ivf je zas narocnejsie na psychiku a aj tie hormony. ja by som najradsej popri cakani na ziadost na ivf stihla aj iui 😀

kristina81
16. jan 2012

@kamilkanr aj ja tak viem ze iui nehradi poistovna.je to sice menej narocne aj tie hormony ale si myslim ze je aj nizsia sanca.A zato tolko behat do BA.No vsak uvidime co nam povie dr.U nas je vsetko ok podla domacich lekarov.mam za sebou vsetky mozne vysetrenia a predsa sa nedari uz dva roky sa snazime.A vam sa to podarilo na prvy krat?

kristina81
16. jan 2012

@lienkalienocka co je ta varokokela??to som este nikdy nepocula.Ja si myslim ze obidve su narocne na psychiku hlavne ked sa to nepodari.Uz aj to je tazke ked sa nedari prirodzene.Ja by som uz bola rada keby som cakal na neaky zakrok s uspesnym koncom. 🙂

lienkalienocka
16. jan 2012

@kristina81 mozny dovod muzovej znizenej plodnosti. to je nieco ako krcove zily ale na semenikoch. potom je upchaty nejaky kanalik ci co a menej aj semena. tak uvidime ci si to da vyoperovat alebo co odporucia v centre 😒

barbadossa
16. jan 2012

@kristina89 ahoj a kedy ides?? aj my ideme s mm prvy krat tak viem ako sa citis 😉

kristina81
16. jan 2012

@barbadossa ahoj.24.1. a vy?No uz teraz som z celeho nervozna. 🙂

kristina81
16. jan 2012

@kristina81 😀 teraz pozeam ze to ani nie mne si pisala. 😀

camelco
16. jan 2012

baby nebude tam náhodou niektorá z vás vo štvrtok 19.1.?
@kamilkanr IUI sa platí

barbadossa
16. jan 2012

@kristina81 my ideme 27.1 vy to uz budete mat za sebou 🙂 no urcite to bude cim dalej tym viac na nervy 🙂

camelco
16. jan 2012

@barbadossa @kristina81 baby nemáte sa čoho obávať, doktor je veľmi milý a vlastne všetci čo tam pracujú, uvidíte ako budete prekvapené

silvia545
16. jan 2012

ahojte baby 😉 presne tak ako napísala
@camelco netreba sa ničoho bat 😉 všetci sú tam supeeer 🙂

silvia545
16. jan 2012

@kristina81 😀 ja umrem z teba,,ty si píšeš sama sebe 😀 😀

michelitta
16. jan 2012

caute kočky,tak vyzerá to tak,že o týždeň v stredu nás caka KET..nejaká som,že no vyjde-nevyjde,moc nedufam,aj som si nabrala veľa nových kurzov tak lietam a športujem..chcem sa ešte spýtať kočky,že to dobrovoľne som si platila ako zivnostnicka 4 roky a čo mám teraz spraviť aby som mala ešte ako takú vyššiu materskú ak pán boh? sú to s prepáčením hajzli,človek si šetrí a oni to zrušia,je mi z toho zle☹ nemáte aspoň link kde to baby rozoberajú?ja budem vedieť výsledok Ketu niekedy 25 januar +2 tyzdne..ďakujem za radu..

silvia545
17. jan 2012

@michelitta ahoj 😉 tá tema už je,,neviem presne ako sa vola,,skus si dat do vyhladavania doprovolne platenie 😉 tak ty už o tyžden si ideš pre drobčeka,,držím palce,aby sa mu u teba velmi pááááčilo 🙂 a metlu skus odložit,aby si tolko nelietala 😀

silvia545
17. jan 2012

baby prosím Vás viete mi presne napísat ake liečiky sa používajú vo FC? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre