Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
21. jan 2012

@lienkalienocka hovorili za 2 tyždne 😉 ony asi zavolajú,ked bude žiadost schválená,,maslím si,že by mali aj zavolat,ked budú vysledky HPa chlamídií 🙂 u mna to bude piatok,čo budú 2 tyždne 😉

silvia545
21. jan 2012

@wejbynka neboooj,,mysli do budúcnosti a pripravuj sa na tehulkovanie 🙂

silvia545
21. jan 2012

@luga 😀 no ved toto,či sa nebudem s náhodou stresovat preto,lebo tomu nerozumiem 😀 😀

lienkalienocka
21. jan 2012

@silvia545 ja som bola vo stvrtok 🙂 lenze mam ist k inemu lekarovi a muz ma len stvrtok volno, potom ide do prace. tak neviem ci mam zavolat ten druhej ze sa chcem preobjednat. a ked pridem do fc tak este nebudu? tak neviem ci cakat ci co

luga
21. jan 2012

@silvia545 , nemas sa preco stresovat 🙂 .... vy idete na istotu 😉

silvia545
21. jan 2012

@lienkalienocka len počkaj zatial,,alebo tam vo štvrtok zavolaj,či majú vysledky,aby si tam zbytočne nechodila 😉 ja si myslím,že ony nám budú určite volat 😉

silvia545
21. jan 2012

@luga mojaaaa,tak pekne si to napísala 😉 ja iny výsledok ani nechcem očakávat,,teda ani neočakávam 😉 len pozitýýýýývne výsledky 🙂 a teba to čaká tiež 🙂

lienkalienocka
21. jan 2012

@silvia545 tak teda pockam, popripade tam skocim v piatok ked uz budu 🙂

silvia545
22. jan 2012

@lienkalienocka potom napíš či máš už vysledky,,ja by som mala mat hned po tebe 😉

tinuska16
22. jan 2012

@silvia545 už sa strašne tešim a verim

lienkalienocka
22. jan 2012

@silvia545 jasne, ozvem sa 🙂

silvia545
22. jan 2012

@tinuska16 to je hlavnéé verit a mysliet ,že to dobre dopadne 😉 nech ti v hlavičke chodia len pozitívne myšlienky 🙂

silvia545
22. jan 2012

@lienkalienocka ty si bola 12.vo FC?teraz neviem,ale asi si ta mylim s jednou babou tá bola sa mi zdá 19. 😉

lienkalienocka
22. jan 2012

@silvia545 no 12. ked sme tam boli tak tam nikto nebol. aj nam to bolo cudne ze preco tam nikto neni 🙂 prosim ta maju sa davat tie "sacky" na topanky? 😀

silvia545
22. jan 2012

@lienkalienocka my ked sme tam boli v piatok,tak nás bolo dost 😉
😀 nie,iba ked ide mm na spermijky a potom,ked pojdeš na odber,mm bude potom stebou na izbe,tak vtedy si ich dá 😉 ja som si ich nedávala ani,ked som išla na wc 😉

lienkalienocka
22. jan 2012

@silvia545 som nevedela 🙂 dakujem. lebo muz ich mal ked bol na odbere a nikto mi nic nepovedal. a to sa deje vsetko tam na tej druhej chodbe? som to tam nestihla ani omrknut jak som bola vyklepana 🙂 a presso maju straaasne silne. muz im to tam vypol 🙂 potom nejaky chlapik ze ja vam pomozem. to bol kto prosim ta? taky v okuliaroch

silvia545
22. jan 2012

@lienkalienocka ano na tej chodbe,,vlavo je wc a v pravo su celkom na konci chodby izby a hned oproti izbám sa robí odber aj vklad 😉 spoznáš to tam neboooj 😀 😀 plusom je to,že može byt tvoj mm s tebou na izbe aj pred odberom aj po odbere 😉 no ten moj tam pri odbere behal von,,dnu,,von,,dnu,,bol viacej nervozny než ja 😀 😀 ved aj ja som pozerala na toho chlapa kto to je 😕 asi majú nového neviem presne 🙂 ale ked sme tam boli,tak čo boli pred nami pary,tak si ich volal,,nemám ani šajnu kto to je 😖

michelitta
22. jan 2012

@silvia545 @lenkalienocka,baby to je embriolog🙂🙂 tak ja idem v patek na KET,paráda teším sa aj bojím..slizku mám 12 deň 9mm,tak už tlacim utros,ble🙂

silvia545
23. jan 2012

@michelitta ahááá,,no ešte som ho tam nevidela,,až teraz 😉 bol tam aj predtym alebo je nový 🙂 kolko si dávaš vložit jedno alebo dve 😉

michelitta
23. jan 2012

@silvia545 no ak to bol taký mladý,čierny s brilami,tak by to mal byť on..sem tam tam býva ešte sanitar,keď majú toho veľa..ja som tam bola naposledy pred 3 mesiacmi,takže neviem,možno sa zmenil🙂 no určite dve..však keď sa nemá uchytiť ani jedno,tak nech to máme naraz z krku..nie,potom o ďalšie 3 mesiace ďalšie sklamanie☹ potom pôjdeme na 2 ivf,myslím že to by malo byť už kvalitnejšie🙂genetic testy máme ok,ešte riešime čosi v brne,lebo to tu na sk nerobia,takže rátame že už pôjdeme na istotu..no a mne vsetky vitamíny a kyseliny ušami lezu🙂🙂 vy kedy SIlvi,febr?ja mám pocit že teraz na cakacke nie je nikto..

lienkalienocka
23. jan 2012

@silvia545 tak uz sa tesim na spoznavanie 😒 bolo tam tiez take chlapciatko a aj neho si volal on. nas volala slecna-pani. strasne sa hanbila ked nam to rozpravala 😀 mna tam bude muz plieskat ze uz sa zobud lebo ja sa bojim narkozy ze sa nezobudim 😒 mozno blba otazka ale pri vklade tam budem sama? co som panna maria ze si to urobim sama? ja tam chcem muza! ☹
@michelitta hej bol cierny s okuliarmi a mal kratke gate co som si vsimla. inak prijemny 😉

michelitta
23. jan 2012

@lienkalienocka nie moja,pri vklade nie si sama,so mnou tam sedel dráhy a všetko sme spolu plodili🙂 ešte sviečky mohol zapáliť Pinto a romantika jak vysita🙂🙂

lienkalienocka
23. jan 2012

@michelitta 😀 😀 super, si ma potesila 😀

silvia545
23. jan 2012

@michelitta áno bol to ten mladý 😉 no ja som ešte nanho nenarazila 😀 máš pravdu,,a je vačšia šanca,ked sa vkladajú dve 😉 nám vkladali jedno aj sa uchytilo 🙂 a vidíš ako to dopadlo,,to som v živote nečakala,že by sa takéto mohlo stat nám ☹ 😢

silvia545
23. jan 2012

@lienkalienocka 😀 ja som sa bála tak,že sa nezobudím,ked som išla na laparku 😀 😀 ale odber,to je za chvílku 😉 behom 10 min. som bola na izbe 🙂 horšie to bolo,ked som ešte taká omámená volala mojmu,lebo sa išiel zatial najest 😉 len po pamati som mu volala,čo som ešte poriadne nevidela na mobil,,a potom sa namne smial,lebo som mu povedala,,že už som spravenáááá 😀 😀 pri vklade bude mm pekne pri tebe,,aj foto dostanete,,dr.vám ukáže aj embryjko pred vkladom ako vyzerá 🙂

lienkalienocka
23. jan 2012

@silvia545 😀 😀 hej, hovoril ze iba na tri min ma uspia. a kolko si tam potom este lezala? lebo si neviem predstavit ze by som taka mala ist domov a nebodaj do prace 😒 joj, tak sa tesim a aj stresujem zaroven 😉

silvia545
23. jan 2012

@lienkalienocka ale hodinku si ešte poležíš,,prinesú ti čajíček a koláčik,,zmerajú tlak a potom ešte počkate na dr.a poviem,čo bude dalej 😉 aj embryologička nás potom informovala aké sú spermijky a kolko folikulov bolo 😉

michelitta
23. jan 2012

@silvia545 no mne sa presne toto stalo,aj som sa normalne s mm po ceste domov pohadala,lebo anesteziolog nam hovoril pred odberom ze ma dvojicky a mne moj mm povedal,ze to bolo po odbere ked som tam lezala a ja ze nie,nie,nie,ty si mimo,az som potom si zistila cislo na toho anesteziologa a mu volala,ze kedy to bolo a on ze to bolo po odbere :D NEVIEM,pekne halucinogeny to tam davaju asi 🙂))))))))))

lienkalienocka
23. jan 2012

@silvia545 to tak rychlo povedia? ja ze na dalsi den zavolaju ze mate tolko a tolko. tak to je super 🙂

silvia545
24. jan 2012

@michelitta 😀 😀 je to sranda po tej narkoze 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre