Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

veam
3. mar 2009

peggyyy idem si aj ja lahnut,,,ved zajtra popiseme...budes tu rano?pa pa

peggyyy
3. mar 2009

no budem sa snažiť..papa a dobrú

vierka
4. mar 2009

dobre ranecko 😀

veam - takze stale cakame na nejake vyjadrenie dokiho, ale ja verim, ze tehulka si 😀
krv ti nebral? alebo ti nepovedal, ze maternica vyzera na to ze si tehu? lebo pri tehu by to mal vidiet aspon na maternici, nie 😕

sylvusa - dneska drzim palce, potom daj vediet na com ste sa s dokim dohodli 😉

veam
4. mar 2009

ahojky,no cakam,idem tam az 17.3. krv mi nebral a ked som mu povedala ze ma boli podbrusko povedal ze je to normalne,ze to sa roztahuje maternica

veam
4. mar 2009

a vierka ty ako?ides na IVF?

vierka
4. mar 2009

veam - ahojcek... ved 17-teho je tu za chvilu, takze ti to rychlo ubehne a potom uz konecne budes vidiet ten tvoj maly zazrak 😀
no ja som uz na jednom IVF bola, teraz sa chystam na druhe, tak za 2 a pol mesiaca... zatial mame pauzu 😀

veam
4. mar 2009

jaj tak,to druhe sa urcite podari,neboj sa 😀

veam
4. mar 2009

a co si tak skoro hore?ides do prace alebo si tam?

vierka
4. mar 2009

ved uvidime ci sa podari, ja to beriem tak 50 na 50 😀
ja vstavam o 5.00 a o 6.00 som uz v praci 😒 a co ty? uz zarezavas tiez? 😀

veam
4. mar 2009

ja nie,ja nemozem spavat posledne dni,ja idem do prace az na obed...mozno sa vam podari aj prirodzene,drzim vsetky palce

vierka
4. mar 2009

veam - no ja keby som isla do prace az na obed, tak minimalne do desiatej chrnim 😀
no my sme isli uz aj do centra s tym, ze na prirodzene mame velmi malicku sancu, tak sme sli tam... ved mozno aj motyka raz vystreli, ale medzitym budeme urcite chodit na IVF... tento cyklus nic nebude urcite lebo foliky neboli pomaly ziadne ked som bola na utz 😒

veam
4. mar 2009

no tak to mi je teda luto...ale neboj aj na vas sa usmeje stastie a mozno uz coskoro,musis verit

bobjan
4. mar 2009

Ahojte,

Vierka, verím, že to druhé dobre dopadne 😉

Veam , neboj to ubehne a bude dobre.

veam
4. mar 2009

ahoj,bobjan bodaj by to tak bolo...a ty sa mas ako?vidim ze si zaneprazdnena pracou

bobjan
4. mar 2009

No makám, makám a nedá sa mi v práci prispievať...mám toho dosť a keď sú tu aj kolegovia, tak nechcem, aby to videli...a navyše, je tu naboku tá fľaška, to si všimnú aj z 3 metrov ☹

Inak, sa mám tak normoš...díky

veam
4. mar 2009

no bobjan to poznam...ja tiez nikomu nic nehovorim a ani nechcem aby to vedeli,je plno zlych zavistlivych ludi...

vierka
4. mar 2009

veam - ja verim, keby som neverila, tak to neberiem tak ako to beriem 😀

bobjan - ahojcek zlatino... no ta flaska je fakt ohromna 😝 ju mohli aj mensu spravit, ze 😀

bobjan
4. mar 2009

Vierka, no inak mohli by ju celkom zrušiť...alebo ju dať niekam hore a nie, že sa furt posúva na dol, kde máš písať... 😒 😠
Už si sa objednávala do FC? Či ešte nie?

Veam, ja som teraz povedala, že sa chystám na PN atď...ale nič viac....
ale na druhý krát nepoviem ani to!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😒 😖

veam
4. mar 2009

bobjan no to si nemala hovorit,ja som nepovedala nic...a myslim ze toho 17.3 mi da doktor aj pn,lebo uz nieco hovoril,ze ja som nejaka rizikova skupina,tak ma asi necha na rizikovom a v praci mame zimu

vierka
4. mar 2009

bobjan - mali by sme napisat adminovi, ze taka riadna flaska by mohla byt hore 😀 😀 😀
ani neobjednavala, ved som este len v "prvom mesiaci", este len cakam na mrchu a po mrche tam niekedy zbehnem... to pojdem len vypisat ziadost, aj to by som chcela skor tak okolo 14.00 - 15.00 keby sa dalo, tak hadam ked tam zavolam po mrche, tak sa na niecom dohodneme 😀

veam
4. mar 2009

vierka tak nech ti to dobre dopadne a mozes ist cim skor na ivf...uz som zmenila foto testov,ale stale to neni ono

bobjan
4. mar 2009

Veam, ja som povedala, len že budem zrejme na PN tak týždeň, dva....len kôli tomu som povedala, lebo som chcela aby ma niekto zastúpil, inak by mi všetko zostalo na stole nedotknuté a bola som doma 3 týždne a to som vedela hneď, že budem doma 3.... ale nabudúce nepoviem nič, lebo aj to mááááááličko, čo urobené bolo bolo na hov..., takže to si radšej spravím ja, ako to po niekom ešte budem aj opravovať...

Vierka, aha...určite sa na niečom dohodnete.. no to by sme mali napísať, lebo, že nechceme aby to v práci všetci videli kam chodíme 😀 😀 😀

hiva
4. mar 2009

Ahojte ... 16.3. som objednana prvykrat na pohovor do Ferticentu.....snazime sa zatial 1 rok a do centra chcem ist hlavne kvoli vysetreniam (hormonalny profil, folikumetria a spermiogram) ....mozem sa opytat ako je to tam s platenim?.....moze to ist vsetko na poistovnu aj ked mam svojho gynekologa???

emka1
4. mar 2009

ahoj hiva, hormonalny profil aj folikulometriu Ti v FC robit Dr. nebude. Tvojmu manzelovi urobia len spermiogram. Ostatne vysetrenia si musis urobit u svojho gynekologa. Za konzultaciu neplatite nic, plati sa az za zakroky suvisiase s IVF, prip. IUI.

hiva
4. mar 2009

jaaaj.....to som nevedela......ale ved na nete maju popisane, ze robia Ferticheck a podobne veci.....to akoze nie?

emka1
4. mar 2009

hiva - ak Ti konzultaciu vo FC vychadza zhruba na stred Tvojho cyklu, potom Ti bude Dr. robit aj folikulometriu - teda len zisti ultrazvukom, ci Ti rastu folikuly. Podla vysledkov zo spermiogramu Tvojho manzela vam potom odporuci co dalej. Bolo by fajn, keby si mala vysledky z hormonalneho profilu od Tvojho gynekologa, pripadne ine vysetrenia, ktorymi si presla ... potom by aj Dr. vo FC vedel viac. Ci vam navrhne IUI alebo rovno IVF.

hiva
4. mar 2009

no tak to som asi dovrzala.....ja zatial nemam este ziadne vysetrenia za sebou....ziadny hormonalny profil ....myslela som, ze mi to spravia v tom centre.....no sak ale aj tak dobre.....lebo moj doktor povedal, z ebez spermiogramu nema zmysel zacat s mojimi vysetreniami....takze aspon budem mat spermiogram a mozem ist k mojmu dokymu......inak dufam, ze tie vysledky spermiogramu mi daju, nie?

emka1
4. mar 2009

ano, spermiogram urobia Tvojmu manzelovi hned vo FC, a vysledky vam povedia asi do 1/2 hodiny. To je prve, co vzdy doktora zaujima, potom uvidite co dalej, ale ten horm.profil urcite budes potrebovat, ten Ti vo FC neurobia.

hiva
4. mar 2009

tak vdaka.....sak uvidim, co mi povedia toho 16.3.....snad ma nevyhodia cez zavrete dvere ze som tam a bez hormonalneho profilu 😅

emka1
4. mar 2009

hiva - no urcite nie 😅 ... aspon budes vediet, ako je na tom Tvoj mangel. S chlapmi je vzdy problem, dotiahnut ich na taketo vysetrenia 😠 Oni su hrdinovia ! Drzim palce !

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre