Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kristina81
4. feb 2012

@silvia545 no teraz si ma nepotesila.a to nepisali,ze preco neschvaluju?A ze sa slovaci nerozmnozuju.Vsak nam v tom brania.Nie ze by sa tesili,ze niekto este v tomto svete chce mat deti.A to ma serie najviac,ze roky platime do poistovni a za nase peniaze nam este oni davaju podmienky. 😠 Slovenskooooo 😀

camelco
4. feb 2012

@silvia545 @kristina81 baby dúfam, že vám tie žiadosti schvália, ja som čakala 2 mesiace vo VšZP, schválili ju koncom decembra

kristina81
4. feb 2012

@camelco 2 mesiace????to im tak dlho trva precitat jeden papier a podpisat?a ja ze v aprili uz budem tehu. ☹

camelco
4. feb 2012

@kristina81 papiere sme mali v centre už v októbri, ale potom ešte chceli nejaký nový papier potvrdiť od gynekologa, pri 1.ivf to nebolo treba, takže koncom októbra, začiatkom novembra odosielali z centra žiadosť, a 27.12. nám volali že je schválená 🙂

camelco
4. feb 2012

@kristina81 akú máš poisťovňu?

kristina81
4. feb 2012

ja union.ale natejto stranke som asi jedina. 😀

camelco
4. feb 2012

@kristina81 hlavne že keď sa menili poisťovne boli všade a aké oni majú výhody ............ a podobne 😒 .......... ešte dobre že som si ju nezmenila, aj keď som nad tým uvažovala

kristina81
4. feb 2012

@camelco ja si myslim,ze kazda ma neaku vyhodu len skoda,ze mozme byt len jednu. 🙂 Ale je to cele dost na nervy.A spon ty uz mas schvalenu a budes o par dni tehu. 😉 drzim palce aby vam to vyslo!!

camelco
4. feb 2012

@kristina81 ďakujem, zajtra idem do FC na kontrolu, už som začala som stimulkou od stredy som pichala gonal, a od zajtra merional, takže už o chvíľu budú konečne aj // 😀

kristina81
4. feb 2012

@camelco samozrejme,ze budu. 😉 A to naco musis ist na kontrolu?mne dr. hovoril,ze na raszt folikul budem chodit doma k mojmu.

camelco
4. feb 2012

@kristina81 na 5 deň po pichaní gonalu, ako sa vyvíjajú folikuly a či je všetko v poriadku

kristina81
4. feb 2012

@camelco to som nevedela.to nehovoril.a to som tiez nevedela,ze oni su tam aj cez vikend.

camelco
4. feb 2012

@kristina81 ja som tiež bola z toho prekvapená, ale milo, inač to majú aj na stránke napísané, že podľa objednávok robia aj cez víkendy ............ minulý rok som bola na odber vajok v sobotu

kristina81
4. feb 2012

@camelco a to sa vam nepodarilo?

camelco
4. feb 2012

@kristina81 1.ivf nevyšlo ☹ .......... ale teraz to určite výjde 😉

kristina81
4. feb 2012

@camelco urcite anooo..a nemali ste zmrazene,ze zas si pychas?

camelco
4. feb 2012

@kristina81 nemáme žiadnych mrazačikov, možno budú teraz ........ aspoň tak by som to chcela pre istotu do budúcna

tinuska16
5. feb 2012

dakujem babenky za podporu ale bohužial sa nepodrilo oplodnit to nase jedine vajicko hmmm

silvia545
5. feb 2012

@tinuska16 ☹ ☹ tak ma to mrzí,,aj ti povedali,prečo sa to nepodarilo,,čo sa stalo? ☹

silvia545
5. feb 2012

@camelco 😨 fúúha neblázni,že 2 mesiace,,ja mám tiež VšZP,,ty kokooos a ja čakám,že by mi už mohly tento tyžden volat,že je schválená 😖 no toto je už totálne v ... 😀 😀

silvia545
5. feb 2012

@kristina81 😀 no ja som zase verila,že v marci budem už tehu 😀 tá poistovna mi zmarila plány 😀 😀
a máš pravdu,chcú,aby sa deti rodili a ony robia toto 😠 to musí schvalovat takéto niečo asi taky,čo má deti na každom kroku a nevie,aké tažké je toto čím my všetkym prechádzame ☹

tinuska16
5. feb 2012

@silvia545 no do telefonu mi povedal dr. len tolko že bohužial sa nepodarilo oplodnit a že po mrche na kontrolu a potom sa uvidi co sa da este robit

lienkalienocka
5. feb 2012

@silvia545 ja si dam radsej kafco 🙂 a potom mozno aj 😉 v novembri? 😕 sak by som bola uz sediva z toho cakania 😒
@kristina81 ahoj, keb budes mat prilezitost, tak sa spytaj, lebo toho vela nevieme. ja som tiez hovorila, ze co nepockali aspon rok 😒

lienkalienocka
5. feb 2012

@tinuska16 ahoj. a to by si akoze mohla hned potom dalsi cyklus znova ist na odber? tiez mi to je luto. prvykrat ste boli?

tinuska16
5. feb 2012

@lienkalienocka nie nie on urcite mislel neake visetrenia už sme boli 2krat a ani raz sa nam nepodarilo oplodnit ani jeno vajicko prvi krat sme mali 3oocyti a teraz jedno

lienkalienocka
5. feb 2012

@tinuska16 aha tak. lebo vraj cim viac ivf tym vacsia sanca. tak potom asi to bude tak

tinuska16
5. feb 2012

@silvia545pitala som sa vcera doktora že ako to je stima mojima vejecnikmi a povedal mi že to nikdo eoplivni nevies neaku temu na to alebo radu co by som mala uživat

silvia545
5. feb 2012

@tinuska16 no poviem ti,že my dve sme na tom rovnako ☹ ja som mala pri 2 ivf 4 vajíčka a len jedno sa im podarilo oplodnit a to bol náš milovany anjelik 😢 tiež sa bojím ako budem reagovat na lieky a skúsim sa ho potom spytat,či by sa nedalo predpísat nejaká vačšia stimulka na ti moje vajká 😖 asi sa to fakt nedá ovplivnit,,neviem,čo by som ti poradila,,ja beriem od oktobra aj tie kvapky od DR. Valoviča Femi kvapky,,tie sú dobre na vaječníky a ešte som pila čaj zo železníka lekárskeho,ten je dobry na funkciu vaječníkov,,len sa nesmie pit v tehu 😒 ja som už tiež hocičo študovala tu na nete a nenašla som nič 😖

silvia545
5. feb 2012

@lienkalienocka no moja mi hovor to čakanie je ešte horšie na tú žiadost ako ked si po ET 😀 ja už asi začínam aj šediviet 😀 😀

lienkalienocka
5. feb 2012

@silvia545 ked mam pravdu povedat, tak mna to uz preslo. ked to budu schvalovat, potesim sa, ked nie tak ideme v lete na dovolenku a potom to zacnem riesit s financiami. predsa to neni lacny spas ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre