Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

evickav
8. feb 2012

@silvia545 neboj, dočkáš sa a myslím,že stihneš aj stimulku 🙂

camelco
8. feb 2012

@silvia545 určite kým dostaneš MS tak ti žiadosť schvália
@wejbynka tie injekcie zvládneš, aj sa som to zvládla, už 2 krát 😀 .......... dokonca aj mm sa na tom podieľal 😀

luga
8. feb 2012

@wejbynka , aj ja drzim palec 😉
a dievcata, normalne ma lakate na to ivf- ko, ako vas tu citam 🙂

camelco
8. feb 2012

@luga normálne sa k nám pridaj, či?

luga
8. feb 2012

@camelco 😀 😎 ved uz na tom pracujem

camelco
8. feb 2012

tak už mám aj poslednú injekciu za sebou, uf

wejbynka
8. feb 2012

@luga nooo ved myslim ze ss nemas coho bat a ked chces babo tak toto je super moznost
@luga
@camelco
@silvia545 dakujem babulky aj vam prajem ten najkrajsi testik s dvoma // co najskorej🙂budeme tehu skoro rovnako;)

lisian
9. feb 2012

inak baby zabudla som vam napisat, ze mi Ferticent sami od seba odporucali aj v nemocke, kde mi robili laparku 🙂 ked zistili nepriechodne vajcovody, tak doktor neskor prisiel za mnou, ze ci uz sa vyznam v BA a nieco som si vybrala, lebo ze by mi rad odporucil centrum o ktorom vie to najlepsie a ma s nim najlepsie skusenosti a ja ze uz mam Ferticent a on mi na to, ze vyborna volba, ze presne toto mi chcel poradit 🙂

verim, ze nam bude sudene kocky 😉

silvia545
9. feb 2012

@lisian tak to ti veeelmi dobre chcel odporučiť 😉 ja by som do iného centra ani nešla 😉 aj ja verím,že sa to podarí a budeme už konečne šťastné 🙂 😵

silvia545
9. feb 2012

@camelco to dúfam aj ja,že to dovtedy bude 🙂 posledná včelička je už tam,,bože ako ti to rychlo prešlo 😉 ani sa nenazdáš a onedlho budeš tehu 😵

silvia545
9. feb 2012

@luga 😀 my sme teraz téma preplašených 😀

luga
9. feb 2012

@wejbynka 🙂 ... ved ano, ale po dvoch ivfkach som uz trochu opatrnejsia 😅 ... a vdaka 🙂
@silvia545 😀 .... no, veru ... ale je to normalne, si myslim

wejbynka
9. feb 2012

@silvia545
@luga baby je normalneee ked som si dnes dala prvu injekciu a normalne som potom citila ako sa mi vo vnutri nieco ,, nafukuje,,zväcsuje?🙂

luga
9. feb 2012

@wejbynka 😀 ... to si mysim, ze je skor psychika 😉 ... ale zvascovat sa urcite budes casom 😎

wejbynka
9. feb 2012

@luga no ked ja som sa na to ani nestihla sustredit , drahy mi to o 6 rani pichol a ja som hned isla hajat🙂
ale boli ma brusko teraz, inak mozem pit alchelmikovy cajik aj dalej?....dokedy ho mozem pit?

luga
9. feb 2012

@wejbynka , si myslim, ze mozes pit - do vkladu

silvia545
9. feb 2012

@wejbynka 😀 ty si už nejako popredu s tým bruškom 😀 ale niektorým sa pri stimulke aj bruško nafúkne,,ale tebe ešte nie si myslím po prvej včeličke 🙂 pi pekne dalej čajík,,ked budeš mat ET tak už nie 😉

silvia545
9. feb 2012

@luga 😀 to áno,,aj strach k tomu patrí 😉 ale ktorá nemá aspon troška strach z toho ako to dopadne 😉

wejbynka
9. feb 2012

@silvia545 no ved mne aj pinto povedal ze u mna asi pojde vsetko rychlo, mam male davky vsetkeho a som chudunka podla neho velmi🙂....brusko ma pobolieva trosku ale neviem ci je to s mrchy alebo s pichacky🙂....v utorok o 10 idem na ultrazvuk a uvidime co povie ale mam predpisane len 3 merionali a 1 centrotide🙂....to sa da naraz alebo ako?:D....inak som citala s tym schalovanim, preco nezavolas do poistovne?..ja som vedela uz tri tyzden pred tym ako FC zavolali ze to mam schvalene.)...dokonca ja som volala do FC ze uz to mam schvalene ze uz sa len caka kym im to poslu:D

luga
9. feb 2012

@silvia545 , urcite kazda ma strach - aspon malinky

silvia545
9. feb 2012

@wejbynka a kam presne mám zavolať 🙂

wejbynka
9. feb 2012

@silvia545 aka si poistovna , viem ti dat presne kontakt, schvalovanie ma na starosti len jedna pani a musis volat konkretne nej. Myslim ze jej sa volaj aj ked si ina ako VSZP.

silvia545
9. feb 2012

Baby tak som volala do VšZP žiadost mám schválenú 😉 jupííííííííííííííííííííí 😵 😵 behom týždna dvoch bude v centre 😉 spýtala som sa aj na to čo je na tom pravdy,že sa nebude preplácať ivf,,povedala mi že VšZP sa to netýka,tá bude nadalej peplácať ivf 🙂 ale iné poisťovne žiaľ majú prestať preplácať ☹

@wejbynka dakujem za pomoc 😉

wejbynka
9. feb 2012

@silvia545 jeeeeeeeeeeeeeeej tak to silno gratulujeeeem🙂...vidis aj ja som bola nedockava a volala som tak kazdy tyzden ze kde to viazne🙂...heh, tesim sa moc, takze budes presne mesiac po mne tehu🙂....tesim saaaaaa moc🙂a este raz gratulujem🙂

silvia545
9. feb 2012

@wejbynka dakujeeeem moja 🙂 vieš ako sa mi uľavilo 😅 taká nedočkavá som bola,,normálne je mi hned lepšie,,od radosti by som si aj za jeden dala,,ale nepijem 😀 😀

wejbynka
9. feb 2012

@silvia545 :D:D:D.......viees ako som jej ja zacala do telefonu vyskat?🙂.....sa smiala ze ako sa tesim🙂....aspon vies ze ako si na tom a uz len cakaj na telefonat z FC🙂....je to takto lepsie ako cakat a nevediet co sa tam deje🙂

luga
9. feb 2012

@silvia545 , to vazne ti povedala, ze ine poistovne nebudu preplacat ? 😕 .. to nech uz ani nezartuju 😠 kurnik

silvia545
9. feb 2012

@luga ☹ vážne takto mi to povedala 😖 tak Pinťo mal fakt pravdu 😖 takéto niečo by si hádam len tak nevymyslel 😒 ešte,že ma to napadlo sa spýtať,či je to pravda 😉

silvia545
9. feb 2012

@wejbynka veru,už len čakať 😉 len aby mi to prišlo aspon do 20.2. do FC,aby som si stihla vybrať lieky 🙂

wejbynka
9. feb 2012

@silvia545 hmmm tak ono by to malo prist do buduceho piatku urcite a ked nie tak v pondelok na 100% cize tak akurat presne ti to vyde🙂.....hm kurnik by ma fakt zaujimalo ze preco nechcu uz ostatne poistovne preplacat:(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre