Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kamilkanr
15. feb 2012

@luga zmen doktorku

luga
15. feb 2012

@7bambulik9 🙂 .... ja som mala ET asi nejaky tyzden po tebe .... kedy ides na dalsie?

luga
15. feb 2012

@kamilkanr , noooo, bolo by to dobre, lenze netusim, ku komu by som sla, kedze aj k tejto som sla na odporucenie 😒 .... neviem, ako mam fakt zistit, kto je dobry 😅

7bambulik9
15. feb 2012

@luga bola som 21.1 na genetike v železničnej nemocnici, na Valentína my volali, že je to ok. Tak 24.2 idem do centra vypísať žiadosť pre poisťovňu a uvidíme na kedy to víde. Či apríl alebo máj

luga
15. feb 2012

@7bambulik9 🙂 tak to budeme zase nejako spolu stimulovat - ak sa teda Dovera umudri a schvali ziadost 😝
mas aj HP a stery hotove?

kamilkanr
15. feb 2012

@luga a odkial si?

luga
15. feb 2012

@kamilkanr , BA

kamilkanr
15. feb 2012

Teraz si niektora picha hormony, alebo je mlkve obdobie a cakate na ziadosti?

7bambulik9
15. feb 2012

@luga tie ešte nemám menzes budem mať až 5teho...takže HP až potom a cytologia tiež tak nejako. Genetiku som čakala až na marec boli rýchlejší ako som čakala

kamilkanr
15. feb 2012

@luga ved tam mate velky vyber doktorov, skus sa popytat kamaradok, susied, kolegyn, mozno daju typ.

luga
15. feb 2012

@kamilkanr , ved prave, clovek by si myslel, ze aky vyber ... ved skusim este zistit - len ja odtialto nepochadzam, takze kontakty tu nemam (kamosiek nula, kolegynu jednu a susediek kopec - ale vacsina o palicke 🙂 ) / no nic, moj problem - poriesi sa to nejako
@7bambulik9 🙂 aha, takze to ozaj sme na tom cca rovnako - ja na vysledky HP a sterov cakam

tigi
15. feb 2012

@silvia545 silvi tlacivko im tam v piatok zanesiem aj s vysledkami z HP a chlamiek 🙂

@7bambulik9 ja idem do ferti v piatok, mozem sa na ten embyoglue opytat 🙂 inak ja som mala vklad 2.9. 🙂 to sme boli vtedy augustovo septembrova vlna 🙂

7bambulik9
15. feb 2012

@luga myslím, že sme si aj v lete písali. Mala si tu tušim aj fotku

7bambulik9
15. feb 2012

@tigi aha tak to nebola luga čo tu mala foto ale tušim ty....no neviem ale vás dve si pamätám...no opýtaj. Manžel to síce nechce keď ideme dávať SPF vraj či to nebude nejaké postihnuté- bojí sa toľkých zásahov... blastocystu,SPF...

tigi
15. feb 2012

@7bambulik9 ano mala som fotku. skusim sa na to vo ferti opytat, aj co na to doktor, lebo tiez si pamatam jeden nazor na ten embryoglue, ze to nebolo az tak super, ale to skusim od Pintera zistit. mam toho nanho viac.

luga
15. feb 2012

@7bambulik9 , pisat sme si asi pisali, ale foto som veru nemala 🙂
som zvedava na to lepidlo aj ja

lienkalienocka
15. feb 2012

@camelco to mi hovoril hned dr. ze kym to pride k nim, tak je uz davno po tom. tak snad to stihnem. neviem ci su to nejake znamenia ze nemam mat deti alebo co, ale ked som sa rozhodla si platit, tak to zrusili, ked chcem podat ziadost tak ich neschvaluju. mam to brat akoze osobne? 😕 😀

lienkalienocka
15. feb 2012

@silvia545 je to kratko, ale pre mna mozno vyhoda, ze nemozem dlho rozmyslat. ked to schvalia tak musim ist do toho hned a ziadne otalanie 😉
@luga to ti dr nepovedal? my mame zly spg a teraz tie protilatky. hej, bral naraz chlamydie, hp a imuno. o liecbe nehovoril nic tak som zvedava
@kamilkanr v poistovni mam svagrinu, ta mi to sleduje. uz zistuje co sa deje s tym schvalovanim to nikto jej nevie nic blizsie povedat. a myslim ze keby aj vedeli tak nepovedia
@tigi fu, uz som sa zlakla ze mi zabudol nieco dat. by som tam nabehla znova 😠

lienkalienocka
15. feb 2012

baby vsimate jak tu je "zivo"? teraz neviem ci je to dobre ci zle. dobre, ze si mozme poradit a zle ze nemozme mat prirodzene deti..

luga
15. feb 2012

@lienkalienocka , myslis o tej "platnosti" ziadosti? nepovedal, ale teda som sa ani nepytala, lebo som myslela, ze to je vsade rovnake - cize som si bola "ista", ze aspon polroka to plati
mmm, mame rovnaky problem - muzov 😒 .... a liecbu asi nespominal kvoli tomu, ze pri ivf to nie je podstatne .... malo by to zmysel pri prirodzenom snazeni
a zivo tu je velmi, veru .... a trochu smutne, ze nas je tak vela 😔

lienkalienocka
15. feb 2012

@luga ale hovoril ze kedze mam tie protilatky tak to musi byt ivf/icsi. mohol aspon skusit, ale je zas pravda, ze to by mi asi robil znova testy a to ja nestiham 🙂

luga
15. feb 2012

@lienkalienocka , noooo, ved dal by sa prednison skusit, ale pri zlom spg. neviem, ci to ma extra zmysel

lienkalienocka
15. feb 2012

@luga takto sme aspon obaja na vine. nech sa muz neciti cudne🙂 cize aj vy mate zly spg? ci nieco ine aj muz moze mat? 😉

silvia545
15. feb 2012

@kamilkanr to bolo pri 1 ivf v GF,áno platili sme aj za mrazenie 😒 ale peniažky sme nevideli,,ani nám ich nevrátili 😠 potom som prestúpila do FC 😉 ale už to jedna kočka písala,tiež bola v GF,pokus sa jej nevydaril tak bola rada,že majú mrazáčikov nepamatám sa presne kolko ich mala ale bolo ich dosť 😉 ked išla na KET zrazu z tolkých mrazáčikov mala len jedného na vklad 😖 to je tiež zaujímavé kde sa zrazu podeli tie ostatné embryjka 😨 jedna kočka tam potom písala,že ona by to tak nenechala,že ani nevieme a naše detičky možu byť úplne na inom mieste a u druhych rodičov 😖 ja som si toto tiež myslela,ale čo z toho aj tak si nepomožeme 😠

silvia545
15. feb 2012

@7bambulik9 a nepytala si sa ho na to náhodou na tie lieky 😉

luga
15. feb 2012

@lienkalienocka , hej, hej, zly spermiogram, muzi mozu mat "vselico", ale podla mna vysledkom je vzdy zly spg. 😅

silvia545
15. feb 2012

@tigi a nezabudni sa dr.spytať na tie dávky pri stimulke 😉 ten bude prekvapený,ked sa ho budeme jedna za druhou na to pytať 😀

silvia545
15. feb 2012

@lienkalienocka ved to,,bude to taká rychlovka 😀 asi aj mna to tak čaká,ked mi zavolajú až na druhy týžden tak hned im poviem,že si idem pre lieky 🙂

silvia545
15. feb 2012

@luga to máš pravdu,že nás je veľa 😖 keby som mohla otehotnieť prirodzene,v živote by som si nepomyslela,že tolko párov ma problém s počatím ☹

lienkalienocka
15. feb 2012

@luga sice ma pravdu 😉 nejako mi to nedoslo ze im to ukaze iba tam 😀
@silvia545 tak to sa tam stavim hned z roboty 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre