Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kristina81
19. feb 2012

Dievcata,Ake je riziko ,ze to embrijko co vkladaju bude neako postihnute.Alebo to oni vysetruju?

tinka9075
19. feb 2012

@silvia545 aj ja verím že budem spokojná 🙂 🙂

tinka9075
19. feb 2012

@camelco dakujem v piatok uvidím či bolo iui úspešné 🙂 🙂

tinka9075
19. feb 2012

@mimon31 ahoj splnil moje očakávania ale tiež ako doc.Tomáš musel odíst z Iscare aj doc.Války tak robí v žel.nemocnici a do Iscare chodí len na zákroky a to je také o ničom a má toho velmi vela v piatok uvidím či sa iui podarilo 🙂 🙂 🙂

camelco
19. feb 2012

@silvia545 určite ti s tým pomôžu na niečo iné, ja som od Vianoc prečítala 5 kníh, teraz čítam ďalšiu 😀

camelco
19. feb 2012

@tinka9075 aj ja verím, že vo FC budeš veľmi spokojná 😎
@silvia545 aj som to ako maďar napísala ............... malo to byť: určite ti s tým doma radi pomôžu, a keď budeš čítať tak budeš myslieť na niečo iné 😀 😀 😀 😀

tinka9075
19. feb 2012

@camelco aj ja verím lebo ozaj nie je kde íst v Blave v GF som už bola aj v Iscare ale tam to je o ničom 😒 tak treba vyskúšat nové centrum 🙂 🙂

zuhana2
19. feb 2012

Ferticent je SUPEEEER, nam sa hned na prvy krat podarili dvojicky, zajtra budu mat 3 roky, chlapcek a dievcatko.
Pan dr. Pinter bol velmi zlaty, prijemny tak isto, ako aj ostatni zamestnanci a nie je ani drahy.

camelco
19. feb 2012

@silvia545 a tiež čítam na nete vtipy, takže to je tiež niekedy pozitívne, keď sa tak od srdca zasmeješ

silvia545
19. feb 2012

@kristina81 😀 😀
skús zajtra zavolať aj ja som tak volala za 2 tyždne 😉 OK prídem k tebe na tie okná,,len ma nasmeruj 😀 😀

silvia545
19. feb 2012

@camelco 😀 😀 my sme obe ako madari 😀 ja som rozmyšlala jak mi možu z toho filmu pomocť 😀

camelco
19. feb 2012

@silvia545 no vidíš, a hneď sa nad tým musíš zabávať 😀 😀 😀

silvia545
19. feb 2012

@camelco 😀 😀
zajtra mi to stiahnu do pc,,ved to dosť trvá,najprv ukazovalo vyše 2 hod.,,potom 3 a nakoniec až 4 hod. 😀

camelco
19. feb 2012

@silvia545 tak to fakt radšej až zajtra, ale kniha by nemala tak dlho trvať

silvia545
19. feb 2012

@camelco myslíš,že ju prečítam za hodinu 😉 čo som majka z gurunu 😀 😀

camelco
19. feb 2012

@silvia545 😀 😀 😀 😀 😀 myslela som sťahovanie z netu 😀 😀 😀 😀

.............. to budeš veeeeeeeeeeeeeľmi dlho čítať tú knihu, a hlavne k niektorým veciam sa budeš musieť aj vrátiť, veľmi zaujímavé čítanie, si predstav že ja ju čítam, už asi 3 mesiace, a stále som ju neprečítala, ale medzi tým čítavam aj iné knihy 😀

silvia545
19. feb 2012

@camelco 😀 😀 my sme už tak domotané,že ja teraz vobec nechápem 😀 😀
čo si mám tú knihu stiahnuť z netu 😀 😀 😀 jooooj už ma bolí sánka,čo sa smejem 😀 😀

lienkalienocka
19. feb 2012

@kristina81 no nic ine nam nezostava, len pozitivne mysliet. zdvihnem sa oprasim kolienka a ide sa 😝
@luga tak na teba som teda extra zvedava! 😉

lienkalienocka
19. feb 2012

@camelco jej, dakujem za podporu. velmi to potesi 😉 a ty ako?

camelco
19. feb 2012

@silvia545 😀 😀 😀 vidíš máš ešte negatívne myšlienky, dúfam, že nie 😀 😀 😀 ............ smiech lieči
@lienkalienocka som v etape čakania 😉

silvia545
20. feb 2012

@camelco smiech pomohol 😀 aspon som prestala na to myslieť 😉

camelco
20. feb 2012

@silvia545 to som rada 😉

camelco
20. feb 2012

myslím dnes na našu @wejbynka 🙂 🙂 🙂 a držím palčeky

tigi
20. feb 2012

ahojte kocky 🙂 od piatku som nebola na nete, tak pisem az teraz.

@7bambulik9 pytala som sa na ten embryoglue, este to nemaju v cenniku. je to u nich novinka, aj ked vo svete sa to pouziva uz dlhsie. este len vo stvrtok im vraj prisli tie séra a este len to rozbiehaju, takze cenu mi nepovedali. rozpravali sme sa o tom aj s embryologom, vraj to skor odporucaju parom, ktore maju za sebou uz jedno alebo viac neuspesnych pokusov. uspesnost sa podla preskumov vraj zvysila o 10%.

@silvia545 silvi zahod smutne myslienky, iba co sa zbytocne trapis. ja verim ze po tom co sa vam stalo a co si si odtrpela, sa to otoci a dostanete do zivota krasne zdravucke babenko, zasluzis si to. 😵

inak som v piatok odchadzala z ferti velmi spokojna. doktor sa somnou velmi otvorene rozpraval a odpovedal mi na vsetko co ma zaujmalo aj viac. velmi velmi velmi prjemne centrum. 🙂

lienkalienocka
20. feb 2012

@camelco este ako dlho cakas? 😉 tiez som zvedava ako dopadne @wejbynka 🙂 drzim palce 😉

luga
20. feb 2012

@lienkalienocka , ahoj, uz si bola zaniest tu ziadost do poistovne?

lienkalienocka
20. feb 2012

@luga ahoj, ja ju tam mam uz od utorka. cize tyzden 🙂 skoro. uz by mohol s nou nastat nejaky pohyb.. ty ides zajtra vsak?

luga
20. feb 2012

@lienkalienocka , mhm, zajtra ... necakaj take skore "pohyby" 🙂

lienkalienocka
20. feb 2012

@luga davam im este tyzden a potom si to dam skontrolovat kde sa nachadza 😉 uz len tri tyzdne im zostavaju bohuzial 😝

luga
20. feb 2012

@lienkalienocka 😀 .... budes neodbytna? - na nich treba 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre