Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

peggyyy
4. mar 2009

veam no aspoň máš tušenie a ja poznám dve baby čo čakali vde a Hcg mali okolo 1500 no a ja som ho mala 900

aanetta
4. mar 2009

No tak to je dost.ja nemozem ist do ferti cez poistovnu lebo mam apollo ☹ jedine ako samoplatkyna a to uz radsej to brno skusim.ale 5 vajicok to je skvele 🙂

babulka123
autor
4. mar 2009

ani nehovor..hehehe

baby idem si lahnut lebo fatk kukam z posledneho a to je este kamoska na ceste ku mne. teda povedala ze pride o osmej ,... no cakam ze zavola z nepride.. nooo pravdu povediac dnes by mi to moc nevedilo.. ale nie ze jej to poviete 😅 😅 😅 😅 😅 😅 hehehehe

veam
4. mar 2009

kde ti povedali tu vysku hcg?

peggyyy
4. mar 2009

no to mi volali z centra keď mi volali, že som tehu tak mi hneď aj oznámili výšku Hcg

veam
4. mar 2009

aha a doktor mi to asi nepovie co?

peggyyy
4. mar 2009

no jedine žeby ti bral krv

veam
4. mar 2009

no zatial mi ju nebral,mozno neskor bude

bobjan
4. mar 2009

Anetka, aha....

minimálka tam výjde cca 20.000CZK aj s liekmi, takže myslím, že pohoda..

peggyyy
4. mar 2009

veam a čo ti povedal,že ti bude o dva týždne robiť?

aanetta
4. mar 2009

tiez si myslim 🙂 a v ktorom centre v brne si bola?

veam
4. mar 2009

nehovoril mi co mi bude robit...iba ze mam prist,tak ale urcite utz ked aj teraz mi robil...kedy sa dostava tehu knizka?

peggyyy
4. mar 2009

v 10tt...to ti bude brať aj veeeeľa krvičky

bobjan
4. mar 2009

V Brne som nebola. Ja som bola v Olomouci v septembri....a bolo to vo FN.
Teraz som myslela, že by sme potom šli do toho Brna, ale som sa dozvedela práve, že Reprofit je aj v OLOMOUCI a akurát na OPU a ET sa chodí do Brna. Takže to by sme ani tak moc neprecestovali, Olomouc máme predsalen bližšie....

aanetta
4. mar 2009

aha...my mame blizsie zase brno.takze reprofit brno?
a ako ste dopadli v olomouci?

bobjan
4. mar 2009

áno skús si www.reprofit.cz

V Olomouci sa nezadarilo...takže nič moc.... 😢

aanetta
4. mar 2009

kolko si mala oplodnenych?a kolko ti vkladali?alebo aky bol problem?
a dakujem idem na to kuknut

bobjan
4. mar 2009

oplodnili sa 3, vložili mi na 3. deň 2, ale jedno z toho bolo zfragmentované...nechytilo sa nič...

aanetta
4. mar 2009

tak to mi je luto ☹ drzim palceky aby sa zadarilo nabuduce 😉

bobjan
4. mar 2009

aj ja tebe držím palce, ak sa budeš objednávať, alebo to tam rozbehneš, daj vedieť, prosím, ako to tam chodí...díky..môžeš mi potom napísať do IP, Ďakujem 😉

Tebe ako prebehlo to 1.IVF? Koľko si mala vajíčok?

aanetta
4. mar 2009

urcite dam vediet 😉
ja som mala 39 vajicok,z toho 9 oplodnenych prirodzene.ET som nemala pretoze som mala OHSS.
Zostalo 6 embryjok /blastocysty/ tak som mala 2xKET neuspesne a zajtra som mala ist na posledny KET ale mi volali ze sa nevyvijaju tak to zrusii. 😅

bobjan
4. mar 2009

39?? Tý brďo 😉 to je počet....

je mi ľúto, že ti to nevyšlo...budem čakať na správičky 😉

Mne sa akosi prestávajú vyvíjať embryjká a ledva alebo vôbec neprežijú PK... 😢

aanetta
4. mar 2009

budem ta informovat 😉 uz sa zacinam tesit do toho brna 😵

bobjan
4. mar 2009

som na teba zvedavá...inak včera mi písala jedna kočka, že volala do Brna a chceli ju objednať o 2 týždne, ale neviem, či to bol Reprofit. Takže ak to bolo tam, tak nie sú ani čakačky....
do Olomouca som čakala od objednania cca 2 mesiace na prvú návštevu..... 😒

aanetta
4. mar 2009

😲 co...tak dlho.no tusim si tam zavolam co najskor.
ale este si chcem pozistovat aj ostatne centra v brne ake su.ty nevies ktore je tam take najlepsie?

bobjan
4. mar 2009

no skús, neviem, ale ja som tak čakala vtedy...

V Brne je aj UNICA, ale najlepšie odporúčanie mám na REPROFIT.

bobjan
4. mar 2009

Anet, v Brne je ešte aj Helios a ešte jedno CAR :

http://www.ivfbrno.cz/

bobjan
5. mar 2009

Dobré ránko dievčatá 😉

daguska
5. mar 2009

baby: neverili by ste ako strašne sa cítim, mrcha sa ešte stále nedostavila, rozhodla som sa že počkám do pondelka a ked nič pojdem dokimu
no včera som preplakala celý večer, lebo kámoška mi prišla oznámiť že je tehotná, prišlo mi to horzne ľúto, tá nespravodlivosť.
Niekto sa rozhodne že bude mať dieťa a behom chvíle je aj tehotný a ja sa snažím 3 roky a nič, ešte ani tá mrcha mi nepraje, život je sviňa

vierka
5. mar 2009

dobre ranko babulky 😀

daguska - este stale nic??? no to je na infakrt mojka 😖 ked nepride do pondelka, tak urcite chod tomu dokimu a uvidis co ti povie 😉
mojka, viem ako sa citis, taketo spravy urcite zabolia... ale treba to brat tak, ze tie kamosky za to nemozu ze zrovna my mame problem a treba sa tesit s nimi, aj ked je to tazke 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre