Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

wejbynka
28. feb 2012

@camelco nooo a to si pripijeme moja aj spolu, samozrejme nealko sampanskym🙂.....iked ty uz budes v 2 mesiaci🙂

barbadossa
29. feb 2012

@silvia545 ja verím 🙂 už nech je ta žiadosť schválená

sherny
29. feb 2012

Ahojte kočky. Chcela by som sa Vás opýtať, po akom dlhom čas snaženia Vám doky odporučil IVF? a môžeme ísť na IVF ked je manžel v poriadku,a problém je podľa všetkého len vo mne? dakujem

silvia545
29. feb 2012

Babuleee,tak práve mi volali z centra,,žiadosť už majú 🙂 🙂 13.3. si ideme pre liečiky a potom rychlo pre našeho chrúústika 🙂 🙂 teším,,tešíím 😵 😵

lukila
29. feb 2012

Ahojte vie mi niektora z Vas povedat kolko to asi tak stoji umele oplodnenie vo FC... Dakujem:D

silvia545
29. feb 2012

@lukila ahoj 😉 vo FC platíš lieky okolo 230 eur,iné úkony sú zadarmo a ešte za mrazenie 200eur ak je čo mraziť 😉 este sa platí za SPF 150eur,ale to je na tebe či si to dáš alebo nie 🙂

ana79
29. feb 2012

ahojte...tak my ideme do ferticentu v pondelok pre liecky som zvedava ako to zvladnem snad to uz na druhy krat vyjde...dufam ,ze nebude problem ,ze mam 2 tyzden nohu v sadre mal uz niekto z vas nieco podobne..?
vsetkym drzim palce.🙂

silvia545
29. feb 2012

@ana79 ahoj 😉 tak supeer,daľšia bojovníčka 🙂 kedy by si mala začať pichať?ja okolo 21.3. 😉 preboha 😨 a čo sa ti staloo 😅

kamilkanr
29. feb 2012

@sherny nech ta gynekolog vysetri a bude vediet na com si. Aj tak sa nejskor vysetruje chlap, ale to podla vsetkeho mate za sebou.

kamilkanr
29. feb 2012

@silvia545 uz ti volali z FC?

ana79
29. feb 2012

@silvia545 no uvidime ako to pojde ale predpokladam ,ze pichat by som mala zacat 11.3 no a stal sa mi uraz na korculiach este 5 feb. takze som pn, a mam zlomeny clenok, chodim o barliach a tak myslim ,ze by som mala vacsi klud nez chodit do prace...ak by to vyslo.

silvia545
29. feb 2012

@kamilkanr áno 🙂 a bola som prekvapená,ked mi min,týžden povedali,že mi tam chyba jeden podpis od dr. a tá je na dovolenke,ešte aj tento týžden,,asi to dali podpísať inemu dr. 🙂

silvia545
29. feb 2012

@ana79 júúj,druhy krat sa radšej korčuliam vyhybaj 🙂 kedy ti majú dať dolu sadru 😉

camelco
29. feb 2012

@silvia545 no vidíš, tak to je super že už volali, už len čakať na // 😉 ............. hlavne nech všetko prebieha tak ako má

kamilkanr
29. feb 2012

@silvia545 tak to sa tesim s tebou. Popros vesmir nech pomoze a hor sa na pichacky 😀

ana79
29. feb 2012

@silvia545 no uvidime ako sa tu bude vyvijat...v piatok idem na kontrolu ale vraveli ,ze 6 tyzdnov tam bude takze mi zostavaju este 4 no som zvedava ako dopadne rtg.no a nakorcule uz tak lahko asi nepojdem...

camelco
29. feb 2012

@ana79 hlavne nech sa ti ten členok zahojí, a uvidíš čo ti na to povie doky v centre 😉

silvia545
29. feb 2012

@camelco
@kamilkanr dakujem babulky 🙂 ja už prosím všetko možné aj nemožné,aby sa nám to zase podarilo a náš anjelik,aby sa nám vrátil spat 😉 verím,že nám ho Pán Boh vráti 🙂 🙂

dorotka_
29. feb 2012

@silvia545 jej tak super konecne to poslali 😀

ana79
29. feb 2012

@camelco no uvidime...sestricke som to spominala, ale nevravela nic... tak sa pytam ,ci nemala niektora z vas podobnu skusenost...a odkladat som to uz nechcela...., rozhodujuce bude aj to co povie internistka ked pojdem na predoperacne vysetrenie....

silvia545
29. feb 2012

@ana79 a neskúsiš radšej počkať,kym nebude noha v poriadku? 😉 ved jeden mesiac hore dole,nič ti neujde 😉

dorotka_
29. feb 2012

ja idem teraz piatok na tu kontrolu tak dufam, ze moja maternica pekne spolupracuje s liekmi 😉 a vysledok bude dobry a mozme pokracovat, som zvedava

silvia545
29. feb 2012

@dorotka_ 😀 a tých nervov okolo toho 😀 teraz už budem mať aspon chvíľu klud 😉

dorotka_
29. feb 2012

@silvia545 inac to ano teraz trosku zrelaxuja potom sup na ivf a 13.3. je uz za chvilku 🙂

silvia545
29. feb 2012

@dorotka_ tie naše telá si musia ale vytrpieť,kym prídu k // 😖

silvia545
29. feb 2012

@dorotka_ no 13.3 ideme pre liečiky a ms má prísť 20.teda ak nebude robiť problémy 😀

sherny
29. feb 2012

@kamilkanr hej máme, skúsime ešte IUI a uvidíme, aj ked 1 som už mala ale neúspešne, možno tá laparka pomohla, uvidíme 😉

dorotka_
29. feb 2012

@silvia545 no akurat som minule tak rozmyslala ze muzom je ako dobre napr. moj odovzdal spermie a ma pokoj kym ja musim furt vyjedat nejake hormony 😉 vsak ano su psychicka podpora ale maju to jednoduchsie teda aspon v tom nasom pripade ach jaj ale hlavne nech je uz uspesny koniec 🙂

sherny
29. feb 2012

@silvia545 prosím ťa, čo to je to SPF? dakujem

dorotka_
29. feb 2012

a mne ak by vysiel vklad niekedy ku koncu buduceho tyzdna ako just potrebujem byt v praci a neviem ci sa sefik nenahneva ze budem meskat lebo musime riesit nieco surne no ale toto je priorita cislo jedna 😅 co uz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre