Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kamilkanr
29. feb 2012

@sherny poistovna vyzaduje 2-3 IUI, ak je muz v poriadku. Tu ti asi nikto nebude vediet s tymto poradit. 😒

evickav
29. feb 2012

@silvia545 som čítala dobrú správičku, že už ti to podpísali a ideš pre liečiky,,, to bude krásna jar 🙂 ,,, ja začínam tak 10-12.3. so stimulkou,podľa mršky,,,
ty začneš brať liečiky,ja pôjdem na odber,,, no ide to ako po masle 😀
na jar bude všetko kvitnúť a aj my rozkvitneme 😀

sherny
29. feb 2012

@kamilkanr dakujem za radu, teraz budeme mať druhé IUI, potom sa uvidí 😉 ... ale dakujem za info

ana79
29. feb 2012

@silvia545 ved som aj chcela...ale doma ma prehovorili ,ze teraz mam vacsi pokoj nez behat v robote...a uz som skoro mesiac soma a v robote sa s tymto nehccem velmi vystatovat ze idem na ivf, a potomsi zase brat volno...je to komplikovane

lisian
29. feb 2012

@silvia545 ahoj,,,aj mne dnes volali 🙂

dorotka_
29. feb 2012

@lisian jej super, vykuklo trochu slniecko a asi sa konecne aj zobudili 😉 takze do leta sme vsetky uz tehu jupiiiii

silvia545
29. feb 2012

@dorotka_ ved toto,že mi musíme kolkým prejsť a ony dajú potvorky a hotovo 😖 ale zas,čo by sme bez tých potvoriek robili,ked ich potrebujeme 😀

silvia545
29. feb 2012

@sherny SPF je vstreknutie mm ejakúlatu bez spermií 😉

silvia545
29. feb 2012

@lisian 😀 myslela som aj na teba,či ti volali 🙂 kedy ideš po lieky 😉

silvia545
29. feb 2012

@ana79 ved skús si potom ešte predlžiť pn 😉 v robote nemusia nič vedieť,,jednoducho im povieš,že ešte chodíš na kontroly kvoli nohe 🙂

silvia545
29. feb 2012

@evickav 😀 ty potom budeš už tehu,ked ja pojdem na vklad 😀 ozaj to pekne ide do radu 😉

tigi
29. feb 2012

@silvia545
@lisian gratulujem kocky ku konecnemu schvaleniu, juuuj, vam to zachvilocku cele zacne 😵 parada, budem drzat palce. 🙂

silvia545
29. feb 2012

@tigi dakujeme 😉 no ja som si už počitala aj den ET 😀 5.4. den pred sviatkami 😉 som zvedavá kto bude pripravovať všetko,ked ja budem musieť pekne ležkať 🙂

tigi
29. feb 2012

@silvia545 hmmm, zeby tvoj manzo? 😀 chlapi sa vedia aj prekonat obcas 😀 vidim to u mojej segry, je tehotna, ale musi lezat a jej partner sa o vsetko stara. 🙂

kristina81
29. feb 2012

ahojte.No tak lieky uz mam doma. 🙂 Neviete,ze koli comu treba volat do centra ked mi pride ms?To koli comu?To mi dr. hovoril,ze druhy den musim pichnut prvu davku,tak naco volat?Kedy sa picha merional lebo tych mam 12 ks.Ja v tom mam chaaaaaaooooos. 😀 A este neviem co mam robit.Ponukol na dr. to SPF a este EmbryoGlue.Ja az doma som zacala rozmyslat nad tym vsetkym a neviem ci ma zmysel niektoru z moznosti vyuzit.Mate niektora stym skusenosti?
@silvia545 no konecneee.Gratulujeeeem. 😅

luga
29. feb 2012

@kristina81 , super 🙂 ... zavolas, aby s tebou ratali a dohodnete sa na tom, ako pichat a kedy bude kontrola 😉
merional sa picha, ked dopichas gonal

kristina81
29. feb 2012

@luga dakujem.Tak to si kolko dni budem pichat,16 dni?No a neviem ja pozeram to pero a neviem ci to zvladnem.A tak zatial kym nezavolam ze som dostala si ani nemam pichnut?

luga
29. feb 2012

@kristina81 🙂 ... nie, merional sa nepicha len jedna flaska, ale viacej naraz
verim, ze pero zvladnes - na youtube najdes aj video, ako ho pouzit - skus pohladat 😉
ved zavolas prvy den, ked dostanes a potom druhy den menzesu si pichnes 😉

kristina81
29. feb 2012

@luga no vies v tom je problem,ze mne ked beru krv ja sa tam nemozem pozerat. 🙂 A ten gonal sa moze pichnut len do deviatej rano?Na nieco mi sestricka hovorila ale teraz neviem na co to hovorila lebo sme riesili,ze kto mi to bude pichat.A dakujem pozriem to na youtube,A nahodou nemas skusenost i s tym embryo glue?

luga
29. feb 2012

@kristina81 , to poznam - ja som na tom rovnako - injekcie neznasam - ani sa pozerat - musel mi pichat manzel 😀 ... a ano, gonal treba pichnut do deviatej rano
embryoglue je vo FC velka novinka - este pred dvomi tyzdnami mi Dr. ani nevedel povedat jeho cenu .... ja si ho chcem dat

kristina81
29. feb 2012

@luga no a zas mam problem. 😀 Pozrela som si video.No am ne setricka ukazala len nastavit jednotky ci co na tej cervenej casti.A tu vidim,ze to nastavuje kocka aj na tej casti ktoru stlaca pri pichani.No neviem ci si to dat alebo nedat.Stoji to 150 eur a vela toho na nete nenajdem. ☹

luga
29. feb 2012

ta cast, ktoru stlacas pri pichani, sa ti nastavi sama - to si mas len akoze skontrolovat, ci to pero nie je pokazene
toto si pozerala ?

https://www.youtube.com/watch?v=zarOI17s424
kristina81
29. feb 2012

@luga druhe video som uz to pozrela.Tak to uz rozumiem.A keby mi dosla ms cez vikend a neviem sa im dovolat tak si mozem pichnut na druhy den a potom im zavolam?To nevies?Totiz v poslednom case mi chodia hore dole a hlavne vecer.

lisian
29. feb 2012

@tigi ale vam som to mala v plane oznamit oficialne zajtra pri rannej kave 😀 a zrovna teraz tu musis znuchavat

luga
29. feb 2012

@kristina81 🙂 .... rano su tam aj cez vikend - ked dostanes vecer, zavolas dalsie rano a to sa spytaj, ci si mas v ten den pichnut, alebo az dalsi .... ale si myslim vseobecne, ze ked si pichnes 2.DC a az potom im zavolas, tak sa nic nestane

kristina81
29. feb 2012

@luga hovoril dr. ze su tam cez vikend ale od 9.No a ak mi pridu cez tyzden a vecer tak si budem musiet zobrat so sebou do roboty.No uz sa tam vidim ako sa na to pripravujem. 😀 😀 A ty si na tom ako?Uz sa velmi nepamatam co som tu na strankach o tebe citala. 😕

lienkalienocka
29. feb 2012

koceny, je to tam! mam schvalene. zatial to este v centre neni ale bude. mrchu musim podrzat aspon tyzden vo mne 😀

kristina81
29. feb 2012

@kristina81 a to nevies ci sa plati za krv na HIV?Zajtra si idem dat zobrat krv.

luga
29. feb 2012

@kristina81 😀 😀 ...dufam, ze ti pride nejako normalne .... booooze, si to predstavujem, co by som ja robila, keby si to mam bodnut sama - by som odkvecla 😝 😎
ja mam podanu ziadost - tyzden, takze priprava na tretie ivf
nepovedal vam Dr., kolko stoji to lepidlo?

luga
29. feb 2012

@lienkalienocka , jeeeeeeeeeeeeeeeeej, tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre