Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kristina81
20. mar 2012

@silvia545 jeej si zlata se sa informujes.Zatial su ok.ale mne to ide tak tazko cele,ze radsej ani nic nepoviem dopredu. 🙂 Asi napisem az ked budem po vsetkom aby som sa nepreriekla. 😉

kristina81
20. mar 2012

dievcata.Ako prebieha cely odber?Pridem rano a hned ma beru tam kde to robia???Alebo ako to prebieha?
Ja som taka nervozna aby vsetko bolo ok.

silvia545
20. mar 2012

@kristina81 ráno prídete,,mm pojde odovzdať spermošky,,pojdete na izbu,,tam sa prezlečieš do košielky a čakáš,kym si pre teba prídu 😉 odber trvá celkom 10 až 15 min.,potom ťa prevezú do izby a už sa preberáš,,prinesú ti čajik a koláčik,,zmerajú ti tlak,,poležíš si ale hodinku a potom sa oblečieš a čakáte v čakárni na dr.kym si ťa zavolá a informuje Vás o vajíčkach 😉 nám ešte predtym než si nás zavolal dr.stihla embryologička povedať kolko vajíčok je a aké sú spermijky 😉 kedy by si mala mať odber? 😉

kristina81
20. mar 2012

@silvia545 zajtra ideme.ja mam take krce od nervov. 🙂

lienkalienocka
20. mar 2012

@kristina81 drzim palce, aby si to dotiahla az do uspesneho konca 😉

baby, ja sa asi nikdy nedockam. dnes som nejaky 18.dc a ovu furt nikde. aj si davam tie femi kvapky a mam pocit ze na mna to posobi naopak 😒 asi sa nikdy nedockam. mrcha je jednoducho mrcha 😠

silvia545
20. mar 2012

@kristina81 😉 zajtra už budeš mať po všetkom,,potom zachvíľu budeš tehu a konečne všetky nervy opadnú 🙂 budem myslieť na teba 🙂 😉

silvia545
20. mar 2012

@lienkalienocka s tebou si asi tiež ovu robí čo chce,,ako so mnou mrcha 😖 teraz ked ju potrebujem,tak jej nikde 😀

kristina81
20. mar 2012

@lienkalienocka dakujem.Preco cakas ovu,uslo mi nieco?Nie na IVF sa chystas? 😉

kristina81
20. mar 2012

@silvia545 no ved do zatra si to uzijem. 🙂 a dakujem. 🙂

lienkalienocka
20. mar 2012

@silvia545 tak dufam, ze do toho 5. svinucha jedna dorazi, lebo ju dorazim ja 🙂
@kristina81 nie neuslo, tiez sa chystam. no len najprv musim mat ovu, aby mi dosla mrcha a ona furt nikde. meram teplotu, aby som cca vedela, ze kedy ma prist ked sa ma spytaju 🙂 idem v utorok na kontrolu a keby videl ze som ju este nemala, tak mi pichne vyvolavacku? ci sa ja len upokoujem? 😅

kristina81
20. mar 2012

@lienkalienocka Vyvolavacku davaju az ked ms meska.Ked nemas ovulaciu tak nemas ms?V tomto nemam jasno.nemas pravidelnu ms?No a mne ta bazalna teplota nesedela.Mne to nikdy nevyskocilo ako hovorili ze by malo.A ja ovulaciu mam vzdy.Tak mozno si ju uz aj mala. 🙂

kristina81
20. mar 2012

@silvia545 ty si tu taka nasa skusena. 😉 nevies ked tam mam folikuli tak sa moze stat ze v tom vajko neni?Alebo to vidi na sone?

luga
20. mar 2012

@kristina81 , aj ja sa pripajam a drzim palceky - nech su vajka kvalitne a embryjka dobre rastu 🙂
moze sa stat, ze foliky su prazdne , na sone to Dr. nevidi

kristina81
20. mar 2012

@luga dakujem.no dufam,ze bude v aspon niekolko vajkov. 🙂

evickav
20. mar 2012

@silvia545 práve čítam,že potvora ešte nedorazila,,, už aby tu bola,,, nech už čím skôr začneš,,, toto čakanie pred tým všetkým je tuším horšie ako čakanie na výsledok,,,
ja som bola dnes v Brne na sone a mám tri folíky - 16,18,21 mm a ešte je tam asi aj štvrtý,,, tak už len aby v nich boli aj vajká,,, na odber idem v piatok,,,
zatiaľ to je na dobrej ceste 🙂

silvia545
20. mar 2012

@kristina81 to na sone nevidia,ja som mala tiež dva folikuly prazdne 😖

silvia545
20. mar 2012

@evickav 😀 mna už z nej asi porazííí,,dnes som si spravila aj horuci kupeľ,,aj vinka som si dala,,aj ked alkohol nemusím,,ale čo nespravím len aby prišla 😀 😀 ked ju čakám,vtedy jej neni,,toto mi robí asi naschvál,,vie,že bude posledná a príde až o 9 mes.a tak ma natahuje 😀
ja som tak mala tiež,že niektoré ani nedorastli a mala som ich menej,,zo 4 boli dobré len 2,,a 4 mi nedorastli,,povory jedny 😉 tak uvidím teraz ako budem reagovať,lebo už teraz mám pomaly strach ako budú rasť 😖 júúúj ty to už budeš mať pomaly za sebou,,aspon aj ja nech už mám po OPU 🙂 budem na teba myslieť a držať palce,nech sú to tie správne vajíčka 🙂 😉

silvia545
20. mar 2012

@lienkalienocka 😀 no potom už asi nedorazí vobec 😀

kamilkanr
20. mar 2012

@kristina81 drzim zajtra palce, aby boli plne vsetky folikuly 🙂
@silvia545, @lienkalienocka radsej sa nesledujte, nemerajte vsetko je o psychike 😎, nie je vam jedno, kedy dostanete mrchu mrchavu?
@evickav fantasticka sprava, keby boli vsetky vhodne 😉

lienkalienocka
20. mar 2012

@kristina81 doteraz som mala vzdy ovu, aj my celkom teplota sedela. pravidelny cyklus nemam uz rok, co som vysadila hak. z 50 dni som to stiahla na 30-35 😉 tak uvidim ako to bude dalej. myslim ze moze byt aj anovulak, cize dostanes ale bez ovu? tiez sa v tom dobre nevyznam 😉
@silvia545 pred par dnami mi muz hovori, dnes ta oplodnim 😀 tak mozno uz nepride 😀

lienkalienocka
20. mar 2012

@kamilkanr ja chcem len vediet ze kedy cca ju dostanem. nech viem informovat aj v centre, nie ze budem cumet jak tela na nove vrata 😉

kristina81
20. mar 2012

@lienkalienocka no ja ti na to asi neodpoviem.No a ake bz to bolo stasticko keby ta prave teraz oplodnil. 🙂

lienkalienocka
20. mar 2012

@kristina81 by ma asi porazilo od stastia 😉 kiez by... a co ti robili na predoperacnom vysetreni? kedy si bola?

kamilkanr
20. mar 2012

@lienkalienocka mna sa na to nepytal
Na predoperacnom robia: krv, moc, ekg, tlak

fpjj
20. mar 2012

Ahojte, prosim o info stimulku aplikujete injekciami alebo inj. perom? Dakujem.

wejbynka
20. mar 2012

@barbadossa ahooooj ja mam ten isty problem pred mesiacom aj pol som mala odber a teraz musim cakat na drhu mrchu a potom bude vklad, presne kvoli OHSS🙂....radsej si pockaj lebo ten syndrom nieje sranda🙂...mna uz deli od vkladu asi 3 tyzdne a pride mi to ako vecnost:(

kamilkanr
20. mar 2012

@fpjj aj, aj

barbadossa
21. mar 2012

@wejbynka no najhorsie je to ze zase cakat 😒 ale radsej pockam akoby sa malo nieco stat dnes si este strazim vajka a zajtra na odber 🙂 tak uvidim co mi povedia a ked je OHSS tak vklad je asi tak o dva mesiace??

dorotka_
21. mar 2012

no ved to neustale cakanie je strasne, ja som sa tesila ze budem mat vklad zaciatkom marca no bohuzial to bude mozno niekedy zaciatkom maja, a ci chcem alebo nie sa pristihnem ako si stale ratam ze este kolko 😀 tak sa snazim zamestnat cimkolvek aby som na to nemyslela ale nejako mi to nejde

kamilkanr
21. mar 2012

@barbadossa, @dorotka_ ked sa ma niekto pytal ohladom UO, nazvala som to "cakanie". Stale som na nieco cakala. Cakanie na lieky, na mrchu, na folikuly, na kontrolu, na odbe, na vklad, na krv, na srdiecko, vysledky testov, na sona, na pohyby, na kopance.........a na stastny porod. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre