Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

peggyyy
7. mar 2009

tvojka no bola som na KET 4.2. a už som zažila aj stresy s krvácaním..no máme jednen pekný plod, srdiečko mu bije takže zatiaľ je všetko ok 😀

veam
7. mar 2009

Awojte,ako sa dnes mate?peggyyy som na skype,ak chces.

peggyyy
7. mar 2009

veronika už nie si ☹

cigaretka5
8. mar 2009

ahojte dievcata mam na vas jednu otazku, prirpavovali ste manzelov spermijky pred IVF, nejake vitaminy ina strava, bez alkoholu alebo tak ?
v maji a chystame tak chceme byt prirpaveni vo vsetkych smeroch
......kujem

veam
8. mar 2009

peggyyy no potom som to uz zrusila,ked si nechodila a isla som spat...

cigaretka5 manzel sa nemusi nijako pripravovat,ale ked chces mozes mu kupit nejake vitaminky, ono je otazne ci sa smermijky zlepsia alebo nie...urcite tak aspon 3dni pred IVF nesexujte,nech mu maju co odobrat

bobjan
9. mar 2009

Ahojte🙂

Cigaretka, my sme sa teda nijako nepripravovali..., ale väčšinou vitamíny papajú muži s horším spermiogramom... my máme dobrý, aj keď je horší ako pred dvoma rokmi... 😠 😖
Ale to už asi nijako neovplyvníme...

vierka
9. mar 2009

bobjan - ahojcek, ako sa mas??? stale vela prace??? 😒

bobjan
9. mar 2009

Vieruš, sewas 😉

Už je to lepšie a momentálne som sama v kancli, tak pohodička. Fľašu nikto nevidí 😀

A čo ty? Ako po víkende??

veam
9. mar 2009

caute baby jagy-ako sa mate a co mate nove? 😀

vierka
9. mar 2009

bobjan - aspon vidis tie vyhody prazdneho kanclu, ja to mam kazdy den 😀
no ja celkom paradicka, kopec navstev cez vikend, ale inak pohoda 😀

veam - ahojcek... ty to mas ist vlastne kedy tomu lekarovi? nejako sa mi tu motaju terminy 😀
inak nic nove, stale po starom dobrom 😀

veam
9. mar 2009

no mam ist 17.3 a uz sa nemozem dockat,uz by to mohlo aj byt

vierka
9. mar 2009

veam - ved to uz bude o chvilu neboj... 😀
lebo ja som vedela, ze niekto ide aj teraz v piatok, ale to je tusim peguska, ze? 😒

veam
9. mar 2009

ano peguska ide 13.3

vierka
9. mar 2009

tak uz mam v tom zase poriadok 😀

veam
9. mar 2009

no vidis aka si sikulka 😀 ...a ty ako sa nam mas?

bobjan
9. mar 2009

Veam ahoj🙂

Už sa ti to kráti, a šup k lekárovi.

Vieruš, to oceniť viem teda, pred 2 rokmi som bola cca 4 roky sama v kancli 😉
Návštevy? Fíha, ty sa máš...ja som bola doma slamená 😠

veam
9. mar 2009

bobjan to ja byvam tiez dost casto slamena,no teraz aspon nebudem sama 😀

bobjan
9. mar 2009

Veam, veď to ... tá samota je des...s detským smiechom a plačom to rýchlejšie uteká....človek má čo robiť aspoň a je v jednom kole....

veam
9. mar 2009

bobjan a kde robi tvoj muz?

bobjan
9. mar 2009

Robieva tu u nás, ale 12-tky, dva dni ráno, dva voľno, dve nočné, dve voľná... na týždňovky chvalabohu už nerobí...robil 11 rokov 😠 😒 Teda pri mne "len" 4 roky, ale to bolo des....aj turnusy robil, 7 dní v čudu a 7 dní doma....

a tvoj?

veam
9. mar 2009

no my byvame v senici a moj je profesionalny vojak v cestnej strazi v BA,takze chodi do prace skoro kazdy den a vracia sa az vecer

bobjan
9. mar 2009

aha, no ty to tiež nemáš bohviečo...samota je na nervové oddelenie....

Aj keď si nájdem prácu doma, to teda problém nie je, ale človek nemá s kým pokecať, zabaviť sa a tak.... 😖

veam
9. mar 2009

no sak to mne staci ked je tu a kludne moze aj spat,ale uz mas ten pocit ze je pri tebe

vierka
9. mar 2009

bobjan - to vies ako, mangel bol po dlhej dobe vikend doma, tak to ho chceli hned vsetci vidiet 😀
no aj ten moj robieval tyzdnovky a niekedy aj tak ze 10 dni prec a 4 doma... ale tieto posledne roky nerobi, ale od buduceho roku zase zacne 😒

veam
9. mar 2009

no proste baby mame to tazke bez nich 😢

bobjan
9. mar 2009

Vierka, no to je tiež naprd, môj chodil na 7, a des....

Veam...no máme, aj s nimi aj bez nich... 😎

veam
9. mar 2009

😀 😀 😀 to teda ano,ti sa vedeli teda narodit 😀 😀 😀

vierka
9. mar 2009

veam - no ja si nikdy nemozem zvyknut ze je prec a ked si konecne zvyknem tak pride domov a potom si zase nemozem zvyknut ze je doma 😀 😀 😀

bobjan - ja som sa tak potesila, ked v obdobi ked sme sa zacali aktivne snazit prestal chodit na tyzdnovky 🙂

bobjan
9. mar 2009

Vierka, to ti verím, to by sa ťažko sklbovalo, tak ako nám....môj tedy chodil... ☹

Veam, oni povedia to isté o nás 😀 😀 😀

vierka
9. mar 2009

bobjan - ved to bolo super... tak dufam, ze sa nam tento rok nejake to IVF podari, aby mohol buduci rok chodit na tyzdnovky - uz ho k tomu potom potrebovat nebudem 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre