Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kristina81
2. apr 2012

@ana79 odvtedy nie ale boli v tom take male zrazeninky.No uvidim.Ides si zacvicit? :D Tak ty uz aspon mas priznaky. 😉 Aj podla mna je este skoro na test.Ja som si to pozrela a dnes som 27 DC.Tak neviem co to bolo.

ana79
2. apr 2012

@kristina81 no ja som 24DC, ani ja neviem co to mohlo byt....ved ked to skoncilo je to ok snad uvidis....treba to sledovat ,ale zelam aby to bolo vytuzene baby🙂

kristina81
2. apr 2012

@ana79 dakujem.A tebe tiez vela stasticka k pozitivnemu testu.

kamilkanr
2. apr 2012

@silvia545 uz som zvedava, ako si dopadla

kamilkanr
2. apr 2012

@kristina81 si 7.den po ET?
@ana79 ty si kolky den?

kamilkanr
2. apr 2012

@jomini v FC sa stimuluje kratkym protokolom, tak neviem, ci ti niekto bude vediet poradit

kristina81
2. apr 2012

@kamilkanr ano som 7.den.Zajtra iden na krv. volala som dokimu. ☹

silvia545
2. apr 2012

Ahojte kočky moje 😉 tak moje milované slniečko je už v brušku 😉 verím,že sa mu bude u mna veľmi páčiť 🙂 ked mám pravdu povedať,až teraz dostávam strach ako to dopadne 😉 dr.povedal,už len pozitívne myslieť,,snažím sa 😉 a že teraz je to na tom,čo je hore 🙂 tak dúfam,že nám dopraje dieťatko 🙂

silvia545
2. apr 2012

@lienkalienocka neboj,,neotravuješ ma,,pokiaľ viem,,pomožem a veľmi rada 🙂 aj mne dr.dal papiere na predoperačné,ked som si bola pre lieky 😉

silvia545
2. apr 2012

@kamilkanr ahoj,,dieťako je už u maminky 😉 len mám strach,lebo je 5 bunkové ☹ ale verím,že bude bojovať,aby sa nám narodilo 🙂

kristina81
2. apr 2012

@silvia545 No super.Uz sme ta tu cakali so spravickami. 😉 Veelmi silno drzim palce!!!!! 😉

silvia545
2. apr 2012

@kristina81 moja,,bud kludnučká,,ja viem,že sa to ťažko rozpráva,,stále ver dalej,,dieťatko je tam,,pekne rastie 😉 aj to sa stáve,že baby krvácajú a sú tehu 🙂 zajtra ti budem siiiiiiiiilno moja držať všetky palce čo mám,,aby krvička bola pozitívna 🙂 drž sa moja 😉

silvia545
2. apr 2012

@kristina81 aj sa teším,,aj mám trošičku strach 😉 len nech sa mu v brušku páči 🙂

kristina81
2. apr 2012

@silvia545 Dakujem si zlata. 😉 Dufajme aspon jedno ostalo.Zajtra budem mudrejsia. 😉 No a inak super ze ti embryolog dal pozor na neho-nu. 😀 Podakovala si mu? 😀

kristina81
2. apr 2012

@silvia545 verim ze mas straj.aj koli tomu co si prezila a aj koli tomu ze to je tvoj posledny pokus.

ana79
2. apr 2012

@kamilkanr no ja som 7 den ET ak ako prvy pocitam den transferu...

dorotka_
2. apr 2012

@silvia545 drzim moc moc palce nech sa tam pekne drzi 😉

dorotka_
2. apr 2012

@kristina81 verim ze bude vsetko ok posielam vela vela pozitivnej energie

kristina81
2. apr 2012

@dorotka_ oooooo dakujem. 😉

dorotka_
2. apr 2012

jaj aj ja uz chcem mat drobcov v brusku ;), ale uz je april a onedlho pride aj moj cas tesim sa a dovtedy babule budete pekne tehotnucke 🙂 leon zacala a ostatne hura za nou

ana79
2. apr 2012

@kristina81 to snad niej posledny pokus

ana79
2. apr 2012

@silvia545 drz sa....pekne oddychuj....a nech ta vsetci pekne obskakuju

kamilkanr
2. apr 2012

@kristina81 aj ja som tak nejako zacala krvacat a Pinter mi povedal, ze mam vysadit Utros. No skoda ☹

kamilkanr
2. apr 2012

@silvia545 kedy si mala OPU? Pinter ti povedal: a ste tehotna? Drzim palce

kristina81
2. apr 2012

@ana79 toto som moc nepochopila. 😉

kristina81
2. apr 2012

@kamilkanr mne zas hovoril ze ho mam brat dalej a ked budem mat vysledky z krvy tak mu ma zavolat.Este vzdy dufam,ze to bol maximalne ochod jedneho....A druhe embryjko sa drzi zubami nechtami. 🙂

kamilkanr
2. apr 2012

@ana79 drz sa, este tyzden a budes potvrdena tehula 😎

kamilkanr
2. apr 2012

@kristina81 je skvele, ze mas taku pozitivnu mysel. Zabudla som, ze si mala 2 embryja. Kup si casopis Mamina je to tam pekne rozpisane, ako sa v tele vyvijaju 😉

kristina81
2. apr 2012

@kamilkanr to mam uz prestudovane. 🙂 Tak clovek dufa az do posledneho. 😉 Len ja to neviem pochopit ze uplne zdravy par sme a nedari sa nam.Prave koli tomu som velmi verila ze takto nam to vyjde.Vsak zajtra budem mudrejsia. 🙂

ana79
2. apr 2012

@kristina81 aho ja som len reagovala ,ze ved ,ze to nieje posledny pokus v tom co tam niekto pisal predtym, a ze je tam este sanca.....krvicka vsetko ukaze , zena moze byt tehotna hoci krvaca to mi vravela aj sestricka u mojho gyndosa....takze este nic nieje stratene...drz sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre