Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mistisa
24. mar 2013

@lienkalienocka ajooooj miiiciiik volala som a sestricka mi kazala pichnut uz prvu davku gonalu tak uz som zacala jupiiiiii mam super naladicku z toho a v piatok kontrola 🙂

summer_103
24. mar 2013

@mistisa No parada, tak uz si zacala konecne 🙂 Ja som pichala gonal 187,5 iu 5 dni a potom 3x 3 merional a 3 cetrotide. Posledna bola vcera vecer ovitrelle. Dnes mam volno od pichania 🙂

lienkalienocka
24. mar 2013

@mistisa to je super! ti verim, ze sa tesis jak blcha 😀 bolo v pohode nie? mne sa prvykrat tak triasli ruky, ze som skoro az odpadla 😅 v piatok bude super uroda uz vidno 🙂

mistisa
24. mar 2013

@summer_103 ja mam 3 dni po 300iu potom dva dni 4ampulky merional a potom piatok kontrola zo vsetkymi liekmi co mi ostali a tam povie co dalej.mohol by byt odber ale do dvoch tyzdnov u mna ze? to by bola sranda keby 2.4 to mam narodky 😀

mistisa
24. mar 2013

@lienkalienocka no veru bala chiochi mamina sa mi smiala lebo mi to pichala ona ze co sa bojis ani nebudes vediet 😀 😀 chacha ani som nevedela.no dufam ze ano joooj moc si to prajem.2.4 mam narodky to by bol darcek keby mame aspo 4 oplodnene vajka 🙂

lienkalienocka
24. mar 2013

@mistisa no mozno tak nejako ti aj vyjde odber 🙂 predoperacne uz mas? ja som tiez pred rokom na velku noc zacala stimulovat 🙂 ved vajka patria k velkej noci, takze bude super uroda. ja som mala 11 dobrych a z toho nam prezilo 6 🙂 takze neboj, bude super 🙂

mistisa
24. mar 2013

@lienkalienocka no uvidime 😀 😀 ale som kludna vsetky stresy zo mna padli.mrcha prisla injekcie beriem uz len troska tak rozmyslam kolko ich bude ale som kludna 🙂 🙂 veru mas pravdu tak nech len pekne rastu 😀 😀 😀

sherny
24. mar 2013

@summer_103 a ten merional si pichala večer? a cetrodine kedy? ináč ja mám tiež pichať 187,5 gonal, xi...teda ked príde konečne červená.... 😠

summer_103
24. mar 2013

@mistisa no keby to tak vyslo mala by si krasny narodeninovy darcek 🙂

summer_103
24. mar 2013

@sherny vsetko sa ma pichat rano medzi 7.00-9.00. Upozornila ta na to sestricka?

mistisa
24. mar 2013

@summer_103 no to veru ano chichi ale myslim ze asi dlhsie to nebude vsak? ci? no som zvedava ja mam tusim z vas najvacsiu davku gonalu 🙂

summer_103
24. mar 2013

@mistisa To zalezi od toho ako zareagujes na stimulku, ved doki ti povie na 2. kontrole kedy to bude. Ja budem mat OPU na 12 DC, to je 11 den stimulky.

mistisa
24. mar 2013

@summer_103 aha no pekne pekne no ved uvidime 🙂 🙂 ale ma picha na pravom vajecniku ked sedim.ael to je asi z mrchy nie? i ked ma nikdy neppichalo vzdy len bolelo ale po prvom gonale to asi nemoze byt 🙂

sherny
24. mar 2013

@summer_103 no o gonale mi hovorila ze rano...ale o merionale nie...pytam sa preto lebo merional som brala ked som isla na iui a to mi vzdy pixali vecer o 8 ...ale ved sa ix to este spytam ked tam pojdem..ked sa konecne mrxatej uraci. ... 😒

tina4931
24. mar 2013

@sherny celých 9 mesiacov 🙂

wejbynka
24. mar 2013

@lienkalienocka ahaaa tak uz som o nieco mudrejsia🙂..heh
vies co ale chcem sa najprv opytat pinta ci tym nieco nahodou nepokazim a ked nie tak pojdem do toho urccite🙂...vies co nie, v lekarni maju len tie na chudnutie a to je blbost, normalne treba kupit chilli zavarane a jednu denne spapat🙂...dat do ust a zapit, lebo rozkusat to by bol asi masaker🙂
a teraz ked ste boli na vklade si papala aj nejake vitaminy?

wejbynka
24. mar 2013

@mistisa jeeej tak gratulujem ze uz sa to zacaloo🙂.....prvy gonal pichnuty, tvoje pocity?..zvladla si to??🙂
vies co ten vajecnik s gonalom este asi nebude mat suvis, az ked dopichas gonal cely a zacnes pichat merional tak az potom by si mohla zacat pocitovat nieco ine ako inokedy🙂

mistisa
24. mar 2013

@wejbynka a tak fajn troska som sa bala ale ani som to necitila ani som nevedela kedy to bolo pichnute 🙂 tak super 🙂 🙂 pichala mi to mamina ja sa na to asi neodhodlam 😀 😀 😀 sama sebe asi ee 😀 😀 no ja si tiez myslim ale som taka akasi ovalena chacha cely den spim 😀 😀 😀 asi z tej mrchy mam ju dost silnu ☹ ☹ a ty ako? aky bol vikendik? 😉 😉

wejbynka
24. mar 2013

@mistisa noo ved to ani ja som nezvedala🙂)...pichat injiekcie mi nerobi problem ale sebe pichat je masaker:(....mne to pichal drahy, no nie raz ma pekne krasne trafil do zily a mala som modre brucho:D:D...
takze v piatok ides na kontrolu???...to mas akurat poslednu davku tusim ze?....
vies co oddychovy, nieco som upratala a oddychovala kedze zajtra zasa do prace:((uz nech je 10.4 neviem sa dockat ach

mistisa
24. mar 2013

@wejbynka no je to sila chichichi 🙂 🙂 ano ano v piatok no to mi ostanu 4 ampuy merionalu a 3 certrotide 🙂 🙂 a mam to tam vsetko zobrat tak som zvedava 🙂 🙂 joj hlavne ze uz picham to uz pojde rychlo 🙂 no veru neboj moja ujde ti to ako voda 🙂 ani sa nenazdas 🙂

ada83
24. mar 2013

ahojte mena niekto prosim cenik alebo viem mi niekto povedať kolko sa plati za inseminaciu dakujem

sherny
24. mar 2013

@mistisa ja stále nič, 34 dc a ide ma poraziť 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lienkalienocka
24. mar 2013

@wejbynka teraz som nebrala nic okrem kys. listovej, nejako nevidalo nieco pokupovat 🙂 a ked ju len zapijes, myslis, ze bude ucinkovat jak keby bola rozhryzena? lebo ja stiplave mozem 🙂 ok, takze teraz ty vyskusat a ja potom pojdem na istotu 😀

wejbynka
24. mar 2013

@mistisa ved jasneee ze to uz pojde rychlo ja som mala 8 krabiciek merionalu a este 6 som musela dokupovat takze moznoo to nieje vsetko co budes pichat mozno budes pichat viacej:🙂
tesim sa ked napises kedy pojdes na OPU 🙂...a potom ET a potom // a po tebeee jaaaaaaaaaa🙂kiss

wejbynka
24. mar 2013

@lienkalienocka hehe 🙂jasnee jasneee vyskusaam a potom hned dam echo ze co🙂...hej uz som si to zistovala ze je to to isteee len ta to tak nebude stipat v ustach:D:...aj ja mam rada stiplave ale toto je moc aj na mna🙂....heh...ma sa to brat od prvej mrchy do vkladu potom uz nee:D....

mistisa
25. mar 2013

@sherny oooch mica hm. to neni mozne uz.mne podla mna pomohol horuci kupel lebo som si dala horucu vanu a za dva dni bola. no nech ti uz dorazi 🙂

mistisa
25. mar 2013

@wejbynka no mne dal 12 ampuliek merionalu tak uvidime. 🙂 vlastne 8 pichnem a idem na sono tak uvidime 🙂 ja si myslim ze este dopiseme nejake lieky 🙂 🙂 no veru nooo najskor ty budes tehu a potom jaaa 🙂 🙂

lienkalienocka
25. mar 2013

@wejbynka a to si kupovala normale v obchode? mozno sa pytam jak hotentot, len som sa o to nikdy nezaujimala a nehladala to 😉 zahasis to alchemilkou 😀 fuj, to by bola kombinacia 😕 to viem, ze len do vkladu 😉

skrouceninka
25. mar 2013

@lienkalienocka
@wejbynka baby ja jsem to chili jedla teda polykala a celkem to zabiralo ale kolikrat se mi stalo ze jsem kousla ále jedla jsem to jen poprve ted jak jsem byla po druhe uz nebylo treba

lienkalienocka
25. mar 2013

@skrouceninka cize to zabralo nie? 🙂 a co nove u teba?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre