Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

qwertinka
25. apr 2014

@nikushka1 fuuu tak to super 🙂 som ti pisala ze ked mne prvy krat schvalovali tak to bolo tiez takto super rychlo. ale teraz u teba to bolo expresne rychlo kedze tam bola velka noc. vsak netreba sa nahlit. ked stihnes stihnes a ked nie tak na bud. mesiac. ale podla mna to stihas. hlavne treba bit pozitivne naladena a v klude. velmi sa inac tesim ze to tak rychlo schvaluju. dufam ze aj u nas to tak bude lebo tiez tam bude jeden sviatok 8.5.

nikushka1
26. apr 2014

@qwertinka tak objednala som sa na utorok tak uvidím či dovtedy dostanem alebo nie.zatiaľ sa tak necítim že by mali krámy dojsť.chcem sa ťa spýtať ked si mala prvé ivf brala si aj nejaké vitamíny.myslím kyselinu listovú femibion atd

qwertinka
26. apr 2014

@nikushka1 ano brala som ale az potom ked sme mali vklad. doktor odporucil bud ten femibion alebo baby plan tusim. a pred tym som si sem tam davala alchemilkovy caj. a ty si uz nieco zacala brat? ja som si teraz uz zacala davat kyselinu listovu.

nikushka1
26. apr 2014

nezacala som este nic brat.doniesla som si z roboty kyselinu listovu(som zdravotacka) a zacnem si ju asi davat.musim sa utorok na to spytat.asi si zacnem spisovat otazky lebo chcem sa toho celkom dost spytat od pnky az po tie vitaminy

1983andrea
27. apr 2014

Baby chcem sa opytat z vasej skusenosti vo Ferti,ak chcem ist na pn-ku uz na zaciatku injekcii a pocas celeho toho procesu pri umelom oplodneni,neviete mi poradit u koho si mam pytat pn-ku,ci u svojho obvodneho lekara alebo u gynekologa?? a nedava na vyziadanie Ferti centrum neaky papierik s odporucenim?? dakujem🙂

qwertinka
27. apr 2014

@nikushka1 jasne na vsetko sa opytaj. potom mi mozes referovat ako ti na ne doktor odpovedal 🙂 budem drzat palce nech kramy este nepridu aby si si stihla vybrat lieky a zacat @1983andrea pn-ku si podla mna pytaj u svojho obvodaka. sa s nim nejako dohodni nech ti napise napr. ze mas chripku. z centra asi nedostanes nijake odporucanie. ale tak opytat sa mozes. a v akom stadiu si ty? ja si idem len ziadost podat.

1983andrea
27. apr 2014

@bubulacka ahoj,mi sme boli s manzelom vo Ferti prvy krat a sme milo prekvapeny. Personal dobri a aj pan doktor Pinter bol tiez velmi ustretovy,obcas vtipny aj obcas vazny,ale zatial sme spokojni🙂

1983andrea
27. apr 2014

@qwertinka dakujem skusim sa opytat obvodaka🙂 mi sa s manzelom snazime o babo uz asi 5 rokov tak sme vyskusali Ferti centrum,zatial sme boli na konzultacii,spermiograme,mne brali krv a cakame na moje vysledky co mi brali chlamydie,tento tyzden sa nam maju ozvat a mame vypisat papiere do poistovne..

1983andrea
27. apr 2014

@strelko ahoj,ja by som sa chcela opytat ako dlho si cakala na schvalenie od poistovne a aku poistovnu mas,dakujem🙂

strelko
27. apr 2014

@1983andrea ahoj,mesiac na schvalenie a mam vseobecnu poistovnu

viva13
27. apr 2014

ahoj,nemáte prosím niekto cenník služieb tohto centra?

nikushka1
28. apr 2014

@1983andrea ja mam doveru a na 6ty pracovny den mi volali ze mi to schvalili.

@qwertinka a ako casto si davas tu kyselinu listovu?kramy zatial nic tak snad uz nepridu.dr sa chcem spytat na tie vitaminy potom na veci co treba dodrziavat a hlavne na pn.robim smeny tak chcem vediet ci nemam ist na pn hned od zaciatku alebo az po transferi.

@viva13 cennik je na ich stranke

viva13
28. apr 2014

@nikushka1 ano? nenašla som neposlala by si mi link prosím?asi som prehliadla

strelko
28. apr 2014
viva13
28. apr 2014

@strelko dakujem

viva13
28. apr 2014

@strelko nejaký malý cenník maju

strelko
28. apr 2014

@viva13 no,staci nie? 😉

viva13
28. apr 2014

@strelko no dosť základný vela vecí mi tam chýba ked porovnám so službami iných centier

strelko
28. apr 2014

@viva13 myslim ze v inych centrach aj viac toho platis,FC je jedno z lacnejsich centier,kde poistovna preplaca ukony...napr v Gin five si platis pomaly vsetko ...aj ja ked som bola vo FC a doktor ma poucoval o IVF tak povedal,ze cele mi to preplati poistovne a len nejaku mensiu ciastku za lieky budem platit...tak neviem 😉

viva13
28. apr 2014

@strelko je aj vyššia úspešnosť?

strelko
29. apr 2014

@viva13 to neviem...

1983andrea
29. apr 2014

@nikushka1 no super ze tak rychlo 🙂

marthina
6. máj 2014

Babule, zajtra mame ist na prvu konzultaciu na nase 2 IVF...nakolko v GF sa nam uz minuly mrazacikovia a tam nechceme ist...len mam este mrchu, sice celkom slabunku ale mam...mozme ist na konzlutaciu alebo tam pre istotu pisat co povedia? nemate s tym skusenosti? dakujeeem

smoulinka13
8. máj 2014

ahojte neviete mi poradit kolko stoji PGD vo ferticente? na stranke to nemaju uvedene.dakujem...pre porovnanie v MT v Heliose 1-3 embrya stoja 1200 eur.dakujem za odpoved

lussya
11. máj 2014

baby, my sa chystame prvykrat do FC v utorok... tak som zvedava...

qwertinka
12. máj 2014

@viva13 mozno ze nemaju vsetko na stranke rozpisane. Skus im zavolat mozno ti viac povedia a mozno ta prekvapia ze maju vsetko ako ostatne centra len to mozno u nich preplaca poistovna a za to to nie je v cenniku. Uspesnost je podla mna dobra len vela bab sem nepise. Napr.ja som bola tehotna po oboch Ivf a z jedneho mam uz krasneho synceka. Zalezi aj od nas nie len od centra. Psychika robi vela. Takze vsetky sa pozitivne naladte. Ak to nevyjde prvy krat stale mate este dva pokusy a mozno v nich este dalsie v podobe Ket. Takto treba uvazovat ze je tu stale nadej a nie byt sklamany po prvom neuspechu. Malokomu sa to podari na prvy krat. Nam by sa aj podarilo keby si nasa bublinka nepomylila smer a nesla do vajcovodu. Takze aj taketo sa stava pri Ivf. V tomto pripade to tak zariadila priroda. Aspon ja si to tak vysvetlujem 🙂
@lussya drzm palce na zajtrajsej konzultacii. Idete si pre surodenca? Prve mate prirodzene?

lussya
12. máj 2014

@qwertinka no ideme na zaklade vlastneho rozhodnutia, uz dva roky sa snazime a nic... len min. rok v juni bol MA a stale nic.... chceme surodenca... Lucka je prirodzene, ale nie je biologicka manzelova... dakujem. dam vediet zajtra poobede co a ako...
inac, som sa chcela opytat, ked tam ideme prvykrat, fakt sa nic neplati? aby sme vedeli...

nikushka1
12. máj 2014

qwerty krasne si to napisala.fakt zalezi aj od psychiky.

lussy fakt sa nic neplati.my sme okrem liekov na stimulku neplatili nic a to tam chodime jak na klavir. drzim palce zajtra

qwertinka
12. máj 2014

Neplati 🙂 mm budu robit asi spermiogram a podla toho sa uvidi. Mozno navrhnu aj tebe laparku. Ved uvidis. Drzim palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre