Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

awe
16. feb 2009

ahoj bobjan 🙂 super pozitivne spravicky, tesim sa s tebou a budem ti drzat palceky, nech to za dva tyzdne vyjde // 😵

vierka
16. feb 2009

bobjan - to je super, ze mas tych dvoch najstatocnejsich a najmocnejsich v sebe... moc drzim tvojim milacikom palceky, oni to dokazu, ved su minimalne tak silny ako ich maminka a to je uz vela 😀 tak sa pekne setri s davaj na tie tvoje dva pokladiky velikaaaaaansky pozor 😀

petkaerdal
16. feb 2009

bobjan,super,mam radost,ze mas dve embryska v brusku,teraz hladkaj brusko a prihovaraj sa im 😉
skoda,ze nemate nic zmrazene,ale aspon vies,ze mas transferovane tie zdrave embyska a tie slabe ,nedobre odisli...

zajtra si vas docitam,idem k tv,

pa pa a pekny vecer vam prajem 😉

bobjan
16. feb 2009

ďakujem mooooc dievčatá moje, ešte že vás tu mám 😉

Verím im a dúfam, že ma nesklamú 😵

Dobrú nocku🙂

alex
17. feb 2009

ahojte kočky,

bobjan gratulujem k bobáčikom 😉 Teraz už len čakať dlhé dva týždne 😖
Chystáš sa aj skôr testovať, či počkáš až na krvičku?

bobjan
17. feb 2009

Ahoj alex🙂

Ďakujem pekne, zatiaľ sa doma nechystám testovať a aj manža mi to zakázal, takže asi len tá krvička. Inak u nás je to tak, že krv dám ráno a výsledky sú na druhý deň na obed, takže to tu bude zasa možno napinák ako s Vierkou...ale dlhší...alebo teda vôbec. Mrchu cez utroš dostanem, takže ak príde skôr, bude to jasné aj bez krvi. Ale tentrokrát čakám obrovitánske číslo HCG, takže sa tu máme na čo tešiť 😉 😅 😵

Ako sa máš?

alex
17. feb 2009

no tak to dúfam že to budú dvojičky, no nie 😉

ja sa mám celkom dobre. Pozerám z okna a neverím čo je vonku... už by mohlo prestať snežiť.
Dnes poobede idem k svojmu dokymu pre papiere.

bobjan
17. feb 2009

Alex, jasnačka, že budú dvojky, ideme predsa v Petkiných šľapajách 😉 😵

Super, že ideš pre papiere, tak sa to rozbieha však?

U nás tiež krásne sneží a ja som z toho vytešená 😉 🙂 Akurát by som bola rada na lyžiach... 😝

petkaerdal
17. feb 2009

ahojte kocky 😉
kto sa to tu chysta ist v mojich slapajach? 😀 😀 😀 bobjan,to beriem ,ako samozrejmost od teba 😉
takze asi ty nebude testovat a budes nas napinat? 😝

tu tiez snezi,ale uz by nemuselo,ja to nemusim 😖

alex
17. feb 2009

aj ja chcem ísť v tvojich šlapajách petka... no ale to nemyslím v počte pokusov, ale na 1x dvojky 😀

hej, už sa to rozbieha a v piatok to vypukne 🙂

ja mám rada sneh, ale na horách a nie v meste.

petkaerdal
17. feb 2009

no to dufam alex,ze v pocte pokusom nepojdete uz ziadna

bobjan sa ako citi po ET? hladkas brusko?

bobjan
17. feb 2009

Petka, no jasnačka, že aj ja. Mám u seba dvojky a tak to aj zostane 😉 No zrejme testovať nebudem, ale to sa ešte môže zmeniť... 😉 Nabudúce budem chodiť do práce, tak ak bude príležitosť skočiť do lekárne, tak ju asi navštívim 😉 Ale určite nebudem skôr testovať ako 13 deň po ET...

Cítim sa v pohode, bruško hladkám a rozprávam sa s nimi, nech u mňa bambuľky pekne zostanú 😎 😵

Čo porábaš??

Alex, držím palce na piatok!!! 🙂

petkaerdal
17. feb 2009

no tak dik,ze m a budes napinat,ako traky 😖 😀

troska som popratala byt,umyla riad,ranajky a citam si teraz na nete,ale rozmyslam,ze ked pride drahy pojdem niekam do mesta nieco popozerat este,co chyba a tak,troska na cerstvy vzduch
a rozmyslam co varit

ty co porabas? si sama?

alex
17. feb 2009

bobjan, tak super, len pekne hladkaj a pozdravuj ich od nás 😉

som zvedavá ako rýchlo nám schvália žiadosť. Dúfam, že čím skôr.

babulka123
autor
17. feb 2009

alex ak mas VZP tak cca max do 2 tt...
u mna to tak bolo a to boli este velkonocne prazdniny ci co , ale dr. co je tam mala dovolenku.. takze pohoda.. nebooj

baby taaak velmi vam drzim palce ani si to neviete predstavit..

bobjan
17. feb 2009

No minule som testovala a nič a 11deň od ET som aj tak začala špiniť...ale to som mala ET na tretí deň..

Manža spí, je po druhej nočnej a včera spal hodinu, lebo sme boli dole.

Je dobre sa vyvetrať, ja by som tiež niekam šla, ale všetci sú v práci...

Momentálne brázdim po nete, jedným okom kukám TV.
Idem upiecť asi pletenky som sa rozhodla 😉
Navarené mám, tak to nemusím 🙂

bobjan
17. feb 2009

Alex, ďakujem budem pozdravovať od všetkých vás tetiek ferticenťačiek 😀

Babuľka, ďakujeme, určite sa nám to zíde 😉

bobjan
17. feb 2009

Alex, veru, ak máš VšZP, tak to je cobydup 😉

babulka123
autor
17. feb 2009

tak aby sa vam to podarilo pre istotu to poistime..
tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀 tfuj 😀

to len pre istotu...

bobjan
17. feb 2009

Babulka, ďakujeme 🙂

Ty si bola v FC na hcg už 10 deň po ET?

petkaerdal
17. feb 2009

alex,max tyzden a mas to schvalene 😉
ja som to mala za 3 dni 😉

ja pojdem az poobede s drahym do mesta,bo to chodime autom,to je troska dalej
ja spravim asi drahemu len rezne s ryzou kuracie a ja si dam rybu a zemiaky... 😉

babulka123
autor
17. feb 2009

ja som bola u svojho gyndosa lebo v noci z 9 na 10 po ET som zacala krvacat tak som sa veeelmi zlakla.. a vtredy mi brali hcg ze kolko mam lebo som mu hovorila ze mi vysli pozitivne testy no a potom to cakanie do 14 dna po ET ci sa zvysil.... no to bolo horsie ako snad cele cakanie.. lebo som stale krvacala tak som sa velmi bala...

bobjan
17. feb 2009

Petka, rezne? To by si aj môjmu ulahodila, ale so zemiakmi 😉 On je totiž rezňový strašne 🙂

A čo také vám ešte chýba dokúpiť? Ideš na niečo konkrétne?

bobjan
17. feb 2009

Babulka aha, tak tebe už vyšiel test 9 deň po ET pozitívny??

babulka123
autor
17. feb 2009

hej hej ja som mala cikaci test uz na nejaky 6 alebo 7 den pozitivny.. skoro som odpadla..

alex
17. feb 2009

petka za tri dni 😨 to by bolo super, to by som to stihla už nasledujúcu mrchu 😵

bobjan
17. feb 2009

Babulka, fíha, to ma podrž...to je riadne skoro ty brďo 😉

babulka123
autor
17. feb 2009

prepacte bola som v obchode.. hehehe

aj petka tak mala takze ja som vedela ze to tak bude. heheheh
s tym ze ja som asi tiez cakala dvojicky ale to jedno to asi vzdalo hned na uplnom zaciatku a preto som krvacala aspon tak mi to vysvetlil moj dr.

bobjan
17. feb 2009

Babulka, super🙂 Tak ak budú dvojky, to by som mala mať aj ja 😉 😅

alex
17. feb 2009

no tak ja už mám na piatok dovolenku 😵
Inak baby ako často sa chodí do FC, keď stimulujete? Dá sa dohodnúť aj na nejakom skoršom čase, keď idete na kontrolu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre