Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

1983andrea
22. sep 2014

@adrianaaa32 cauko,no aspom nas to tolko vyslo a kamosku nejak 350 eur aj stym lepidlom dokopy,cize priblizne ako nas,ale vo ferti som nepocila ze by niekto platil 1000 eur,to skor v gyn a v inych centrach. Inak kamoska chodila do gyn centra a dvakrat neuspesne a ze sa knim chovali ako k dalsiemu cislu v poradi tak treti raz sa rozhodli pre ferti a podarilo sa🙂 nastastie lebo mali posledny pokus🙂

alcinkap
22. sep 2014

@1983andrea
ahoj ja som bola doma po vklade tri dni plus deň vkladu - v sobotu vklad a v stredu už som naklusala do práce 🙂 je to individuálne ... ja som bola rada, že som v práci, lebo takto by som veľa premýšľala. A nakoniec to vyšlo 🙂 držím palce ...

adrianaaa32
22. sep 2014

@1983andrea no ved prave, aj ja som pocula na GF taketo zle recenzie. A to som povodne bola rozhodnuta ist tam. Odtial mi aj z recepcie pisali ze suma cca 1100 eur. Preto som teraz prekvapena ze vo Ferticente je to o tolko menej. Ale milo prekvapena 🙂
A este aj kopu spokojnych bab z Ferticent. Tak myslim ze nie je o com 🙂
Pomohli ste mi v rozhodovani, dakujem 😉

1983andrea
22. sep 2014

@alcinkap gratulujem🙂🙂🙂 a podarilo sa na prvy pokus???

1983andrea
22. sep 2014

@adrianaaa32 neni zaco. A vo Ferti je personal uplne super🙂🙂🙂

janulqa1975
22. sep 2014

@1983andrea no ja som doma a tiez aj rozmyslam stale z prava do lava a ties aj doma dvihas hoci co .Tosi musis zvazit co je lepsie ale ja rozhodne by som asi volila tu pracu .

alcinkap
23. sep 2014

@1983andrea
🙂 ďakujeme ... áno nám vyšiel prvý pokus 🙂

renitr
23. sep 2014

@janulqa1975 to ani nehovor, sanca tam musi byt a jednoducho treba mysliet pozitivne. Nevzdavaj to Jani a drz sa

janulqa1975
23. sep 2014

@renitr dakujem velmi pekne budem sa sniz .

1983andrea
23. sep 2014

@janulqa1975 dakujem,asi pojdem do tej roboty teda,len manzelovi sa to nepaci,ten sa vsetkeho boji a to som neni ani tehotna este🙂

1983andrea
23. sep 2014

@alcinkap jeeejda,tak super ze vam to vyslo na prvy sup,uz co tu citam,tusim malo kedy vide prvy pokus. Dovie ako nam to vide,ale sance tomu velke nedavam lebo z 12 vajicok sa nam vyvijalo len jedno a doktor povedal ze niekde bude problem,ze nam malo ostat 5 az 6 vajicok,a nam ledva ostalo jedno:(:( drzim palce a este raz gratulujem🙂

janulqa1975
23. sep 2014

@1983andrea stoho si nic nerob ja este nemam sto percentnu istotu ze sa to udrzi a moj muz sa uz vsade chvali ze bude mat dvojicky .

alcinkap
24. sep 2014

@1983andrea
netreba hneď myslieť negatívne 🙂 ja som mala úplne málo vajíčok - 6 kúskov a prežili dve a dopadlo to nakoniec na výbornú 🙂 moc držím palce ....
ďakujem moc 🙂

janulqa1975
24. sep 2014

@alcinkap Ja som mala tri vajicka a stoho ostali len dve tie mam vsebe a ako dopadnu to vie len sam pan Boh ako povedal pan doktor Pinter.

alcinkap
24. sep 2014

@janulqa1975
áno áno - mne povedal "a teraz je to na tom , čo hore riadi oblaky" 🙂
moc držím palce 🙂 kedy ideš na krv?

janulqa1975
24. sep 2014

@alcinkap dakujem krasne na krv idem 30.9 .tak som strasne zvedava ako to dopadne ale som si povedala ze si dopredu zaidny test robit nebudem .

alcinkap
24. sep 2014

@janulqa1975
tak tak 🙂 budem na teba myslieť v utorok 🙂

janulqa1975
24. sep 2014

@alcinkap dakujem velmi pekne dufam ze to bude ok lebo priznam saze taka vnutorna nervozita funguje a statocne .

janulqa1975
24. sep 2014

@1983andrea ahojky aj ja som bola na dvoch pokusoch v gynfive a treti mam robeny vo ferticentre a teraz cakame ako to dopadne .

alcinkap
24. sep 2014

@janulqa1975
tak to je normálne, to by bolo asi aj divné ak by si nebola nervózna ...

fackolka
24. sep 2014
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.

divne by to veru bolo :D

janulqa1975
24. sep 2014

@alcinkap ved toto momentalne som v takom stave ze co nezje mna a nehybe sa na tanieri tak to zjem ja .

alcinkap
24. sep 2014

@janulqa1975
to je dobre 🙂 len papkaj ... potrebuješ energiu 🙂

janulqa1975
24. sep 2014

@alcinkap dakujem len keby tie kila tak rychlo neskakali ved budem jak stodola

janulqa1975
24. sep 2014

Koceny jedna otazka ako to riesite po vklade embri pokial neviete ci ano alebo nie zo sexom lebo moj muz je uz na nervy .

alcinkap
24. sep 2014

@janulqa1975
no mne bolo od úplného začiatku zle, takže také niečo našťastie nepoznám 🙂

1983andrea
24. sep 2014

@janulqa1975 no super🙂 boze moc ti drzim palce a snad to vide🙂 musi🙂🙂

1983andrea
24. sep 2014

Ja uz som na nervy,po vybere vajicok sme potyzdni zistili ze z 23 vybratich prezilo az jedno:( a na vklad ist hned nemozem ako ostatne baby lebo mam hyperstymulacny syndrom,a po vybrati vajicok som mala menzes 15 augusta,a doktor povedal ze ked dostanem o mesiac dalsi menzes,tak 10 dni budem uzivat tabletky,potom idem na kontrolu do centra a podla toho cca do 5 dni idem na vklad....no a dnes je uz 24 septembra a menzes nikde:( neviem ci sa dockam vobec toho vkladu a stym jednym embriom neviem ani ci sa stane zazrak:(:(:(

janulqa1975
24. sep 2014

@1983andrea neboj bude dobre mna dnes tak boli podbrusko ako keby som mala dostat svoje dni tiez sa bojim co sa toho 30.9 dozviem za vysledky .

1983andrea
24. sep 2014

@janulqa1975 snad ti to vide,moc ti to prajem🙂 dakujem🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre