Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

janulqa1975
24. sep 2014

@1983andrea dakujem velmi pekne aj tebe drzim palceky nech sa ti to podari .

1983andrea
24. sep 2014

@janulqa1975 dakujem🙂

bubulacka
24. sep 2014

@1983andrea a nemôžu ti pichnúť vyvolavacku? Ci to tak nefunguje? Ja mam niekdy ms aj každý 3 mesiac 😅

renitr
24. sep 2014

@janulqa1975 ja ked som bola na vklade tak nam doporucili sexualnu abstinenciu ale iba u zien))) Chlap si predsa vie poradit 😀

1983andrea
24. sep 2014

@bubulacka to neviem,pockam este do konca mesiaca. Praveze ja nemam taky problem ze by mi tak dlho meskala,nikdy tak teraz neviem:( normalne si uz namyslam ze sa zadarilo,ale pri nasom stasti asi nie:(:( no potom vybrati tach vajicok som dostala hned na 4 den taky strasne silny menzes ale to bolo asi potom normalne a doktor povedal ze k voli tomu syndromu musime pockat do dalsieho menzesu,a tak som sa pytala ze ked ten menzes po vybrati vajicok bol urychleny lebo som v tedy ani nemala dostat ze kedy teda vlastne mam dostat, tak mi povedal ze sak ako mavate o mesiac....tak sme to s muzom nepochopili,lebo ako mavate-to je na konci mesiaca...a o mesiac-tak to bolo 15 tohoto mesiaca...neaky sme stoho zmagoreny...pockam do konca este:(:(

janulqa1975
24. sep 2014

@renitr no pekne tak jemu bude dobre a ja nasucho no prd ked ja nic ani on nic .

bubulacka
24. sep 2014

@1983andrea pýtam sa preto, lebo mne hovorili tiez o nábehu na OHSS, kvôli PCO, no uvidim ako to dopadne, dufam, ze sa mi vyhne...

renitr
24. sep 2014

@janulqa1975 to si pekne napisala 😀 😀

janulqa1975
25. sep 2014

Ahojky tak dnes sa mi objavila prva nevolnost tak dufam ze to bude dobre znamenie ale test si robit nechcem bojim sa .

bubulacka
25. sep 2014

@janulqa1975 super 😀 mozno to vyznie blbo ale dufam ze budes mat nevoľnosť každý den 😲 😀 aspon najbližších par dní 😝

janulqa1975
25. sep 2014

@bubulacka no ak by to mala byt ta spravna nevolnost tak prijmam ak je to iny dovod nehc to ostane tam odkial to prislo .

1983andrea
25. sep 2014

@bubulacka no to dufam aj ja,ja mam stym akurat problemy,davno som mohla po vklade a stale cakam:(:(

renitr
25. sep 2014

@janulqa1975 hlavne netestuj, je to tazke vydrzat ale je to lepsie. Aspon nebudes stresovat 😉

janulqa1975
25. sep 2014

@1983andrea neboj sa dockas sa uvidis , ja uz zacinam mysliet pozitivne teda spon sa tak tvarim ale ci viac sa blizi utorok a odber krvy tym mam veci strach a nervozitu .

janulqa1975
25. sep 2014

@renitr test som povedala ze si neurobim aj ked ma stipe cervik do prdele kup si ho kup si ho ale zatial odolavam .

janulqa1975
25. sep 2014

Baby priznam sa ze cim viac sa blizi utorok tym mam väcsie nervy a strach z vysledkov .

janulqa1975
26. sep 2014

Ahojky kocky poradte mi prosim aku tabletku si mozem dat ked ma priserne bolia zuby a do utorka pokial nebudem vediet ci som alebo niesom v tom nechcem ist k zubarovi . Dakujem

alcinkap
26. sep 2014

@janulqa1975
skús paralen ... alebo radšej zavolaj do centra, oni ti určite poradia 🙂 držím palce

janulqa1975
26. sep 2014

@alcinkap dakujem pekne za radu bude dneska smer lekaren

janulqa1975
26. sep 2014

Strasne sa bojim tych utorkovych vysledkov priznam sa ze vobec nemam stoho dobry pocit .

roxy80
26. sep 2014

Ahojte baby,
prepacte ze som sa dlhsie neozvala ale bli sme s manželom na neskorsej svadobnej ceste. Ale mam dobre spravy. Volali nam z Fericentu ze 18.9. posielali nasu ziadost na poistovnu a o týžden 24.9. nam zavolali že nam to poistovna schvalila, trvalo to len týžden, som sa velmi potesila. Takze sme si dohodli termin na 10.oktorbra na ultrazvuk a predpisanie inekcii na stimulaciu. Takže cca 20. oktobra bude odber. Aj sa bojim ale aj sa velmi tesim. Tym ze u mna hrozi hyperstimulacny syndrom, mi bude robeny vklad az o mesiac od odberu cize niekedy v novembri. Sa teším jak male dieta sa neviem dockat začatia stimulacie. Ale chcela by som sa vas spýtat aky mala na vas vplyv stimulacia? a mali ste niektora tiez vklad az o mesiac od odberu kvoli tomu hyperstimulacnemu syndromu? 🙂 dakujem za informacie od Vas všetkych 😀

anielik123456789
26. sep 2014

Kocky čaute...vadí keď som po transfery tesne asi piatich minútach sa šla vycikat?

1983andrea
26. sep 2014

@janulqa1975 drzim ti palce,normalne ma boli brucho uz za teba🙂 neboj,snad to dobre dopadne🙂

1983andrea
26. sep 2014

@roxy80 ahoj,ja mam hyperstimulacny syndrom...a ano odklada sa to,o mesiac som konecne vcera dostala menzes a berem tabletky,tie sa beru desat dni,potom ides do centra na kontrolu a dohodnut vlozenie,ja idem na druhy tyzden v sobotu,tak uvidim kedy ma caka konecne vlozenie embria.Inak vsade som citala ze zeny s tymto syndromom maju vacsiu sancu otehotniet,no unas to neplatilo.Tym ze mame tento syndromje vihoda sice ze mame ovela viac vajicok cize ta vacsia sanca tam je,ale nam s manzelom to nejak nevyslo,doktor nevie preco,poslal nas na genetiku,a tam sme obj.az na konci oktobra:( takze mi vybrali 23 vajicok,s toho sa oplodnilo 12 a vsetky sa prestali vyvijat ostalo len jedno tak ho hned zmrazili.Doktor si to nevie vysvetlit,vraj pri takom pocte vajicok bam malo ostat aspom 5-6 a prt,len jedno:(

janulqa1975
26. sep 2014

@1983andrea bojim bojim bojim . ale dakujem velmi pekne

janulqa1975
26. sep 2014

@anielik123456789 aj ja som tak bola nevydrzala som to tak uvidme ake budu vysledky

anielik123456789
26. sep 2014

Tak ale nemalo by to mat súvis...koľko si janulqa1975 vydržala... Ja som sa vzivote tak schuti nevycikala 😒 proste by to išlo po stehnach 😒

janulqa1975
26. sep 2014

@anielik123456789 kolko som vydrzala po vklade asi 7 minut a ked som sa postavila ver tieklo mi to ponohach ale ja som vypila 4 litre vody skoro som praskla v ten den som uz potom ziadnuvodu nechcela ani vidiet .

anielik123456789
26. sep 2014

Daj utorok vedieť...držím moc moc palcekyyyy 🙂

renitr
26. sep 2014

@janulqa1975 drzim palceky v utorok a hlavne kluuuud. Ak clovek stresuje tak to nieje dobre, ved aj tak uz clovek nezmeni nic. Je to vsetko v Bozich rukach 😉 Cakame od teba len a len dobre spravicky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre