Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

pepca28
2. nov 2014

ale sak nevydrzala som....ale ani duch tam nebol...:-P

ereska
2. nov 2014

@pepca28 to nevadi o to vacsie prekvapko bude krvicka //

pepca28
2. nov 2014

Oprava,po 10minutach som sa išla kuknut...je tam celkom jasný duch...🙂

ereska
2. nov 2014

@pepca28 som ti to hovorilatie priznaky

ereska
2. nov 2014

@pepca28 priloz foto

pepca28
2. nov 2014

@ereska skúsim,musím to ale pohľadať v koši...🙂

matka112
2. nov 2014

@pepca28 držim aj ja palce,duch bude určite vidiet aj zajtra...pozajtra...☺

matka112
2. nov 2014

Ja som dnes bola na kontrole..vajička rastu 16mm,v utorok kontrola...pokračujem v liečbe- rastu aj menšie vajička a je ich dost,že vraj mi hrozi OHSS,tak uvidime...

ereska
2. nov 2014

@matka112 ahoj a na kedy ti povedali ze by si mala odber?

matka112
2. nov 2014

@ereska ahoj ešte presne neviem stredu ,štvrtok?

bubulacka
2. nov 2014

@pepca28 nasla si? 😀 a držím palceky 🙂

roxy80
2. nov 2014

ahojte dievčata 🙂, tak ja stale cakam a cakam dnes je uz 49 den cyklu...15.oktobra sme boli vo ferti dostali sme injekcie na stimulku a ze pockame do ms a zacneme, lenze telo nejak strajkuje...uz som bola aj u svojho gynekologa vo štvrtok a pichol mi aj vyvolavacku tak dufam ze tento tyzden uz konecne zacnem so stimulkou.... drzte palce 😉
@pepca28 drzim palceky a uvidis ze v utorok to dopadne super 🙂

bubulacka
2. nov 2014

Baby a prosim Vas viete mi napisat, co stoji vo ferti PICSI a predĺžená kultivácia? Dakujem 🙂

pepca28
3. nov 2014

@roxy80 to bude stres...ja som mavala pravidelny cyklus(35dni),ale ked som mala nejake stresy,tak vtedy kurnik ne a ne dojst...pred prvym ketkom som mala cyklus 58dni...skoro ma slahlo...posledne 3 tydne bolesti jak pred ms....nervicky...kazdu chvilu som chodila na wc kontrolovat a kazdu noc sa mi snivalo ze som uz dostala...aj tak som pre istotu zbehla ku gyndosovi.....co ak nejaka cysta tam je...kukol,ze nic...ze podla vsetkeho je to jak ma byt a pichol vyvolavacku...o 5dni bum...ked som isla na prvu stimulaciu,tak mi to akurat vychadzalo ze mam dostat o par dni na to,ako som dostala lieky,este mi hovorili,ze ak to nestihnem do 10.juna dostat,tak nech ani nezacinam,lebo ze v juli malu dovcu....to boli tie prave stresy pre mna.....nakonec 8.juna dosli..LTT....drzim palce,aby si co najskor zacala...::DDD

pepca28
3. nov 2014

@ereska skusala som to odfotit,ale prd je na telefone videt...😀...musim si ist kupit dalsi test,tento mi vratila suseda...som jej povedala ze ked nebude pozitivny ako ten co som jej predtym pozicala ja,ze jej ho buchnem o tu strapatu hlavu... a juch,aspon duch.....budem na nu dobraaa....😀DD

pepca28
3. nov 2014

@roxy80 skusala si alchemilkovy caj...?vraj to pomaha na upravu cyklu...zatial to neviem posudit,pila som ho od prveho nepodareneho ketka(teda od zaciatku krvacania)...menzes som dostala po 31dnoch cca,co je teda u mna dost neobvykle,kedze priemerne mam tak 35-36dni...ale no neviem povaedat ci to bolo tym...ale chutil mi aj bez cukru,daval som si dve salky denne,este za horuca...najlepsie sypany

ereska
3. nov 2014

@pepca28 super tesim sa my dnes kontrola vstredu odber vajicok juchu lebo ma uz roztrhne mam ich vela a ozaj nevolala si dnes do ferticenta okolo 09tej. Niekto volal asi ide tiez zajtra na krvicku

pepca28
3. nov 2014

@ereska anooo.to som bola ja...🙂))...držím palce,nech je ich veľa veľa dobrych.....😀

ereska
3. nov 2014

@pepca28 dakujem a drzim na zajtra paste nech mas vysokeeeee hcg

pepca28
3. nov 2014

@ereska nevies ake by malo byt?...naposledy som mala 5,6...ale to som uz silno krvacala...neviem ake vlastne maju byt hodnoty...

ereska
3. nov 2014

@pepca28 neviem ako vo ferticente ale v martine je do 10 negativne vsak sa potom spytaj ake budu hodnoty a oni ti kedy budu volat?

ereska
3. nov 2014

@roxy80 ahoj no ako este nic? Ako sa citis?

pepca28
3. nov 2014

@ereska tusim okolo obeda mAJU Uz vysledky

roxy80
3. nov 2014

@ereska ale uz sa ani nestresujem, vsak ked sa im bude chciet tak dojdu 🙂, som v pohode praveze vobec nemam nervy ani nic...od zajtra mame v praci novu kolegynu tak sa na nu tesime a sme zvedave aka bude...

roxy80
3. nov 2014

@pepca28 dakujem za odporucanie, este som neskusala ale skusim teda 🙂 a tebe drzim palceky 🙂

dancez
3. nov 2014

Ahojte ja som nová ale dlhšie vás čítam, ja iež chodím do FC a práve mám 4 den stimulky v krákom protokole,
v stredu idem na prvú ultravukovú konrolu, dúfam že am budem mať nejaké folikuli, je o moje 1. IVF.

dancez
3. nov 2014

pepca28 držím ti palce 🙂

bubulacka
4. nov 2014

@dancez no super, držím palce ☺️ potom píš, ako sa ti darí 👍

Inak ja som vcera volala na genetiku, uz sa začal 5 tyzden od konzultácie a vysledky stále nie su, este sa ma pýtali, ze ci mi to nejak súri alebo co... Dufam ze to bude cim skôr. Som strašne zvedavá, nedockava a uz chcem mat schválenú ziadost a ísť na to 😁

petulanl
4. nov 2014

@bubulacka sledujem ta! držím palce, nech to máš čím skôr povybavované.
Mne volali z FC minulý štvrtok, že mám schválenú žiadosť, takže Unionke to trvalo 4 týždne.
Dnes idem na vyšetrenie a uvidíme teda, či všetko dobre pokračovalo alebo nie. Verím, že je všetko ok a srdiečko nám bude biť. Potom až zavolam do Ferti a poviem, že sa podarilo prirodzene.

ereska
4. nov 2014

@dancez
@bubulacka
@petulanl drzim vam vsetkym paste
@petulanl super ze sa podarilo paradicka
@pepca28 ahoj robili aj sono sme netrpezlive 🙂
@matka112 ahoj tak kedy mas odber ja v stredu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre