Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

dancez
24. nov 2014

@roxy80 cca 12 den cyklu sa robí KET mne to vychádza na 27.1.2015

bambulka2015
24. nov 2014

@dancez ja mam vtedy narodky, tak budem drzat palceky 😉

pepca28
24. nov 2014

@dancez na 12ty?ja som prvýkrát mala na 15ty,aj druhýkrát tiež

dancez
24. nov 2014

@pepca28 vy ste mali EG ked sa vám to podarilo ?

dancez
24. nov 2014

@pepca28 aha jedna baba sem písala už neviem ktorá že na 12 den vkladali, ale je možné že sa robí
vtedy ked je sliznica dosť vysoká, napíšeš mi ešte niečo čo vám ohladom toho hovoril doktor? lebo ja nemám ešte žiadne informácie. chodí sa aj na kontroli počas prípravy na ket?

axnelez2
24. nov 2014

@montek gratulujem ti 😵 😵 😵 som si istá ze ta všetky čoskoro budeme nasledovať 🙂

roxy80
24. nov 2014

@dancez no robi sa podla kazdej zeny individualne od 12 do 16 dna cca podla toho ci ma zena pravidelný cyklus alebo nepravidelny, ano chodi sa na kontroly a podla toho aku budes mat sliznicu podla toho sa rozhodnu, kedy bude ten správny cas....a spf sa nepouziva pri ket preto lebo sa pouziva iba pri cerstvých embryjkach nemrazených, lebo ak je to spf tak to lepšie prilne na sliznicu, ale ked je ket doporučuje sa embryoglue do ktoreho sa rozmrazene vlozia a tak sa vkladaju do maternice, nam to vystvelil embryolog ze pri ET sa doporucuje SPF a pri KET sa doporučuje embryoglue

dancez
24. nov 2014

@roxy80 dakujeem

ereska
24. nov 2014

@dancez ja som bola dnes na kontrole po menzese doktor mi dak recept na estrofen ci ako sa to voola a povedal ze v januari ked dostanem mam to zacat uzivat a kedze som z dalej staci ked behnem k zenskej odmeria mi sliznicu a zavolam im a oni mi povedia ze co a ako ci ho brat este dalej a dalsua kontrola alebo kedy bude vklad.tak super ze staci jed tam docestujem na ket

dancez
24. nov 2014

@ereska a kedy ti dostala ms ? aj ti povedal aká vysoká má byť sliznica? a kolký den cyklu máš začat s estrofenom? sú to tabletky na jedenie?

ereska
25. nov 2014

@dancez bude sa to papat od prveho dna a na 10den je prva kontrola a aka ma byt vysoka neviem len mam zavolat na 10den ze aka je vysoka a on mi povie

montek
25. nov 2014

@axnelez2 No tak to určite ,každá z Vás si nájde čoskoro tiež dve čiarky a hlavne potom krásne rastúce HCG

pepca28
25. nov 2014

@dancez ja uz som z toho vymetena...od 1dna som uzivala estrofen,na 10ty den kontrola....ereska pisala ze jej staci ist vlasnej gýnekologicke,ale chapem,ma to dost daleko do Ba..ja tom mam 40km,radsej dobehnem tam...a asi do zavisi aj od dlzky cyklu...ja teraz vlastne sa ani nemam od coho odrazit,fakt netusim jak teraz vobec dostanem

pepca28
25. nov 2014

@montek skoda ze som verila tym dvom ciarkam...kolajnice az do kosic...a prt

pepca28
25. nov 2014

@dancez co je EG?

pepca28
25. nov 2014

@dancez ok uz viem co je eg,len mi to doplo neskor...nie nemali sme nic...a asi ani nebudeme davat...fakt teraz ani nemam peniaze na rozhadzovanie...sa skor obavam ze mi dalsie ketko bude muset zaplatit mama...😀

renitr
25. nov 2014

@montek gratulujem ti a dryim palce aby HCG len a len stupalo 😉 A do akého centra vlastne chodis?

renitr
25. nov 2014

ahoj kocky, neviete nahodou aky je rozdiel medzi Puregonom a Gonalom?

jarmila85
25. nov 2014

ahojte baby, takže dnes som dala žiadosť na zdrav. poisťovnu na posledne ivf, dufam že bude aj ozaj posledné a úspešne...takže buduuuci rok idem na to..

dancez
25. nov 2014

@pepca28 embrioglue 🙂

dancez
25. nov 2014

@renitr ja myslím že je to to iste

montek
25. nov 2014

@renitr Ďakujem. Ja chodím do Čiech Gyncentrum Ostrava.Bola som tam na všetky tri IVF.

renitr
25. nov 2014

@dancez dakujem 😉

dancez
25. nov 2014

@pepca28 a neni to dosť 300E iba za vklad? inde je to KET lacnejsie ale zase ine veci sú drahšie.
kamoška davala v Ginfive 150 E nejak tak alebo 130 .

pepca28
25. nov 2014

@dancez čo narobim,ak toto ket nevyjde,mame ešte 2dalsie ivfka...Možno ich poriesim inde ,možno už nepôjdem na žiadne...všetko sa ukáže na ďalší rok...

axnelez2
25. nov 2014

@jarmila85 ahoj, uz mas teda za sebou dve ivf ? Obe vo ferticent ?

jarmila85
25. nov 2014

@axnelez2 hej hej už mám dve za sebou ale neúspešne a to som absolvovala v gynfive...teraz mám posledný pokus a hrozne sa bojim...

ereska
25. nov 2014

@jarmila85 a kolko si mala embryji a vkladov pocas tych 2ivf.? Vkladali ste aj po 2 embryjka?

jarmila85
25. nov 2014

@ereska 1 ivf som mala okolo 26 folikul ... ma pekne uspali a zobudili ma s tým že nemala som ani jedno vajko...skoro ma porazilo a prvý pokus mi zmárnili...na druhý krát som mala iba 14 , dve mi vložili a ostatne sa prestali vyvíjať tak mi neostalo ani na mrazenie nič :(...tak som už vedela, že aj tie čo mám v sebe sa prestanu vyvíjať...ale prečo...vobec netušim...na to mi nikto neopovedal nič...takže už idem na treti pokus a skúšam iné centrum...

ereska
25. nov 2014

@jarmila85 a kde sa vsetky podeli ? Co neboli dozrete ci?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre