Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

katka14
24. aug 2009

no veru, skus normalne drzo tam zavolat. je sice možné že tam maju dovolenky, ale za pokus nič nedáš. aspon budeš vediet dačo viac.

marrad
24. aug 2009

Caute dievcata, ako sa mame.
Dnes som bola vo FC a pretoze mam trvale bydlisko mimo BA tak lekar odomna ziada potvrdenie z mojej olresnej pobocke od okresneho revizneho lekara, ze som nemala preplatene IVF a ET.
Reviznalekrka mi tvrdi, ze ziadne take potvrdenia nevydava....
tak neviem co mam robit,a le som totalne nastvana....

bobjan
24. aug 2009

Marrad, tak tomu nerozumiem teda....čo to zase za novota...

rikuska21
24. aug 2009

bObjan, to mas problemy so schvalenim???vsak ty si uz pichas injekcie?? ale bo mam tom nejaky zmätok???

Mam v sebe tretiu injekciu a dnes v pohode,, a ako Vierka, tak aj ja drzim palecky aby vajka pekne rastli vsetkym a tym co snazilkuju, nej su spermijky rychle ako blesk 😀 😀 😀 😀

matuska111
24. aug 2009

rikuska21 - tak teda 34 by som ti urcirte nedala 😉
mna zle vobec nebyva - chvalbohu "LEN" sa potim ako kon 😀 , ale to ze ti je spatne ma mrzi-ale zase nevydrzime ked je to pre dobru vec 😀 😀 😀

ja chodim na pichacku k jednej moc zlatej pani - ona robila sestricku na gynde a teraz je uz na dôchodku a opatruje vnuca......snazila som sa prehovorit manzela, ale ma z toho strach ze by mi ublizil - tak som ho edo toho nenutila.....i ked by mi to ohromne ulahcil a usetril cas ale nevadi!!!!

zajtra rano idem opat na kontrolu - uz som tam skoro kazdy druhy den - nie som z BA dochadzam z Topoľčian...ale nastastie ma bavi soferovat - len mam teraz auto v servise a musim stale niekoho otravovat a poziciavat auto 😒 😒 😒

dufam ze sa stretneme aj osobne a pokecame - bola by som rada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

chodis do prace? - mne od dnes zacala dofca (2 krásne týzdne) a potom mam u lekara v TO vybavenu PN az do konca septembra....nechcem nic riskovat (pretoze ja nepracujem v TO ale kazdy den dochadzam do Nitry)

marrad
24. aug 2009

neviem ci je to novota, mam pocit ako keby sa ma chcel niekto niekoho sikanovat.....

rikuska21
24. aug 2009

Ahoooj Matka, som rada ze vies o koho ide, no proste fakt rada, ten vyzor klame, mam to po tatinovi, on ma 75 a vyzera na 50 60max,

ja som dnes isla 1 krat do prace 😀 😀 😀 😀 po 6 tyzdnoch, lebo robim v skolstve, a oznamili nam , ze robia plastove okna na skole, tak sa nam predlzuju prazdniny 😀 😀 😀 😀 jupiiiiiii, i ked budem musiet na buduci tyzden tam obcas zajst ale aj tak,,
Matus, pekne mn-kuj a neriskuj, to je hroza dochadzat kazdy den, ale ako si povedala, tak vieme preco to vsetko robime a verim ze sa nam to podari, tusim zajtra mas ist na kontrolu, nevies kedy bude odber???
uzivaj dovcu a oddychuj

marrad
24. aug 2009

Babz co je ET?

bobjan
24. aug 2009

Rikuska, nepichám ešte...

ale už čoskoro budem, lebo mi volaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 Jupíííííííííííííí 😉

Marad, ET je embryotransfer 😎

vierka
24. aug 2009

bobjan - jeeeeeeeej, volali ti... no super, sa tesim s tebou 😵 😵 😵 kedy ides po injekcie???

bobjan
24. aug 2009

Vierka, zajtra fičííííím 😵

vierka
24. aug 2009

no supeeeeeer, budem na teba mysliet 😵

bobjan
24. aug 2009

ďakujem 😎

marrad
24. aug 2009

dik

matuska111
24. aug 2009

rikus ked som bola na kontrole minuly stvrtok tak mi povedal ze mozno zuz tento utorok ale v nedelu mi povedal ze asi az stvrtok piatok a najneskor v sobotu - uvidim co mi povie zajtra
ale v kazdom pripade 4.septembra mam narodky a vklad mi bude vychadzat v tom tyzdni - takze uuuuuuuuuuuuuuuuzasny darcek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bobjan
24. aug 2009

Matuska, na koľkú ideš?

rikuska21
24. aug 2009

Matus, tak to by sme mohli aj oslavovat, urcite bude co,

Bobjan, jupiiiii takze vitaj medzi nami a sup na to, to je fantasticke,

ficim do technopolu, vecer sem mrknem, papapa tesim sa vas

matuska111
24. aug 2009

bobjan idem na 7,30

bobjan
24. aug 2009

Matuska, tak to sa neuvidíme ☹ ja na 9.30

bambibam
24. aug 2009

bobjan to je supeeeeeeer. baby dnes som bola na kontrole vo FC je to OK ešte na kontrolu v stredu a asi piatok-sobota odber vajok. Ha ha ,už sa teším ,len sa strašne bojím či ma potom zobudia 😀 😀 😀
😀 budem skoro vstávať.

matuska111 aby som nezabudla gratulujem k narodkám,nech to TTTTT je tam.

matuska111
24. aug 2009

bobjan - skoda ☹

bambibam som rada ze ti to ide ....takze mozno odber budeme mat aj tak spolu - uvidim co mi zajtra povie
a dakujem

baby som strasne stastna ze som vas tu objavila - clovek sa dozvie tolko veci.......

petra2505
24. aug 2009

Baby tie injekcie si vyberate v lekarni alebo Pinter ich preda?Alebo ako to je?

matuska111
24. aug 2009

petra - lekar ti da recept a posle ta dolekarne blizko centra

petra2505
24. aug 2009

matus a to musim ist do tej lekarne?nemusim, nie?to je na mne kde si tie lieky kupim.

matuska111
24. aug 2009

je lepsie ist tam - mne aspon dr. povedal ze je tam s nimi dohodnuty - pokial nepotrebujes cele balenie injekcii tak v tej lekarni ti daju len tolko kusov kolko potrebujes - aby si zbytocne neplatila za cele balenie... OK?

vierka
24. aug 2009

petra - je to na tebe v akej lekarni si tie lieky kupis... len mozno nebudu take lieky mat hned v prvej lekarni, kedze su to lieky, ktore vyuziva len malo ludi... a tato lekaren je blizko centra, tak tam to maju urcite... a este je aj dohoda s lekarom, ze ti cetrotide predaju len tolko injekcii kolko potrebujes, inak by si musela brat cele balenie...

matuska111
24. aug 2009

a este mi tusim vravel, ze sa moze stat ze v beznych lekarnach to bude len na objednavku

petra2505
24. aug 2009

Babulky praveze ja to mam uz v lekarni dohodnute a daju mi presne tolko kolko potrebujem tak preto sa pytam.Dakujem ste zlate 😉

vierka
24. aug 2009

petra - tak to potom v pohode 😉

katka14
24. aug 2009

jej bobjan, to je super, tak vitaj medzi nami.

bambibam, kolky den stimululujes? nejako to rychlo uteka sa mi zda, ked vies uz aj den odberu. ja idem zajtra na 1. kontrolu, mam za sebou 3 gonaly a 2 merionaly. tak som zvedava ako to vyzera, ale dnes od rana už jasne cítim vajecníky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre