Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bambibam
29. aug 2009

ja len dúfam že sa Vám to všetkým podarí,lebo mám strašnú radosť ked sa rodia deti .

katka14
29. aug 2009

dakujem aj za ostatne babenky. niekedy to hold mame tazsie ako si myslime. 😒

jvo
29. aug 2009

ahojte kocky chcem vas tiez ako tvojka podporit, pred rokom nam FC splnil sen a teraz sa tesime z nasho srdiecka 😵 drzte sa urcite sa vam to vsetkym podari 😉

katka14
29. aug 2009

jeej, jvo, dakujeme a veriiiime ti !!! 🙂 máš krasnu dcerku, gratulujem! s nadhernym menom 🙂

bobjan
29. aug 2009

Ahojte,

Bambi je mi to ľúto, aj mne sa to stalo pri 1.IVF... 😔 a to som mala 10 vajok...

Rikuska, verím, že KET výjde a budeš hlásiť // o 2 mesiace 😉

rikuska21
29. aug 2009

Bobjan, aj ja verim ze KET to isti a fakt sa mi zadari. Ako s pichanim,? si zatial uplne v pohode??,

Bambi, moja kamoska ma 8 rocnu dceru a ked po troch rokoch snazeniach a 2 neuspesnych IVF to vzdali, tak na 3 mesiac bola tehu a caka chlapca, ako si povedala, aj tak to ma v rukach niekto iny, ale drzim Ti palce nadalej a myslim na vas vsetky

Katka, a ty ako sa mas???

bobjan
29. aug 2009

Rikuska, mám v sebe len dve včielky, ale akosi sa mi zdá, že už cítim podbruško. Tie dávky sa mi zdajú akési vysoké 😕

rikuska21
30. aug 2009

Ahojte bambulky, no ja sa valam a tulenim cele dni, nic ine ani nie som schopna robit, boli ma aj sedenie.Dnes mam 9den a uz 2 cetritide vsebe, zajtra kontrola.Citala som ze KET ma omnoho mensie sance ako IVF, som z toho smutna.

Bobjan, a kolko si pichas???ja 3 merionali+1 cetrotide + fraxik.Aj ja som citila uz na druhy den brucho, len mne sa postupne zväcsovalo.Aj prve IVF ste mali v FC?

ako sa mate a co dnes dobre varite, dajte typ.

bobjan
30. aug 2009

Ahojky🙂

Rikuska, pichám 187,5IU. Na 1.IVF som pichala 150IU, stopli mi to kôli hroziacemu OHSS, potom som začínala znova so 100IU znižovaných na 75, 50IU...
Tak dúfam, že nebude z toho OHSS a odklad na KET...
1.IVF sme mali v Heliose v MT, potom v Olomouci, a teraz 3. a 4. vo FC.

Ja sa mám o.k., kukám TV, nevarím, lebo ešte mám, ale na večeru musím dačo vymyslieť a aj niečo na zajtra drahému na celý deň do práce ☹ ale ešte neviem čo...mám tam sekanú, tak asi zvrtnem zemiaky na kyslo k tomu 😉

A ty ako?

rikuska21
30. aug 2009

Jemine, a krat si sla do toho?? to som netusila, si neuveritelne statocna.Mysa snazime uz 6 rokov ale toto je moje prve IVF, nic okrem iui nebolo.A uz teraz mam pocit, ze finisujem, ak sa nezadari, porozmyslam nad adopciou, aj kvoli veku .

Je zaujimave, ze mne nic nestopli aj napriek OHSS.asi to vsade robia inak.Ak sa smiem spytat, ty uz nejake babusko, mas???Mne zomrel ssyncek ked mal 6 rokov a odvtedy nic. 😔 😔 😒 Doteraz mi neuveritelne chyba.

bobjan
30. aug 2009

Rikuska, veri 4.IVF 😖 Mám to aj v pase napísané...

Umrel synček? Jooj to je mi mooooc ľúto. 😔 😔 Bol chorý?

Koľko máš rokov?

bobjan
30. aug 2009

Ja deti nemám....môj manžel má 2 z prvého manželstva a ja som mala MA v 8tt s exmanželom...

daguska
30. aug 2009

čaute babenky,
počujte predávam nejaké liečiky na IVF, kúpila som ich v lekárni pri Ferticente a kedže som sa na IVF ani nedostala zostali mi skoro všetky doma. Myslela som že ešte so mnou skúsia jedno IVF ale ako vvidím nič sa nedeje. Ak by mal niekto záujem nech dá vedieť. samo že to bude za nižšiu cenu ako v lekárni.

riska
30. aug 2009

ahojte 😉
bobjan ty mas toho tiež za sebou požehnane 😔 neboj, teraz to určite vyjde a basta 😉

daguska a prečo ti nechcu spravit ivf? 😕

rikuska21
30. aug 2009

Moj maly mal rakovinu..........
Stale neviem co je to pas,,,v akom pase napisane???som nejaka spomalena???
Verim toto 4 ivfko ti vyjde, musi 😀 😀 😀

daguska
30. aug 2009

riska: chceli mi ho spravit ale po 6 dnoch stimulke mi povedali že to nemá zmysel, takže asi tak mám teraz lieky doma a sú mi na nič a nerada by som bola keby prepadli viac by ma potešilo keby niekomu pomohli.

rikuska21
30. aug 2009

Daguska, poradim ti aby si tento oznam dala na temu -----Mam / nemam lieky na IVF---skus mozno aj tam sa zadari

A tiez sa pytam ako Riska, Dagus, preco nejdes na dalsie,ivfko??

bobjan
30. aug 2009

Daguska a nedalo by sa vyskúšať IVF s inými liekmi? Ja si myslím, že nie všetky lieky reagujú a každého rovnako... 😕

Rikuska, pas je, keď dáš myš na fotku a ukáže ti to údaje. Hore vpravo je napísané Pas - modrý koník.sk
Bože chúďa maléé.... 😔 😔 😔 Koľko máš rokov?

bobjan
30. aug 2009

Riska, no uvidíme...povedal slepý 😀

riska
30. aug 2009

bobjan 😀
daguska, to ma mrzi 😔 môžem sa spýtať, aký mate problem? to bolo prve ivf?

daguska
30. aug 2009

baby ja by som rada išla skúsiť druhé IVF ale bola som u 3 lekárov a povedali mi že mám ísť do Brna dokonca mi ten posledný povedal, že aby som si nemyslela že na mňa kašlú mám si spraviť nový hormonálny profil a ak bude lepší ako ten predtým skúsi so mnou druhé IVF ale ak bude rovnaký tak mám ísť do Brna iné ani nepoznajú len Brno.

rikuska: dík za tému skúsim to tam

bobjan
30. aug 2009

Riska, ako si na tom teraz? Mám hlavu deravú 😒

daguska
30. aug 2009

riska: ano bolo to prvé IVF. moje vajíčka neposlúchajú nechce sa im dozrievať sem tam sa podarilo že dozreli ale nič z toho inak problém iný nie je.

riska
30. aug 2009

dagus 😔 😖 a pojdete to brno vyskúšať? lebo tam sú vraj fakt machri

daguska
30. aug 2009

asi nie nemáme prachy na to stojí to tam nošu peňazí ale to ti nikto nepovie ja som im tam písala a oni mi povedali cenu je to okolo 15O OOO, - skk

riska
30. aug 2009

wau, tak to je ina suma 😠 ani na konzultaciu nechcete ist? aj tak mi je divne, že ťa hned po prvej stimulke odpisali... ved kolkým sa už podarilo 3. či 4. ivf

barbareta
30. aug 2009

ahoj kočky*spolubojovničky* 🙂 mam len taku otazocku pre istotu : ten gonal/pero má byt po celu dobu v chladničke ? Pytam sa len preto lebo v FC nespominali a lekarnička si len tak niečo mrmla ze toto v chladničke no ale brala som i pregnyl a ten viem ze ma byt. Inak som ho dala do chladničky 😉

bobjan
30. aug 2009

Barbareta, gonal patrí do chladničky🙂 Držím palce 😉

bobjan
30. aug 2009

Lekárnička ti náhodou nespojila gumičkou pregnyl s gonalom?

Kedy začínaš?

rikuska21
30. aug 2009

Bobjan, mam 34

Daguska, ja by som tiez sla aspon an konzultaciu do brna, mne sa to nezda, ja mam 6 diagnoz ktore su kontraindikaciu na otehotnenie a nevzdavam to

Barbareta, vitaj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre