Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

rikuska21
2. sep 2009

Marrad, dakujem budem to potrebovat

matuska111
2. sep 2009

mam 1. fotku v albume - dovolte aby som vam predstavila moje deticky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marrad
2. sep 2009

matuska111
blahozelaaaam a dryim palciska nech vsetko dobre dopadne

matuska111
2. sep 2009

marrad - velmi pekne dakujeme

rikuska21
2. sep 2009

Matus aj ja ti drzim palce,

bobjan
2. sep 2009

Ahojte🙂

Rikuska, tak sa možno v piatok uvidíme, aj ja idem 😉 Dnes som dopadla dobre, pichám 4 merionaly, neviem, minule som len 3.... a od zajtra pridávam aj Cetrotide 😉

rikuska21
2. sep 2009

Jej tak sa uvidime, ides tiez na 7.30,, ja uz idem chvalabohu na odber, lebo sa citim pod psa

floskula
2. sep 2009

rikuska, tak to mas fakt uz o chvilu z krku. viidis, ze foliky dorastli. uz len aby vnich bolo aj dost zrelych vajicok. potom by si mala dost mrazacikov a to znamena aj viac pokusov o KET. keby bolo treba. ja mam zmrazene len 3, takze to mam len jeden pokus. ak to nevyjde, tak zas cele ivf.

bobjan
2. sep 2009

rikuska, to ti verím, že ti je blbo ☹ ale už vydržkaj a uvidíme sa v piatok o 7.30:) My možno dojdeme skôr 😉

ufko
2. sep 2009

ahoj bobjan..necitam vas vela ale obcas kuknem kto co ma nove..

a co tu nevidim..ty stimulkujes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 super tesim sa, ze si sa opat dala do boja!
DRZIM TI velmi velmi palce, nech to tento raz uz vyjde, budem si ta tu sledovat!

Drzte sa kocky VSETKY!!!!!!!

vierka
2. sep 2009

bobjan - tak to je supeeeeeeer, ze pekne vajka rastu, len tak dalej, drzim moc palce 😉

matuska - kraaaaaasne deticky mas, pekne hladkaj brusko nech pekne rastu 😉

bobjan
2. sep 2009

Babulky, ďakujem moooooc 😵

Ufko ako sa cítiš?? pogrckávaš?? 😀

ufko
2. sep 2009

bobjan..vobec nie..
zajtra koncim 3 mes. a ideme na prvy velky ult. 🙂 zle mi nebyva, som skor unavena, obcas mam pocit, ze mi je divno, ale po predychani to prejde..

bobjan
2. sep 2009

Ufko, ty kokso, že tretí mesiac, to strašne letí...tak to je super, že ti zle nebýva 😉 Držím palce na utz, nech všetko dobre dopadne a pekne pokračuje 🙂

ufko
2. sep 2009

Dakujem bobjan🙂
Aj sa trosku bojim, ten prvy ult. je taky ze sa uz aj pozera ci je babo OK..
poviem Ti, najskor sa snazime otehu a bojime sa aby to vyslo a potom ked sa uz podari, bojis sa opat, ze ci je vsetko OK🙂 je to na palicu 🙂)) ale krasne🙂papa

rikuska21
2. sep 2009

Floskulka, dakujem, mas pravdu, aj ja dufam, ze budem mat viac mrazacikov , a potom aj viac moznosti na Ket

pingula
2. sep 2009

Ahojte babeny Akurat teraz ked citam ufko ma napadlo co som pred tyzdnom citala Je to velmi dobre napisane Ked budete mat cas precitaqjte si
http://www.baby-web.sk/Clanky/a2202-Moja-dcerka...
😲

matuska111
2. sep 2009

to bolo uzasne !!!!! normalne som si pri tom poplakala 😢

pingula
2. sep 2009

matuska tak to sme dve a este do toho ked som si spomenula ako to bolo ked sme prisli o babo.......zdvojnasobilo sa to..... ☹

rikuska21
2. sep 2009

Ano velmi pekne Pingula, aj ja som precitala

bobjan
3. sep 2009

Dobré ránko bambuľky 😉 Ako sa máte??

bambibam
3. sep 2009

aj tebe dobré ,čítam tu o hladkaní brušiek 🙂 , idem sa teda naraňajkovať nech mám lepší pocit 😀 😀 😀

bobjan ako to ide? matuska sa ako cíti?

katuska sa má ako? rikuska už je niečo nové?

Dievčatá začína mi nový začiatok dúfam. Idem hladať prácu. 😉 To aby som sa doma nezošalela úplne 😀 😀
Pripravila som si učebnice 😀 😀 😀 v sobotu idem do školy. Potajomky som si to prelistovala a zhrozila som sa . Všetko som zabudla. 😲 😲 😲

bobjan
3. sep 2009

Bambi, ahoj🙂

čo študuješ??

Ja v pohode, dnes sme mali doma pichacie ráno🙂 Manža Merional, ja Cetrotide. Teda každý si pichol 😀 😀 😀

matuska111
3. sep 2009

ahojte baby...
no citim sa uplne normalne - sem-tam ma pichne v brusku ( a to neviem ci je dobre znamenie alebo nie)
takze sa potajomky modlim aby to bolo.....

bobjan a kedy ti vychdza odber ?

petra2505
3. sep 2009

Matus ja Ti tak strasne drzim palce 🙂 Teda ja vam vsetkym drzim strasne palce, ale Matus je asi prva co zacala v tejto varke.Ja idem zajtra pre injekcie a buduci tyzden zaciname.

bobjan
3. sep 2009

Matuska, neboj 😉 Držkaj sa 😵

OPU pondelok utorok, ešte presne nevedel dr. povedať, uvidím zajtra🙂

lenca.b
3. sep 2009

ahojte baby tak ja idem do ferticentu 11.9. tak som zvedava idem tam poprvy krat tak mam trochu strach ako sa zachovaju a ci mi to prinesie to co ocakavam

matuska111
3. sep 2009

lence ziadny strach - vsetci su tam uplne super...a urcite ti to nebudem pisat iba ja
ides prvy krat na IVF ?

bobjan
3. sep 2009

Lenca, dobre si si vybrala 😉 Držím palce 😎

Matuska, to sa ti embryjka zavŕtavajú 😵

matuska111
3. sep 2009

bobjan tiez som si to myslela - ale mas to u mna - dakujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre