Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
5. sep 2009

Ahojte🙂

Miskad , super, gratulujem ty tajnostkárka 😎

Rikkuska, ja som tam bola včera prvá a o 7.30 som už stepovala s receptami pred lekárňou, takže som ťa nestihla 😖 Si teda riadne silná žena a držím palce, nech sa čoskoro dáš do poriadku a pôjdeš si pre bojovníkov 😉

Ďakujem kočky, aj ja im dohováram nech rastú, tak uvidíme, či budú poslúchať od začiatku, či nie... 😨

rikuska21
5. sep 2009

Babulky som smutna, myslela som si ze budem mat vela vajok pri OHSS a len 9

No a dnes nam volali ze 5 sa oplodnilo,a to este nevieme. kolko sa ich zacne delit. mozte sa so mnou podelit aky ste mali vy priblizny pocet??nejaka som z toho smutna 😢 😢 😢

bobjan
5. sep 2009

Rikuska, nebojkaj moja 😉 Mysli pozitívne, viem, že sa to ľahko hovorí, ale aspoň to skús.
Ja som mala 10 vajok, oplodnilo sa 6 a vložili mi 2. Tak pekne na nich mysli a nech sú to bojovníci 😵

rikuska21
5. sep 2009

Vdaka Bojan, si pokald, snazim sa mysliet pozitivne, uz som sa vyplakala, manzo mi volal z prace a povedal, ze aj keby sa zacalo delit len jedno, tak aj z toho bude nadherne babusko,

bobjan
5. sep 2009

Rikuska, jasnačka. Neboj, budú to bojovníci po mamičke 😵 Predsa si pre ne toľko vytrpela, tak sú na rade, no nie??? Držím moooc palce 😉 Držkaj sa, nenervuj sa, musíš byť v kľude, aj keď je to ťažké...
Ale už im nepomôžeš inak, len tým, že budeš na ne myslieť a posielať pozitívnu energiu 😉

rikuska21
5. sep 2009

Bobjan, musim byt v klude aby som sa nezblaznila, v pondelok dam vediet co mi úpovedia v fc, ze kolko budu mrazit, tak a ty kedy pojdes na OPU????uz by si aj mohla

bobjan
5. sep 2009

Riskuska, len odpočívaj, mojka 😉 ja neviem kedy bude OPU, snáď zajtra dr. povie... a dúfam, že podrástli...

rikuska21
5. sep 2009

Zajtra daj vediet budem netrpezlivo cakat a drzim ti palec, k ktorom dni stimulky, si???

miskad
5. sep 2009

matuska111
áno robila somsi testy nevedela som sa dočkať prvý som si spravila na 10 po transfére a boli tam 2 čiarky potom si pre istotu spravila ešte 3 ale keď som čakala na výsledky s krvi tak som s toho bola na nervy mali mi s FC zavolať o jednej o už boli dve a oni nič tak som tam volala a povedali mi že vysledky tam su ale lekar nie že mi zavolá našťastie zavolal za 10 minut už som skoro steny obkusala 🙂

rikuska21
5. sep 2009

Bobjan asi j ja idem zajtra co fc, mam pocit ze sa mi ohss este zhorsilo, brucho mam naliatejsie ako predtym i ked nemam take velke bolesti, je mi do zufania

rikuska21
5. sep 2009

Zabudla som sa spytat ci neviete, mam si pichat fraxiparin aj nadalej ked nejdem na ET ale mam asi este OHSS???

vierka
5. sep 2009

caute baby 🙂

bobjan - zajtra sa drz, myslim na teba a neboj sa, aj ja dohovaram tvojim vajkam aby pekne rastli 😉

miskad - srdecnaaaa gratulacia 😀 hladkaj brusko nech sa maju bubacikovia dobre a nech pekne rastu 😉 a verim, ze tam budu dve...

rikuska - dakujem, hladkam si brusko a v nom ten maly zazrak 😀
a ty sa neboj, embryjka sa budu pekne delit, drzim palce 😉

no, aj ja som priklad toho, ze to ide aj bez IVF... doma som mala uz lieciky na druhe IVF a mrcha neprisla, lebo som mala nas maly zazrak uz v brusku... mangel mal na spg 8 milionov spermii, fajcil jak duha a stal sa zazrak 😀

bambibam
5. sep 2009

Ahoj dievčatá ,plnila som si povinnosti 😒 😝 , dúfam že ste všetky ok lebo nestíham čítať.

Všetky mamičky poctivo hladkajte brušká 🙂 ,nech sa detičky nenalakajú 😀 😀 😀

Tento týždeň nebudem mať moc času sa ozývať,budem tu nakukať,tak dúfam že tu nebudem čítať smutné správy. 😲

Prajem vám prijemné tehulkovanie na 9 mesiacov 🙂

rikuska21
5. sep 2009

Bobjan.ides zajtra na 9h, lebo ja ano

Vieri super a hladkaj aj ty

rikuska21
5. sep 2009

Idem pozerat majte sa krasne a zajtra tu

floskula
5. sep 2009

rikuska, stale sa ti zo zotrvacnosti po hormonoch tvoria folikuly, preto si nafuknuta. stale vela pi, aby si aj dost cikala. to je este stale dolezite.

bobjan
5. sep 2009

Rikuska, áno idem zajtra na 9-tu, tak dúfam, že sa uvidíme, aj keď by som bola radšej, keby bola domka a bolo ti lepšie... 😔

Vierka, ďakujem 😉

rikuska21
6. sep 2009

Bobjan ja som tam bola a vobec si sa mi nepodobala na ziadnu, jedna taka zienka sedela oproti, mala hnede dlhe kucerave vlasy a bola taka stihlunka a stale sa usmievala tak neviem. Inak doki povedal, ze som ok, ze to nie je ohss, ze mam byt v klude, iba 6 cm vajecniky a predtym boli vyse 10 cm takze ostavam este PN aspon dva kym sa dam trochu dokopy a splasne mi brusko. Inak vam prajem krasnu nedelu

Bobjan ako si dopadla???Dufam ze ti uz povedal termin odberu a je vsetko ok.

bobjan
6. sep 2009

ahojte🙂

Rikuska, kedy si tam bola?? Ja som už o 9.00 bola vybavená...kým som tam sedela,tak si tam nebola...

OPU mám v utorok a všetko je o.k 😉

Super, že ti je lepšie a odpočívaj...takže bude aj ET? Keď nemáš ohss??

babulka123
autor
6. sep 2009

ahojte, ja som chcela ist v piatok ukazat malu do FC a este sme sa isli so sestrou a mamou najest do pizzerky oproti a kym sme dojedli Dr. odisliel.. tak som ani nebola.. sak snad nabuduce..

matuska111
6. sep 2009

ahoj babulka - mala si na zaciatku tehotenstva bolesti v brusku ako keby si mala dostat menzes?

floskula
6. sep 2009

rikuska, ked nemas ohss, nespravia ti predsa len cerstvy ET? mne ho spravili napriek tomu, ze vajecniky som mala az 9 cm.

bobjan
6. sep 2009

Matuska, tie bolesti sú normálne 😉 kedy budeš testovať??

rikuska21
6. sep 2009

Ahojte, neviem preco mi dr nechce spravit to ET ale u mna vyslovene povedal, ze az KET, ze sa mosim zahojit a vajecniky maju prist do normalu,
Bobjan, my sme tam prisli, 9.05 a prave odchadzala, jedna zienka, mala bielo cierne pasikave tricko, nebola si to ty????? 😀 😀 😀 😀

Inak v utorok ide aj moja kamaratka, tak budem na obe mysliet a drzkat vam palce

bobjan
6. sep 2009

Rikuska, nie to som nebola ja 😉 Nemáte striebornú octaviu???

bobjan
6. sep 2009

Ja som išla dnu úplne prvá, prišli sme pred FC o 8.30 a o 9.01 som už sedela v aute a štartovali sme domov 😉

Ďakujem za palce 😉

rikuska21
6. sep 2009

nie mame strieborny opel astra, teda nie my ale otec nam ho teraz viac menej poziciava, dufam, ze sa doma setris a lezkach, odpocivaj a nenamahaj sa

bobjan
6. sep 2009

aha...lebo sme odchádzali a prichádzala strieborná octavka... no čo už...sem sa nevideli 😖

polihujem, navarila som, ale nič také nerobím...po obede ma prepadol spánok, tak som si schrupla...som zvedavá, čo budem robiť, keď budem brať utroš, keď chrním aj bez neho 😀 😀 😀

aj ty sa pekne šetri, a skoro sa uzdrav, moja 😎 škoda, že ten ET nebude.. 😔 ale neboj, Ket výjde a hotovo 😉 ako sa delia, nevieš?? nehovorili ti??

babulka123
autor
6. sep 2009

bobjan.. takze vy zacinate alebo ste zacali znova?? tesim sa a veeelmi na vas budem mysliet.

matuska ako pise bobjan ano mala som a je to uplne normalne. ja som aj krvacala prve 3 mesiace takze ja somm bola v tom ze mam mrchu.. vies si predstavit ten plac doma.. no a vidis... nebola..

rikuska21
6. sep 2009

Bobjanm ja vam to tak zavidim ze aj to stimulkovanie ste presli uplne v pohode, ale aj vam to samozrejme prajem,
mne by mali volat zajtra alebo pozajtra a povedia ortiel, kolko sa bude mrazit,,,,,ak sa vobec bude, mam strach a neviem sa ho zbavit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre