Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
6. dec 2009

ahojcek baby 😀

babulka - gratulujem k uspoesnej laparke, pekne sa teraz zotav a hor sa do toho, drzim palce 😀
no tehulkuje sa super, uz len par tyzdnov a uvidime to nase male zlaticko 😀 som trochu chora teraz, ale inak pohoda 😀

lenca - neboj sa, coskoro to bude schvalene a pojdes do toho... toto su veci co clovek bohuzial neuponahla, aj ked sa na to velmi tesis...

rikuska - tie predlohy sa daju objednat na www.predlohy.sk... su tam rozne - princezne, macikovia, auta a tak... suseda si odtial objednala take kvety a velmi pekne s tym vymalovala detsku izbu 🙂

rikuska21
6. dec 2009

Ahojte ,

viem ze by to malo byt normalne, ale mala ste niektora z vas spinenie po Ket alebo ET? ja som mala 8 den a dnes 10 den taky hnedy vytok s prepacenim 😅 , mam strach aj obavy , stale ma boli hlava z estrofemu a z chrbtice, tak som taka na nic,varim obedik. Mrchu by som mala dostat az vo stvrtok alebo v piatok
Inak peknu nedelu vsetkym 😉 😉

lenca.b
6. dec 2009

vierka ja sa na to praveze netesim ale chcem to uz mat za sebou ja k smrti neznasam inekcie a mam pred tym vsetkym hrozny respekt lebo to nie je len tak take mega davky hormonov do seba daavat ale ak sa to ma podarit a vysledok bude mimiiiisek tak som ochotna ten risk podstupit a dako to prezit

siouxie
6. dec 2009

Leni, nie je to také hrozné (aspoň navonok), ale lepší je variant keď to aj vyjde 😒.

lulu107
6. dec 2009

rikuska - prepáčte že som sa vám tu tak vtierla, ale nedalo mi nenapísať keď som si prečítala o tom špinení. Ja som po Ket špinila na 9 deň a výsledok je 12tt tehu sklop sklo na drevo. S tým špinením som mala problém aj potom, ale drobček bol v poriadku. Tak ti držím palčeky, verím, že budú //

lulu107
6. dec 2009

to špinenie je zo zahniezďovania drobčeka 😉

lenca.b
6. dec 2009

no ved hej horsie ked to nevynde ☹ a to je vacsie percento

bambibam
8. dec 2009

bubulka722 - testíky prilepím neskôr,lebo mám doma pokazený PC tak chodím a využívam PC u sestry. Aj to som tu na skok.
rikuska21 - dúfam že si OK ,lebo ja denne vypijem strašné množstvo vody a k tomu ešte drieme sa mi každú chvílu.

siouxie
8. dec 2009

bambi, tak aký bol Mikuláš, stále nič, však? 😀 😵

bambibam
8. dec 2009

21.12idem na sono ,tehotnosť to je ale ešte či máme aj plodík to uvidíme neskôr. 🙂

siouxie
8. dec 2009

jáj, tak ti veľmi držím palce nech to všetko dobre dopadne! 😵

bambibam
8. dec 2009

aj ja sa modlím - a ešte stále tomu neverím - až ked ucítim a potom uvidím

siouxie
8. dec 2009

tak to chápem, ale to budú úžasné Vianoce, uvidíš. 🙂

bobjan
8. dec 2009

Ahojte🙂

Bambiiii???? Doma???? Supeer, držím palce 😵

Rikuska, aj tebe mooooc 😉

bambibam
8. dec 2009

hmm...ono to prišlo tak nejak samo i napriek lekárskym predpokladom.

bobjan
8. dec 2009

Bambi, u vás je problém v čom?

siouxie
8. dec 2009

ahoj, bobjan 🙂 .
Bambi, tak je to najkrajšie 😵 😵 😵

bambibam
8. dec 2009

muž vraj nemá spermiká a tie čo má sú lenivé a choré 😖

bobjan
8. dec 2009

Ale stačí jedna 😉 a tá sa našla 😉

bambibam
8. dec 2009

asi áno, 😀

katka14
9. dec 2009

ahoj bambiiiiiiiiiiiiiiiiii, jeeeeeeeeeeeej, to je super. potichučky, pomalyčky gratulujem 🙂 držím moc palce nech je to všetko ok 🙂 drž sa. tak vidíš, zázraky sa dejú. 🙂

vierka
9. dec 2009

bambi - potichucku gratulujem aj ja a drzim palce na toho 21. ale podla mna to bude v poriadku a bude to ten najkrajsi darcek pod stromcek, uvidis 😵 😀 drzte sa 😀

rikuska21
9. dec 2009

Jezis Bambi, skoro som sa zblaznila ked som si to precitala, Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ja som ti hovorila, ze budes tehu???? pamätas????????????????? aje to tu, super
az mam zimomriavky

babulky moj, ja idem v piatok na krvicku, netestila som a ani nebudem, uz nespinim, skoro nic mi nechutilo a jedla som len mandarinky, ale uz dva dni sa citim ako pred menzes , i ked ma prist az v nedelu, ale stale dufam 😵 😵

Velmi si praje najkrajsi darcek pod stromcek, Bambi ty ho uz mas 😵 😵 😵

Bobjan, 😀 🙂
Vieri 😉 🙂 😉 tehulkuje sa dobre, a Ty Kati ako???

katka14
9. dec 2009

ahoj rikuska, ja mam teraz vela fofrov v praci, vcera som mala migrenu ze som si myslela ze to ani nevydrzim ale dala som si ibač a panadol a vyspala som sa z toho chvalabohu. my cakame na vysledky z genetiky - v januari asi az budu, manzelovi som nasadila profertil na radu androloga a tesime sa na vianoce. pride sestra z anglicka, budeme zasa vsetci spolu u nasich aj s psikom. v nedelu sme nasim totiz priviezli nadherneho malinkeho zlateho retrivera. tak bolo veselo, a este aj bude 🙂 ak mimi nepride, na jar možno opat vyskusame IVF.

držím ti moc palce na piatok 🙂 drž sa a daj vediet ako si dopadla. verim a dufam, že si TEHU !!! 🙂

bubulka722
9. dec 2009

Ahojte zlatíčka moje! Až mám z vašich nádherných správičiek zimomriavky.

Bambi, tak to je naozaj nádherné, hovorila som ti, že aj slabučká čiaročka je pozitívny výsledok. Silno držím palce, aby to bolo všetko o.k.!!! 😀 Bambi a ak sa môžem spýtať, aké mal mm hodnoty SPG???

Rikuska, pevne verím, že to vyšlo!!! Len sa prosím nestresuj a buď v pohodke. Viem, že je to náročné, ale piatok je coby-dup.

Ja som bola včera v nemocke na výber stehov po LSK a doki povedal, že prostredie je úplne ideálne na tehu, žiadne cysty, ani endometr., vajíčkovody úplne priechodné. Kázal nám najbližšie 3 mesiace sa poriadne snažiť a aj napriek mm zlému SPG môže motyka vystreliť. Ak by to nevyšlo prirodzene do pol roka, tak potom určite IVF, aj tam je veľká pravdepodobnosť úspechu. Po laparke som vraj veeeľmi náchylná na tehu. Ovu mi vychádza medzi sviatkami, tak teda vínko, pohodička bez roboty, prilahnem drahého a bude mať odomňa pokoj až keď bude mimi v brušku! Tak som sa rozhodla! 😉

siouxie
9. dec 2009

bubulka, super! Držím ti palce, nech to teraz pekne vyjde! 😵

bubulka722
9. dec 2009

Ď A K U J E M !!! 😀 😀 😀 Veríme, veríme!

siouxie
9. dec 2009

😀 😀

rikuska21
9. dec 2009

Bubul, velmi dobre a prijemne rozhodnutie, schvalujem a zavidim, teraz mi nic lebo cakam e,,,,,

Kati, mozno ked bude pohoda a sviatky, mozno fakt motyka vystreli 😀
Siouxe 😉

bobjan
10. dec 2009

Rikuska, držím palce na krvičku🙂

Kedy bude výsledok?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre