Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

dorotka_
24. feb 2012

@silvia545 no pozerala som temu cakanie po transfere ale ani tam jej niet, pevne verim ze pride s dobrymi spravami nech sa s nou mozme tesit 🙂

dorotka_
24. feb 2012

@lienkalienocka ja som najpvr velmi nechcela mat dvojicky ak by nahodou ale teraz si normalne premyslem co a ako budem robit ked budu, a zacina sa mi to pacit 😀 sice to bude o hubu ale hlavne nech su

evickav
24. feb 2012

@lisian ja to tak aj beriem,,, ja sa cítim zdravo, to len doktori si vymýšľajú stále nejaké diagnózy 😀
tiež beriem to AMH s rezervou,,, verím tomu,že deti mať budem - chlapca a dievča,,, tak som si to vyveštila 😀
len neviem,kde sa stále túlajú 🙂

lisian
24. feb 2012

@evickav zrejme este nie su na rade,,,drobiatka nase 🙂 isto tam netrpezlivo cakaju, kedy si ich mamina uz zoberie 😉 budu,,,stopercentne budu 🙂 ja verim 🙂

lisian
24. feb 2012

@silvia545 skusila si nieco na imunitu? nejake homeopatika?

evickav
24. feb 2012

@silvia545 neskúšala si prírodnú liečbu? ja som mala tiež také obdobie, dala som si colostrum, to posilňuje imunitu, brala som ho asi 2-3 mesiace a fakt mi to pomohlo,,, ja som to brala dlhšie preto, lebo som odmietla liečbu antimalarikami od reumatológa,,, stále mi koloval zápal po tele,,,
tebe by stačilo 2-3 týždne na posilnenie imunity,,, popýtaj sa v lekárni,,, lepšie je tekuté,,, ale je to dosť drahé,,,
za vyskúšanie to stojí 🙂

silvia545
24. feb 2012

@dorotka_ no daľšia s dvojkami 😀 😀 nech sa Vám to len splní babule moje 🙂 😉 ja budem najšťastnejšia ,ked sa nám vráti náš anjelik 🙂 alebo,že by prišiel aj s bračekom alebo sestričkou 😀

silvia545
24. feb 2012

@lisian ja som brala aj hlivu,ale nijaké zmeny 😒

silvia545
24. feb 2012

@evickav počkám do pondelka,ak by sa mi neuľavilo,tak pojdem znovu do lekárne 😉 k nášmu dr. sa neoplatí ani chodiť,,lepšie poradie v lekárni 🙂

silvia545
24. feb 2012

@dorotka_ teda ja neviem,či by nás tolko naťahovala 😨 nepozdáva sa mi to 😖

camelco
24. feb 2012

babulky som tu, idem si vás spätne dočítať 😉 ............. veď iba zopár strán 🙂 😀

kamilkanr
24. feb 2012

@camelco uz som v inej teme, ze si mala migrenu, lebo sme sa ta nevedeli dockat 🙂

camelco
24. feb 2012

@kamilkanr že v akej téme? 😀 😀 😀 .............. hlavne že dnes už nepotrebujem dávať hlavu do zveráka 😀 😀 😀 😀

kamilkanr
24. feb 2012

@camelco cakanie po ET

camelco
24. feb 2012

@kamilkanr ty už si po ET? a čakáš 😉

kamilkanr
24. feb 2012

@camelco nie, len som cakala, co napises, ako si dopadla vcera. Ja som nebola na ET

camelco
24. feb 2012

@kamilkanr tak už si asi aj prečítala, že ako je to so mnou 😒

kamilkanr
24. feb 2012

@camelco napisala som ti do inej temy

kamilkanr
24. feb 2012

@camelco bola si vcera (predvcerom) v FC?

silvia545
24. feb 2012

@camelco no konečne,,kde si sa flákala 😉
je mi to ľúúúto moja ☹ ☹ tak som ti to priala 😖

camelco
24. feb 2012

Takže krv 9. deň bol hodnota krvi pozitívna ale slabo, hodnotu si moc nepamätám doky povedal že na 9. deň to môže byť .................. nebola som tu lebo ma chytila v stredu poobede strašná migréna, najskôr z hormónov, mávam pred MS, ale nie až tak (uctievanie porcelánového boha 😖 😝 ), naposledy niekedy pred rokom a pol .......... v pondelok idem na krv znova a už by som to mala vedieť či áno alebo nie, dnes už som aj krvácala, tak som volala dokymu, ten mi kázal, že ak to je ako MS tak mám vysadiť utroš a prísť v pondelok na tú krv, uvidím ako to dnes ešte bude vyzerať .............. som straaaaaaaaaaaaašne smutná ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ........... taký istý priebeh ako pri 1.ivf ................. skúsim zajtra ráno ešte ocikať test, no uvidíme ako to dopadne v pondelok, ak nie tak sa otrasiem, vyplačem (ak to znova nevyšlo), pôjdem lyžovať, vyberiem destináciu na letnú dovču, a hlavne budem pracovať aby som na to nemyslela, len neviem, či sa ešte odhodlám na 3 pokus
Všetkým vám posielam ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

@kamilkanr v stredu, takže predvčerom

kamilkanr
24. feb 2012

@camelco presne, ako pises, vyplakat, otriast a potom relaxovat a hlavne pozitivne mysliet. 😉

silvia545
24. feb 2012

@camelco ☹ ☹ ☹ a krvácaš tak ako pri ms,alebo je to iné 😉 nádej zomiera posledná sa hovorí 🙂 uvidíš,že v pondelok bude HCG poz. a čísielka stúpnu 🙂

barbadossa
24. feb 2012

dievcence po kolkych dnoch po odbere ste absolvovali ET???

silvia545
24. feb 2012

@barbadossa ET byva bud na 3 den po odbere,,ak je PK tak na 5 den po odbere 🙂

camelco
24. feb 2012

@silvia545 poobede už začala normálna, ale možno motyka vystrelí a krv bude pozitívna, kto vie

luga
24. feb 2012

@camelco ☹ , dokelu ... kiezby sa tam ten drobec este drzal - mozne to je 😔
veeeela sil

camelco
24. feb 2012

@luga ďakujem za povzbudenie, tak ako som písala, uvidíme čo nám ukáže krv v pondelok

kristina81
24. feb 2012

@silvia545 este vzdy nie 😀

luga
24. feb 2012

@camelco 🙂 🙂 🙂 budem na teba mysliet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre