Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

dorotka_
22. mar 2012

@kristina81 tak pekny pocet 🙂 aj my sme mali 11 a z toho nam ostalo nakoniec 5 na pouzitie 🙂

dorotka_
22. mar 2012

@evickav drzim palce nech to vsetko vyjde 😉

kristina81
22. mar 2012

@luga dakujem aj za palce aj za odpoved.Moja hlava zabudliva. 😀

kristina81
22. mar 2012

@lienkalienocka no staci sa objednat k internistovi ak si pojdes po lieky do FC.Ani u nas to nie je jednoduche s internistom.U prvej som sa pohadala uz vo dveroch so sestrickou,takze som ju poslala do piiiiii........ U druheho bola sestrick ochotna.Lebo takzo si vyberies termin ked nevies kedy musis ist na kontrolu do FC.A internisti to maju fakt napchate.A dakujem za gratulaciu. 😉 Pomaly uz aj ja budem tebe. 🙂

kristina81
22. mar 2012

@dorotka_ no aj mna prekvapil ten pocet.Tak neviem kolko bude pouzitelnych.Uz mi volal embryolog oplodnilo sa 9.Dufam,ze nam vydrzia do pondelku dievcatko a chlapcek. 😀

evickav
22. mar 2012

@silvia545 ano,zajtra ráno odber,,, ja som si ani predoperačné robiť nemusela,,, tak strááááášne na zajtra zvedavá, že ako to dopadne
ako dlho si asi budeš pichať injekcie? ja už si to nepamätám, už je to dávno,čo ich pichali mne,,, vtedy mi to musela pichať sestrička a každý deň som dostala razítko,že mi to pichla,,, ale to už je 10 rokov odvtedy,,, teraz je to všetko oveľa ľahšie,,,

silvia545
22. mar 2012

@dorotka_ dakujeeem 😉 no gonal je malina,len merional si pojdem pichnuť sestričke 😉 to neviem ako by som zvládla 😀 jááj tej urody sa najviac bojím 😖

silvia545
22. mar 2012

@evickav a prečo nemusíš mať predoperačné? 😉 neviem kolko budem pichať,podla toho,či budú pekne rásť folíky,ked nie,tak budem musieť dopichovať 😒 no OPU som si vyrátala na 1.apríla,ked to dobre pojde 😉 to je pekný den,čooo 😀 😀 kedy ráno vyrážate,aby ste tam boli včas? 😉

evickav
22. mar 2012

@silvia545 neviem,prečo nepotrebuju predoperacne,,, vyplnila som tam taky dotaznik,ako u internistu,,, to budes mat fakt dobry datum,,, ozaj ako rychlo rastie sliznica? Mala som ju 8mm na 12 dc, dufam ze stihne este podrast,,,

ana79
22. mar 2012

ahojte baby tak dnesny odber zasebou 7 vajok...celkom super prvy krat pred rokom sme mali len 2 tak uvidime co sa nam podari vybojovat...tak teraz pekne oddychujem...prajem vam krasny dnik.

barbadossa
22. mar 2012

@dorotka_ no aj ja som si hovorila ze uz budem vklad koncom marca ale som sa zmylila musim cakat koli OHSS 😒 asi nieco nplanovat nema zmysel 🙂

barbadossa
22. mar 2012

@wejbynka ahoj no aj ja koli velkemu poctu vajok mne zobrali 23 a som zvedava kolko sa ich podari oplodnit 🙂 prosim ta a doky mi hovoril ze pred druhou mrchou mam ist na sono a to kolko asi pred mrchou dva tyzdne alebo skor?? to som sa zabudla spytat 🙂

andante86
22. mar 2012

@barbadossa ahoj, tyzden pred menstruaciou

silvia545
22. mar 2012

@evickav sliznicu máš dobrú,,može byť aj 9 až 11mm,,pi alchemilku,,2 krat denne,nech ti ešte narastie 😉 na vklad embryjka stačí aj 8mm,aby sa tam uchytilo,,ale ked je vačšia,tak je lepšie 🙂

silvia545
22. mar 2012

@ana79 🙂 držím palce,aby sa pekne vyvíjali všetky 😉

kristina81
22. mar 2012

kolko dni po odbere budem mat bolesti?zda sa mi,ze dnes poobede to viac boli ako vcera. ☹ Ja ze urobim vacsie upratovanie aby po v klade som nic robit nemusela ale strasne ma boli podbrusko. ☹

evickav
22. mar 2012

@silvia545 do teraz nám nešiel internet,,, som bez neho ako bez ruky,,,
zajtra ráno ideme okolo pol šiestej z domu,aby sme tam na ôsmu boli,,, alchemilku pijem 2x denne,,, okrem toho mám ešte všelijaké vitamíny, tak snáď to bude mať nejaký úžitok 🙂

silvia545
22. mar 2012

@evickav vieš čo,ale nejako aj nám začal blbnúť net 😒 už 3 den to pozorujem 😖 ja som si prave teraz spravila alchemilku,,už som z nej preliata 😀 a ako dlho tam budeš po OPU? 😉

silvia545
22. mar 2012

@kristina81 mna to bolelo ešte aj ked som mala vklad 😉

kristina81
22. mar 2012

@silvia545 moc si ma potesila. 😀 Kedy ides na prvu kontrolu?

lienkalienocka
22. mar 2012

@kristina81 ved uvidim co mi povie v centre. idem v utorok a normalne zacinam mat cudny pocit ked sa to blizi. je to nieco nove pre mna. aj sa tesim aj mam malu ritku 😀 najprv ja tebe zagratulujem k dvom ciatkam a potom mozno ty mne k nejakym vajkam 🙂 a inak krasny pocet sa vam podarilo oplodnit. tfuj tfuj, nech vydrzia 😉

kristina81
22. mar 2012

@lienkalienocka noo velmi dufam,ze si budeme mat k comu gratulovat. 😉 Viem co citis,Aj pre mna to bolo nove.Mna to priznam trosku aj unavilo,10 dni rano utekat na inekciu pred robotou.skoro kazdy druhy den pred odberom do centra,takze teraz oddychujem.Uz som sa dala vypisat.Chcem urobit vsetko preto aby sa nam to podarilo. 😉Ale aspon si sa uz dockala toho,ze zacinas. 🙂

evickav
22. mar 2012

@silvia545 nam blbol lebo sme menili pevný internet za wifi,,, malo to prísť až budúci pondelok,ale nejako sa poponáhľali a dodali to už dnes,,, chceli sme sa zbaviť káblu a najlepšie na tom je to,že sa nám to nepodarilo zapojiť bez káblu,len s káblom,,, ja som bola vytočená už doobeda, keď som to chcela spojazdniť,,, nakoniec som volala operátorovi a ten mi povedal,že keď to neviem zapojiť,tak to mám nechať na manžela,,, ako blbá ženská,čo sa do toho montuješ.....
tak mm sa to tiež nepodarilo,tak on volal 2x operátora a ani to nejde,,, skúsime to ešte zajtra,lebo dnes by som ho tam chudáka cez telefón asi rozšľapala 😀
uvidím zajtra aká bude sliznica, podľa toho si ešte uvarím alchemilku,,, už sa mi tie žabince aj pomaly protivia 😀 , ale čo by som neurobila pre bábenko 🙂
vôbec neviem ako dlho tam budem,,, najskôr mi odoberú vajká, ak tam nejaké budú,tak až potom mm dá spermošky,,, počítam tak 1-2 hodinky,,,
mala by som sa ísť zbaliť,ani neviem čo si mám zobrať,,,

silvia545
22. mar 2012

@kristina81 😀 😀 ale aspon vieš,že nie si sama 😉 v pondelok idem na 1 konrolu 🙂

silvia545
22. mar 2012

@evickav my sme mali predtym wifi,ale už by sme ho nechceli 😉 moja ty si bola ako v rozpravke A je to 😀 😀 ja som už na tie bylinky tak naučená,že už mi nerobia problám,,pijem to ako vodu 😀 😀
zober si košielku,,papučky,,iné potrebovať nebudeš 😉

lienkalienocka
22. mar 2012

@kristina81 no este len budem zacinat 😉 neboj, urcite budeme mat si k comu gratulovat a spolu aj vsetky ostatne. ale ked to ostatnym vyjde, a mne nie, tak ma naseriete zenske 😀 ja si planujem pichat doma, teda manzel sa na mne vyburi 😉 a o kolkej si chodila na tie kontroly? teda kedy zacina dr ordinovat? ja zacinam o 8 v praci a mam to celkom blizko, ze kolko budem nadrabat 😒

wejbynka
22. mar 2012

@barbadossa tebe povedal ze pred druhou?...alebo po druhej?....asi tam budem musiet zavolat lebo ja mam dostat 25 mrchu a nerada by som nieco pokazila:D:....mam pocit ze az ked ti skonci mrcha moja....

kristina81
23. mar 2012

@lienkalienocka ja som chodila okolo 10-tej lebo ja byvam 100 km od BA.Ale je tam po siedmej.Aspon ked som isla na odber tak tam po siedmej uz bol.

ana79
23. mar 2012

ahojte akurat mi volali z FC , zo 7 vajok mame 5 embryok....v utorok mame ET som zvedava kolko z nich do utorka prezije....az sa bojim...

silvia545
23. mar 2012

@ana79 supeer,,nebooj,,tie pravé sú určite tam a čakajú,kedy budú u mamičky v brušku 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre