Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

barbadossa
18. máj 2012

@lienkalienocka no vidis tak sme neostali same 😉 pojdeme niekedy spolu na radlera s kociaikmi 😀

lienkalienocka
18. máj 2012

@michelitta
@adulik76 ahojte, tak o vas som nevedela 😉 videla som vasich par prispevkov, ale kedysi davnejsie? tak aj vam prajem nech to vyjde 🙂

lienkalienocka
18. máj 2012

@barbadossa ze matky alkoholicky? 😀 😀 jasne, pojdeme, ked prides do ba 😝 😝

dorotka_
18. máj 2012

ahojte baby, tak ja som tu teda nebola a pekne som sa hyckala a cakala kedy pojdem na krv, no a dnes je ten den a vysledok z krvi je ze som tehotna 😀 😀 😀 normalne tomu nemozem uverit ze dr. vyslovil tie slova , hodnota hcg je 334, na buduci piatok idem na ultrazvuk tak verim ze vsetko bude ok, strasne sa tesim lebo dalsi krocik k babatku mame za sebou, a posielam Vam tehu virusy // // // // // // // // // // // // // // // // // // 😉 a nezabudajte ze v roku 2013 sme vsetky stastnymi mamickami 🙂

dorotka_
18. máj 2012

@wejbynka dakujem ze si na mna myslela a islo ti to dobre o com svedci aj moj vysledok, ja na teba tiez myslim kazdy den a verim ze bubacikovia sa uz pekne uhniezdili a o 14 dni teda uz menej kedze vklad bol utorok nam oznamis tu krasnu spravu 😀

hencidlo
18. máj 2012

@dorotka_ blahozelaaaaaam a prajem vam vsetko len to najlepsie, hlavne aby ste boli zdravi a pekne rastli 😉 😉 😉
ak sa smiem spytat na kolkaty krat sa vam to podarilo? 😵

basena001
18. máj 2012

@dorotka_ gratulujem!!!! tak tá stúdia o podporovaní sa morule a blastocysty je predsa len pravdivá, i ked najpravdivejsie je urcite skor to, ze sa drobcovi u teba páci - ozaj a nemohli by to byt este dvaja drobci? 🙂 a posli recept, ako sa treba hýckat, aby to tak krásne ako tebe vyslo kazdej jednej z nás 😎 este raz vélké blahozelanie, drzte sa

dorotka_
18. máj 2012

@hencidlo dakujem, tak ja som bola niekedy oktobri 2011 na prvom IVF to nevyslo vtedy som si dala vlozit iba jedno a teraz to bol 1. KET a vkladali mi dve 🙂

dorotka_
18. máj 2012

@basena001 dakujem, stale tomu nemozem uverit 😅, no asi na nej nieco bude este som velmi zvedava ako to bude vyzerat na buduci piatok na ultrazvuku ci sa chytilo jedno alebo obe 🙂 , ja som prve 4 dni iba lezala, kedze v tej dobe sa maju uhniezdovat tak nech maju klud a kedze mna v praci moj veduci stale rozculuje som sa dala vypisat na celych 14dni kym som nesla na krv a vegetila si doma ale aj to som hlavne oddychovala a zbehla maximalne so psom na kratku prechadzku nech mam zas aj nejaky pohyb, pretoze mam vychadzky 🙂, myslim ze dolezite je aby sme neboli vtedy v strese ale co v najvacsom klude, neboj za chvilku sa pridas pretoze to pojde pekne jedna za druhou 😉

michelitta
18. máj 2012

@dorotka_ ahojcek!! srdecne blahozelam!!konecne nieco pozitivne do statistiky FC 🙂) pinto bude mat radost! tak nech rastiete,nech mas aj 2 bublinky,nech ste proste zdravi!! a mala si PK?neskusala si skor testovat vsak?🙂 ja to nevydrzim skor ako do 10odET🙂 aj si nieco citila prve dniky? ja mam take brusko jak pred mnzs..:-s

dorotka_
19. máj 2012

@michelitta dakujem 🙂 , myslim ze sme mali PK, testovat som vobec neskusala a co je divne tentokrat ma to ani nelakalo 😉 , na zaciatku som sem tam citila take pichnutie v okoli podbruska, ale viac menej som nemala nejake priznaky, ty teraz cakas na vysledok, ze,budem na teba mysliet a drzim palce a rychlo sa ku mne pridaj

luga
19. máj 2012

@dorotka_ , blahozelam, nech ide cele tehu hladuuuucko 🙂

lienkalienocka
20. máj 2012

@dorotka_ jeeeeho! 😀 tak to je super! konecne to ide hore kopcom. gratulujem z celeho srdca a ked sa nebudes hnevat, tak ta budeme postupne nasledovat 😉

barbadossa
21. máj 2012

@lienkalienocka ale myslim ze jedno pivko neuskodi 😀 a do ba sa najblizsie chystam na KET 🙂 to budem zatial este bez kociarika 🙂

barbadossa
21. máj 2012

@dorotka_ tak gratulujeeeeem 😀 konecne nejake pozitivne spravicky 😉

lienkalienocka
21. máj 2012

@barbadossa ale tak hej 🙂 aspon budu deticky dobre spinkat nie? a co nejako si sa posunula? 😉

dorotka_
22. máj 2012

@luga dakujem, som strasne stastna 🙂 a ty sa ako mas ako sa citis?

dorotka_
22. máj 2012

@lienkalienocka jasnacka, uz sa tesim ako sa budete postupne pridavat a nakoniec budeme klub tehuliek tesim sa uz na to 😉

dorotka_
22. máj 2012

@barbadossa sup sup sa cim skor pridat 😉 vsetky ferticentacky 😉

0vrtulka0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luga
22. máj 2012

@dorotka_ , veriiiiim, je to krasne 😵 ...ja uz celkom dobre, aj ked nevolnosti ma trapili donedavna, uz len cakam na pohyby 😉

hencidlo
22. máj 2012

ahojte dievcata, chystam sa pridat k vam, chcela by som sa vas popytat, ako je to s tou dovolenkou vo Ferticente? chcela by som sa tam objednat a neviem kedy tam budu 🙂 vopred dakujem 😉

adulik76
23. máj 2012

@hencidlo myslím, že dovolenku majú celý júl a až v auguste začínajú, aspoň tak si pamätám. Takže, ak chceš, volaj im teraz.

pancuska
23. máj 2012

ahojte zienky .... "mozno" o 3 mesiace budem musiet podstupit IVF a tak robim svoj prieskum ....chcela by som vediet ako ste spokojne s Ferticent??? ....lebo rozmyslam o tomto centre! dakujem vam krasne za vsetko co mi napisete!! a prajem pekny den 😉

lienkalienocka
23. máj 2012

@hencidlo presne tak, cely jul su doma. ja tiez kvoli tomu budem cakat o mesiac dlhsie 😠
@dorotka_ a nebudu to nakoniec dvojky, ked mas take vysoke hcg? 😀
@pancuska ja za seba mozem povedat, ze som spokojna az dost. bolo to moje prve ivf v zivote a dr. je velmi profesionalny podla mna, vysvetli, ukaze a tak 🙂 keby som si mala zvolit znova tak urcite fc 😉

barbadossa
23. máj 2012

@barbadossa no ahoj dnes som si bola pre tabletky tak uz len nech je tu mrcha ze mozem zacat brat 😉 a potom alchemilku pit a to vino cuckat 🙂 uz sa tesiiim nech uz ma jun ze ideme na to 😵

barbadossa
23. máj 2012

@lienkalienocka jezis uz druhy krat sa mi stalo ze som odpovedala sama sebe asi somm prepracovana 🙂 ten prispevok nad tymto patril tebe :D

lienkalienocka
23. máj 2012

@barbadossa neboj, zachvilu ta cakaju 3 roky "oddychu" 😀 super, tesim sa s tebou. aj ja uz chceeeem ☹ dostala som budhu, vraj pomaha pri otehotneni, uz mi sedi na nocnom stoli a pozera na nas 😀

pancuska
24. máj 2012

@lienkalienocka a to IVF uz ms za sebou? a dostala si sa k nejakemu doporucenemu dr alebo tak nahodne? dakujem 😉

lienkalienocka
24. máj 2012

@pancuska u mna sme sa dostali len po odber oocytov a teraz uz mame 6 "deticiek" zmrazenych a cakaju na nas do augusta, kedy ideme na KETko. uz sa tesim 🙂 myslis, ci mi ich nejaky lekar odporucil? mne moj gynekolog povedal, ze to je jedno do akeho centra pojdete. a dcera kolegyne bola tu a bola spokojna, tak som skusila aj ja. na gin fiv som nepocula nic dobre a iscare-tam sme boli na spg a bolo tam vela ludi, to ma trochu odradilo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre