Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

wejbynka
8. jún 2012

@basena001 ja viem moja, len u mna je to to ze tie streptokoky mam uz 3 rok , len teraz je ta hodnota vysia mavala som to okolo 500 a teraz to mam 737 & navyse tu istu hodnotu mam aj tam dole...takze mozno to vplyv mat aj bude len zle je to ze ziadny z lekarov nevie ze co ....mala som penclen a nepomoha...:/...teba preliecovali cim??.....jasneee ja som stale chora:(...prekonala som mononuklezu po nej mi zobrali mandle rok bol pokoj a potom to iste zasa.....:/....

basena001
8. jún 2012

@wejbynka ja som mala obycajný penicilín, vraj je na streptokoky najúcinnejsi, ale, samozrejme, nemozes mat nan rezistenciu - to vedia zistit z kultivácie. a co keby si skúsila anonymne napísat on-line nejakému gynekológovi alebo priamo do nejakého reprodukcného centra v Cechách (napr. do toho Brna, kde, uz ale nebudes musiet íst, lebo vo FC to vyjde, fakt si to myslím) - tie majú on-line poradenstvo a veci hovoria na rovinu. no, ono je to s tými nasimi vysetreniami na jednej strane fajn - ked sú veci negatívne, sme rady, ze sme to absolvovali a pomáha to psychike, ze nie je prekázka byt tehu., no ale ked sa nieco objaví, stresujeme, vytvárame si súvislosti, ze je to prícina neúspechu - teda, aspon ja to tak prezívam, ale zas, uz zacínam byt vytrénovaná a uz to viac beriem free a asi uz fakt skúsim aj nejakú psycho, pretoze najvacsí problékm bude asi tam 🙂

barbadossa
8. jún 2012

@basena001 neboooj stihnes v sobotu jak vysita mrcha:D

barbadossa
8. jún 2012

@wejbynka prosimta aka vyska sliznice by mala byt pred vkladom???

saska75
9. jún 2012

ahojte uz viac krat ste tu pisali o brne ze su najlepsi a neviete konkretne nazou chcela by som si o tom zistit viac a o kolko to je tam lacnejsie dakujem pa

wejbynka
9. jún 2012

@basena001 dakujem za rada urcite nieco skusim urcite sa o tom skusik poradit aj s mojim gyndosom....ved ja viem moja, je to tak , akonahle mi nieco zistia urcite si budem mysliet ze je to kvoli tomu🙂.......no uvidim do oktobra je este daleko, dovtedy sa chcem uplne zo vsetkeho dostat a aj ked pojdeme na KET tak urcite sa budem ovela viac setrit nie ako teraz a budem pekne oddychovat🙂....psycho?....neuveris mi ale vcera davali nieco v tv o pychologovi a vraveli tak ze psychika robi najviac, v tom momente som zacala aj ja rozmyslat ze by som ho par krat navstivila🙂

wejbynka
9. jún 2012

@barbadossa ahooj no vyska by mala byt minimalne 8mm , potom uz je pripravena na vklad🙂....

wejbynka
9. jún 2012

@saska75 ahoj🙂.....tak brno , poculi sme o nom len dobreee tak preto, ono nieje lacnejsie ako FC, urcite je lacnejsie ako Helios alebo Iscare alebo Gynfiv, len tan uz chodia kocky take co uz vycerpali 3 pokusy u nas co hradi poistovna tak preto......nazov je reprofit brno, ja uz som tam raz pisala a vypocitali mi cenu zo vsetkym okolo 35000kč

saska75
9. jún 2012

@wejbynka aha no my sme este vsedko nevycerpali vo FC ale chcela som vediet aby som mala aj nieco ine vo vrecku ako sa hovori taky zalozny plan keby to nevislo ani po 3 krat potom to je vlastne asi jedno kam pojdes ked vsedko si hradis sama a vo FC to vynde asi tiez tak podobne nevies? prepac ze sa vyzvedam ale aby som sa vedela zariadit dik

barbadossa
9. jún 2012

@wejbynka no tak to by som mohla dohnat do pondelka v piatok som mala 7,1 😒

wejbynka
9. jún 2012

@barbadossa no ved to je super uz teraz ju mas väcsiu ako 8mm , aj ja som to tak mala pred vkladom, v utorok som mala 6.7mm a vo stvrtok som mala 9mm🙂....takze uplne v pohodickeee.
az teraz som postrehla ze ides na vklad uzzzzz, velmi sa tesim , ja som uz taka pomylena z bab tu🙂....
siiilno najviac ti drzim palceeky a potom kric ked budes mat termin budem na teba silno mysliet ako na dorotku a budes tehu snou🙂...potom mi to v oktobri vratite🙂

barbadossa
11. jún 2012

@wejbynka jezis tak si ma potesila lebo pinto hovoril ze je to malo a tak mi zvysil davku estrofemu no uvidim dnes idem na kontrolne sono 😉 a dakujem ti ozvem sa isto 😉

barbadossa
11. jún 2012

no tak v piatok ideme kooonecne pre nasich mrazacikov 😀

wejbynka
11. jún 2012

@barbadossa no vidissss mojaaa som ti hovorila ze si sa nemala coho bat:}.....som rada ze ti to vyslo a uz v piatok si ides pre svoje deticky....silno budem na teba mysliet aby si vedela:}.....aj u nas to tak bolo aj mne zvysil pinto davky a narastlo to hned:}......velmi sa tesim:}.....o kolej idete na KET?

barbadossa
11. jún 2012

@wejbynka na pol 12 sme objednany 😉 a zabudla som sa spytat kedy sa nahlasuje ze chcem vlozit dve vajka bo sa nikto nepytal a aj rozmrazenie je zadara?? ale tusim hej ked aj zmrazenie bolo ze 😉 no vsak som myslela na tvije slova ked som sla k doktorke mala som 10,7 tak sme pekne narastli 😀

wejbynka
11. jún 2012

@barbadossa ty si mala tiez ten OHSS?...vtedy neplatis za vobec nic🙂..nahlasujes to az ked idem priamo na to, teda mna sa to pytal pinto uz ked som lezala s nozkami hore🙂....aj my sme tak boli na 11.30 ak ti smiem poradit kludne pridite aj skorej pretoze na ten isty cas vas moze byt aj viac, nas bolo na 11.30 objednanych 6🙂...ja som prisla o 11.10 a hned ma aj robil🙂...bola som prva🙂..heh.....no tak to si vazne krasne narastla, to je uplne super🙂...uz teraz sa tesim na vysledok🙂

barbadossa
12. jún 2012

@wejbynka no aj mne odlozizli vklad koli hroziacemu OHSS 😒 toooklo som sa nacakala vsak ty to poznas 😉 no tak pojdeme skor z domu...... jaj uz sa ani ja neviem dockat vysledku neviem ako vydrzim tie dva tyzdne 😀

wejbynka
12. jún 2012

@barbadossa no tak pozeram ze mame taku istu situaciu🙂....len dufam a aj viem ze ty dopadnes lepsie ako ja🙂...heh.....a ty uz si mala vklad niekedy ci toto prvy krat?....no ved ani ja som nevedela co mam robit, stale som len myslela na mraziacikov a nic s toho:(

barbadossa
13. jún 2012

@wejbynka no ideme prvy krat a dufam ze aj posledny 😉 neboj druhy krat sa urcite podarí 😉

dorotka_
13. jún 2012

@wejbynka budem na teba mysliet nech sa rychlo preliecis, aby v oktobri uz bolo vsetko ok 😉

dorotka_
13. jún 2012

@barbadossa jej uz sa ti to krati, tak budem na teba piatok mysliet a mrazacikovia nech sa pekne zahniezdia a o dva tyzdne si tehotna 🙂

barbadossa
14. jún 2012

@dorotka_ no akurat mi dnes volali som sa zlakla ze co sa stalo ale len ma preobjednali na skorsiu hodinu 😉 aspon budem mat mrazacikov skor u seba 😉

wejbynka
14. jún 2012

@barbadossa ahoj mojaaaa , zajtra mate teda velky den🙂...silno vam drzim palceky na zajtra a budem na vas mysliet🙂

barbadossa
15. jún 2012

@wejbynka no uz sa nemozem dockat kedy tam budeme 😉 ozvem sa o dva tyzdne 🙂

luga
15. jún 2012

@barbadossa , drzim palce - TTTTTTTTT 😉

wejbynka
16. jún 2012

@barbadossa cakam kym sa ozves s najsamlepsim vysledkon🙂

hencidlo
21. jún 2012

@saska75 ahoj ja som max spokojna v Reprofit Brno a ano je to tam lacnejsie, ked si sampolatca 😉

leontinka27
21. jún 2012

@hencidlo prosim ta a kolko to tam cca stoji???

hencidlo
21. jún 2012

@leontinka27 to sa neda presne napisat, zavisi to od poctu vajicok a ci mas aj icsi a ci mas od nich aj lieky ..... mozem ti napisat, kolko to vyslo mna. 1x 825€ to som mala 2 vajka z toho sa len 1 oplodnilo, 2x 936€ boli 3vajka a z toho sa 2 oplodnili

leontinka27
21. jún 2012

@hencidlo fuha to je dost...s porovnanim ked preplaca poistovna tu u nas.....ach jaj zacnem kradnut.este sa tam nechystam len zistujem. dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre