Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

floskula
3. jún 2009

emka, vsak ja sa tesim, len sem-tam pride taky nejaky den. ta pauza asi ma svoj zmysel, lebo hyperstimul. jednoducho znamena, ze tie hormony budu v tebe asi kolovat este dlhsie ako treba. to by ale zase mohlo pomoct pri domacom snazeni 😉
aku liecbu este skusas, okrem femigardu?

emka1
3. jún 2009

floskulka - no beriem aj Femigard ... ale dnes som bola za liecitelom Janom Dedikom, je z Trencianskych Teplic a 2 dni do mesiaca posobi v BA, pohladom do oka na rohovku Ti vie vycitat Tvoje choroby ... tak mi povedal asi 3 + problem s otehotnenim, dal mi 2 kvapky a pre draheho tiez jedny, o mesiac sa mame prist ukazat, ake su vysledky a rozhodne o dalsej liecbe. Ma dobru uspesnost v liecbe neplodnosti, tak to skusame aj my ... chodia za nim pary, ktore absolvovali neuspesne IVF a nakoniec sa im zadarilo ... tak uvidim, ci aj my zabodujeme 😀 😀

floskula
3. jún 2009

aha, nepocula som o nom, ved ja ich viacero, tych liecitelov. ja zatial nic take neriesim, lebo dost nestihame v tomto obdobi. hlavne emka, ze sme teraz chvilu bez tych hormonov, nech si telo oddychne.
ja na dnes koncim, utekam domov trochu upratat. 😉
maj sa mi emi, snad sa niekedy aj uvidime, len fakt nestiham, tak sa ani nehlasim s tym stretkom.

emka1
3. jún 2009

katka - ja som si hned po neuspesnom IVF nasadila Femigard a nastastie nemam s cyklom problem, sice ten druhy cyklus trosku meskal, mrska bola poriadne silna, ale zato nebolestiva ... urcite mi pomohol Femigard + pijem aj caj z alchemilky .... tak skus aj Ty nieco taketo prirodne, malo by Ti to zharmonizovat cyklus 😉

emka1
3. jún 2009

floskulka - utekaj kludne a nestresuj 🙂
ja mam toho tiez dost, ale verim, ze si na stretko cas najdeme ... takze ked budes mat kludnejsie obdobie, ozvi sa a skocime si na kafco 😉

loginka
3. jún 2009

emka, na co je Femigard?
to je zaujimave, ze 9 a 3 mesiace ... celkom rozdiel
kolko si od toho hyperstimulaku?

emka1
3. jún 2009

loginka - Femigard su kvapky na upravu menstruacneho cyklu a pomahaju aj na rast sliznice maternice, daju sa zohnat tu :www.ohm.sk, su tam predajcovia, vidim, ze si z Blavy, tak na Grosslingovej a na Bajzovej sa da kupit. Nekupis ho priamo v lekarni.

IVF aj s hyperstimulakom som mala v 4/2009, takze teraz som som mala druhu mrchu ... do augusta este 2 cakam

loginka
3. jún 2009

tak to si pekne uzi leto a mysli na nieco ine, uvidis ako to ubehne - ako kazde leto 😎

emka1
3. jún 2009

loginka - no hlavne nech to pekne leto rychlo neubehne, lebo ja nemam rada jesen 😖 ... takze nech leto prebehne pekne pooomaaaliiickyyy. .. ja si radsej pockam 😅

katka14
3. jún 2009

ahoj emka, diky za tip. prave som tam odoslala mail.objednavku, snad mi to pomôže. manzel ma eregmu, ale nejake estra zmeny nebadame. ani ja ani on. ale niečo na rast sliznice sa mi určite zide, a ten čaj som zatial nezohnala. u nas nie je obchodik so spec.cajmi. dopovala som sa cez poslednu ovulku - teda ak nejaka bola - aspon cervenym vinom, mozno aj to zaberie a motyka vystreli 🙂

lolka
3. jún 2009

gregy, tak akoooo ? zajtra ides na krvicku, alebo si uz testovala ? ja sa uz pondelka neviem dockat 😅 dnes om 14 dni od OPU, vzdy ked idem na wc-ko, tak trrrrpnem 😅

bittka, drzim palce na ET a hlavne zvladnutie plneho mocoveho mechura 😀 nezabudni si zobrat Crinone, teda ak si dostala v centre.

vierka
4. jún 2009

dobre ranko kocky 😀

gragy ma uz dneska krvickuuuu???? tak to drzim straaaaasne moc palce...

lolka - teba kedy caka krvicka??? 😀

dneska drzim strasne moc palce Bittke a Alex - dneska vsetko uspesne vybavte baby 😀 😀 😀

loginka
4. jún 2009

ahoj vieri,
ako sa mas? kedy mas utz?

vierka
4. jún 2009

ahojcek 😉
no vcera som prvy krat klacala pri WC poobede 😅 tak ale rozdychala som to a len ma tam par krat naplo 😀
na utz idem buduci tyzden v stredu 😀

loginka
4. jún 2009

tak to je dobre znamenie 🙂

vierka
4. jún 2009

asi som sa nemala stazovat ze nemam ziadne tehu priznaky 😀 😀 😀

loginka
4. jún 2009

tak uz sa aspon nemusis stazovat 🙂

loginka
4. jún 2009

baby, oplodnili sa 2, tesim sa im, takze zajtra idu dnu k mamicke 🙂

vierka
4. jún 2009

tak to je supeeeeeeer, nech len pekne rastu do zajtra a u maminky nech sa pekne zahryzkaju 😀

babulka123
autor
4. jún 2009

loginka.. sikovnicky su to po maminke..

loginka
4. jún 2009

dufam ze aj sikovnejsie ako minule 🙂

babulka123
autor
4. jún 2009

urcite... treba im verit... a dohovarat...

ja idem na poradnu a na ulzt. taaaaaaaakto sa tesim

loginka
4. jún 2009

tak si to tam uzi babul, uz mas nachystane vecicky, kocik a pod?

loginka
4. jún 2009

stale nechcete vediet pohlavie?
inak ma to nieco do seba, potom to prekvapko

babulka123
autor
4. jún 2009

uz mame vsetko .. snad..
a nechceme nechavame to na prekvapko...

bittka13
4. jún 2009

ahojte kocky, este som rychlo stihla kuk sem... ste velmi zlate daaaaaaakujem 😀 vam velmi ze mi tak drzite palce !!! podam hlasenie, crinone pribaleny 😉 ....

loginka
4. jún 2009

bittka, drzim palce, pekne privitajte deticky 🙂

bittka13
4. jún 2009

loginka - diki, ved aj ty uz zajtra ako som citala 😉 ... a potom uz budeme len spolocne cakat na vysledok 😀

vierka
4. jún 2009

babul - drzim palce na kontrolu nech ti to dobre dopadne... inak uz mas veru pekne tt pri mene 😀

alex
4. jún 2009

ahojte kočky,
huráááá, máme vypísanú žiadosť, strašne sa teším 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre