Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

gregy
16. jún 2009

Pahulinka to by sme ti neurobili neboj paitok bude radostný 😀

loginka
16. jún 2009

jaaaaaaaaaaaj gregy ptuj ptuj
TOMU VER!!!

pahu
16. jún 2009

tfuj tfuj tfuj 😀

gregy
16. jún 2009

Verím tfuj tfuj tfuj na všetkých 😀

pahu
16. jún 2009

tak tak 😀

lolka
16. jún 2009

ahojte babulky 🙂
dnes sme boli vo FC a videli sme nasu fazulku, resp. len gest.vacok s malou bodkou 😉 tak sme sa tesili a inak, je tam len jeden krpec 🙂 mysilm, ze aj s jednym bude zaberak 😀 😀 o cca 10 dni mam ist uz k svojmu gyndosovi a to uz by malo byt vidiet aj srdiecko 😵
doki sa s nami lucil "tak vela stastia a o 2-3 roky sa vidime s druhym babatkom" 😵

riska
16. jún 2009

lolka, supeeeeeeeeeeer, gratulujem ku bodke 🙂 nabuduce už z bodky bude fazulka 😵

pahu
16. jún 2009

Lolka, gratulujem 😀

gregy
16. jún 2009

lolka supeeeeeeer gratulujem 😀

bittka13
16. jún 2009

lolka - 😀 bomba, to je krasne 😀 !!!

lolka
16. jún 2009

dakujeeeeem 😉 aj muzik bol "namako" 🙂
inak, spominali ste tu dnes bolest bruska.....tak ja mam dnes pocity, ako keby mala dojst mrcha 😖 ale zaroven mi aj blbo od zaludka, tak snad su to tehu priznaky 😉

kellynka7
16. jún 2009

lolka gratulujem. skvela sprava 😀

loginka
16. jún 2009

lolka 🙂 parada 🙂

vika34
16. jún 2009

lolka gratulujem
gregy vo GF volajú na srdiečko až na 35 deň po ET,tak máš ešte čas,držím palčeky
bittka už sa môžem tešiť nahlas,alebo ešte stále potichučky
zdravím všetky

vika34
16. jún 2009

LOGI myslím na teba 😎

bittka13
17. jún 2009

vika - este len potichucky, zajtra idem na krv.... dam hned vediet 🙂)) !!!

pahu
17. jún 2009

Ale ale, Bittka, tak potichučky aj ja 😀

bambibam
17. jún 2009

Ahojte dievčatá,neviem či už ste tu spomenuli dovolenky,neviete mi poradiť ako majú dovolenku vo ferticentre? Chceli by sme ísť v auguste na IVF a nevieme či to vôbec bude aktulne. A chcela som sa ešte opítať ako dlho nám platí schválená žiadosť? Díky 🙂

bittka13
17. jún 2009

bambibam - dovolenka v FC je cely jul .... ako dlho plati ziadost ti bohuzial neporadim 🙂 my sme si to platili sami.

loginka
17. jún 2009

bittka aj ja uz chcem ist zajtra na test ... 😅 🙄
chcem, chcem

bittka13
17. jún 2009

loginka - tak pod 😉 ved si to mozno nevsimnu ze si o den skor 😀

loginka
17. jún 2009

urcite nie 😝

bambibam
17. jún 2009

bittka dakujem no neviem potom ako sa rozumne objednať aby sa stihli predpísať aj lieky no mám s toho v hlave zmatok ,hlavne ked musím všetko sklbiť dokopy. A či sa to vôbec bude dať sklbiť na ten august,je to naše 1 IVF a nemáme ani potuchy čo všetko to obnáša, ked sme tam boli prví krát tak to bolo formou pohovoru,ale ako sa blíži august tak mám takú vnútornú obavu.

bittka13
17. jún 2009

bambibam - ja by som to urobila tak ze by som sa teraz k nim vopred na august prihlasila, pockala kedy v auguste dostanem mrchu, zavolala ze mrcha je tu a na druhy den zacinas pichat. Ved aj keby ti lieky predpisali v den ked zacne mrcha este stale v pohode stihas ked uz mas ziadost schvalenu..., ci ?!?

bambibam
17. jún 2009

Bitka sestrička mi vravela ,že treba ešte nejaké sono 10 dní pred príchodom MS no ale teraz to nestihnem ,potom vlasne majú dovolenku tak neviem či sa to nepretiahne až na september čo zas by som bola nerada lebo idem do školy a to vieš ked zmeškáš prví den tak to je pol roka v kolotoči otravovania spolužiakov a nik nevie,a moja malá nastupuje do novej školy a nerada by som ju sklamala. zajtra alebo pozajtra mám dostať MS tak by som tam zavolala,čo a ako dalej. No ked mám povedať pravdu prvý krát mám strach ,lebo nikdy som nebola uspatá a vložená do rúk niekomu. Chvílami ma prepadá strach čo ked sa nezobudím. Chápeš toto sú moje prvé skúsenosti s lekármi a mám zmiešané pocity.

loginka
17. jún 2009

bambi ja som sa naopak tesila, ze si pospim dlhsie, ale bola to len taka lahka narkoza 😉
ono ja som sa uz na vyber celkom tesila, lebo ked budes stimulovat tak sa ti zvacsi brusko a budes aj rada, ze ti tie foliky vyberu - aspon ja som to tak pocitovala a samozrejme som sa tesila na tranfer
musis to obratit zo strachu na Tesenie sa, potom to ide lahsie 😉

bambibam
17. jún 2009

loginka po pravde ti poviem,na vonok som ako že hrdinka a vo vnútry sa trasem ako osika.Proste som čistý posero a mám strach či si nekúpim aj plienky 😀 😀 😀
Snažíme sa už dlho asi už 5 rokov a 2008 som po IUI v 9 týž. som potratila ,a 2009 -2 IUI a nič. Trošku idem do toho s nadhladom,že nie vždy je všetko tak ako si prajem.
Co už aj sa teším ,aj bojím ,také zvláštne pocity.

loginka
17. jún 2009

my tiez 5 rokov, takze to poznam

bambibam
17. jún 2009

Stále ale verím ,že aj na nás príde rada a budeme tlačiť kočík. A tažko sa mi doma s rodinou rozpráva ,lebo všetci okolo majú 3-4 deti ,a nevedia ani pochopiť čo to pre nás znamená. Vieme len to, že nás tento problém zblížil viac ako sme mysleli. 🙂

barbareta
17. jún 2009

Chcem sa spýtať majú aj cez leto v FC dovolenku ako v zime ? ked tak hej kt. mesiac 😎
A ešte nebol teraz niekdo v FC kdo ma Spol.Zdrav. poist. ? ide mi o to že ma zaujima či už "náhodou" nemaju s tejto poistovne prečerpaný limit a pomaly to "Nás" začnú odsúvať , sorry na ten výraz ale na tie jalove mesiace ako je Januar a Február. Dík za akekolvek info. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre