Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bittka13
3. júl 2009

petka - kukla som babulky, su nadherne 😀 😀 😀 !!!

petkaerdal
3. júl 2009

dakujem bittka 🙂
uz sa prebudzaju pomalicky

gregy
3. júl 2009

aj ja som kukla sú podarené 😵 😵 😵 peťka tak veľa síl prajem a loginka vyzerá že bude mať dvojky ...

no v FC bolo teraz plodné obdobie ...

bittka mi hovor ja som už doma 2 mesiac 😝 ale akože aj robím tak kde ma nud telka niečo urobím aj do práce 🙂

bittka13
3. júl 2009

gregy - bohuzial ja nemam taku robotu, ze by som mohla z domu, ja bud som tam alebo nie... takze asi len alternativa budu knizky, esteze rada citam 😀

no vy zera to tak ze vo FC sa im dost zadarilo pred dovolenkou az skoda pretrhnut nit 😉 😀 😝

babulka123
autor
3. júl 2009

bittka .. ja som takto 8 mesiacov..
takze priatelia, krok za krokom , fraiser, mash.. vsetko uz pozrete od zadu dopredu a naopak..
a este aj mafstory, profesionaly, chalupari.. este ze mam draheho ktory mi stiahne kazdu blbost..

gregy
3. júl 2009

no babul tak máme sa na čo tešiť 😀 😀 😀

veru až škoda niť pretrhnúť ale verím že aj druhá polovica roka bude taká úspešná 😉

vika34
3. júl 2009

aj ja verím,ahojte

gregy
3. júl 2009

vieš vikuš že som si na teba spomenula a to ked sme začínali som si hovorila že ty budeš jasná tehula 😒 ale aj tebe sa zadarí ja to viem 😉

vika34
3. júl 2009

gregy včera som po 4 hodinách na onko.vybavila iba to ,že na ich chirurgiu ma nevezmú bez ich výsledku z utz,takže za tt idem na utz a uvidím aký je postup.Sestrička mi zase hovorila,že prečo hned rezať ,že nech si dám zobrať iba vzorku,ale ja nechcem,ked povedali ,že to tam nemá čo robiť ,tak načo im je vzorka a lekárka tiež zkonštatovala,že asi treba to dať von,Jurko má radu ohľadom toho čo si sa pítala

vika34
3. júl 2009

ved teda dúfam,je nto trochu deprimujúce,ale teším sa s vami,predsa ja bojujem o druhé

gregy
3. júl 2009

vikuš a to čo ťa toľko naťahujú ako sopeľ na rukáve!!! kua však máš pred IVF a raz povedali von tak načo ťa na dva krát trápiť najprv vzorku a potom aby doki povedal že aj tak von lebo bude IVF??? bôže dúfajme že tá lekárka bude mať rozum a naraz ti to všetko vyberú ... moc na teba myslím 😉 a to ti rovno nemohli tam urobiť aj ich utz.? to koľko teraz budeš zase čakať? bože toto naše zdravotníctvo kua to je ale jeden bordel 😠 😠

napíš mi do IP čo vymyslel Jurko ... dík

vika34
3. júl 2009

ha,ha ,že rovno 😀 😀 😀
gregy na hezdukovej sú ročné čakacie doby,to mi doki vybavila,že za tt
a strašne sa hnevala,že antolská a ružinov všetkých posielajú k nim,že oni majú tiež kvalitných odborníkov a k nim som mala ísť až keby vyšla histologia pozitívne,že potom oni majú veľa pacientov,ktorý tam vôbec byť nemusia

gregy
3. júl 2009

a teba rovno poslali na oknko? a prečo ved onko u teba nie je potvrdené! no tak to má na jednej strane aj pravdu ... no a čo teraz ostávš u nich či ťa na ten utz. poslala niekde inde?

vika34
3. júl 2009

to ved aJ JA som jej povedala,že ju chápem,keby ma poslali o 3 posch.na antolskej idem tam,ale kedže napísalic Heyduková,tak som tu,zostávam tam,ale chirurg mi to nebude ,že vraj chcieť urobiť bez ich vyšetrenia aich sonografu

gregy
3. júl 2009

no a máš už termín na tie ich vyšetrenia?

vika34
3. júl 2009

na UTZ idem 10.7. ráno a potom mám ísť znovu knej,ale nebude mať sestričku ,tak rátam,že tam strávim mladosť 😀

gregy
3. júl 2009

10. idem na ďalšiu kontrolu tak veríme že to bude šťastný deň 😉 😉 😉

bittka13
3. júl 2009

gragy, vika - urcite bude, kocenky drzim vam palce 😉

vika34
3. júl 2009

dakujem aj tebe bittka

vierka
6. júl 2009

dobre ranko baby, dovolenkarka este len vstala a napchava sa babovkou a teplym kakavkom 😀

gragy - doki mi dal pre istotu utros, ako on tam ziadny problem nevidel, ale ze pre istotu kedze sme uz presli hocicim, tak ten nas elky zazrak trochu poistime 😀
takze uz len tento tyzden 1 tebletku dva krat denne a konciiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

bittka - tak to je super, ze si vidlea srdiecko, je to uzasny pocit a len pekne odpocivaj, nech babatko pekne rastie 😀

ja som priala fotku nasho zazraku do albumiku 😀

gregy
6. júl 2009

😀 ahojte, no ja ešte 3 týždne a konečne končím s utrošom 😀 😀 😀
vierka fotočka je nádherná 😵

babulka123
autor
6. júl 2009

gregy ako svagrina???

gregy
6. júl 2009

no nik ju nechcel vziať, volala som aj do GF a ani tam ju nechceli ☹
nakoniec boli ochotní v GPN ale tam si to všetko zacvaká ... ale setrička bola na 100% presvedčená že pôjde rovno do nemocnice takže ide k nim zbytočne len čo si to musí zaplatiť ale podľa mňa je to lepšie takto pozrú ju a ona sa rozhodne čo ďalej, no nemocnica asi bude dosť veľký problém kedže je tu aj s dcérou a tá bez nej určite sama nevydrží ...

no a akurát mi ešte operujú neterku - vyberajú jej jačmeň z očka teraz som s ňou volala až mi slzy vyhŕkli do očí taká bola zlatučká len sa mi posťažovala že je veľmi hladná 😢 😢 😢 ja neviem čo tak revem ale úplne som ostala z toho smutná ☹

babulka123
autor
6. júl 2009

no pekne..neboooj neterka to zvladne.. o chvilku to ma vonku

a svagrina.. nooo to ze bude cvakat to mi je jasne.. a nemocka? nooo dufamm ze ma dobre poistenie spravene.. {ja osobne si robim aj ked ideme na 2 dni do prahy alebo tak}
nech ju pozru a popripade nech sa zbali a leti domov.. daj vediet ze ako

gregy
6. júl 2009

no tak rýchlo to nebude lebo všade sú dovolenky tak mi sestrička povedala že ju vezme ten lekár ktorý bude mať medzi obejdnanými pacientkami trochu času ... takže si tam asi počká ale to nevadí hlavne nech sa na ňu niekto pozrie .... lebo na poslednom utz. jej dr. povedal že to druhé mimi je splaštené a že sa mu zdá že sa nevyvíja správne takže možno to odchádza ... no boh vie ved uvidíme len ja sa jej čudujem že sa trepala na Sk .. mala ostatť doma v kľude ... len nech to dobre dopadne

gregy
6. júl 2009

no neter je už na operačke ... ževraj strašne plakala 😢 😢 😢 😢 😢 😢 bože a ja revem doma ako tur za ňu 😢

babulka123
autor
6. júl 2009

gregy.. ja budem tiez plakat.. aj za mna budes??

a svagrina.... noooo asi ma rada adrenalinove sporty..

gregy
6. júl 2009

hej budem aj za teba teraz som neaká precitlivená 😢

no a švagriná ...ja to nekomentujem, ona to všetko berie ako že to je normálne že to môže byť ... ja by som bola posra.á až za ušami ale mám dojem že dnes sa riadne vyplašila ...

babulka123
autor
6. júl 2009

nic si z toho nerob.. ja som vcera mala taky den.. chcelo sa mi plakat ale nechcela som .. tak som to dusila sama v sebe.. des...

a dnes.. marek mi pride domov az okolo 10 vecer tak to bude vesele.. doobeda to estte zlvladam ale poobede ked uz neviem co so sebou tak je to des..

gregy
6. júl 2009

no tak našťastie je v poriadku to krvácanie je spôsobené tým že to druhé miminko odchádza ... zobrali ju v tom GPN a povedala že boli veľmi zlatí že jej všetko pomerali poukazovali a že to druhé mimi je presne tak ako má byť ale má prikázané len ležať a dostala magnézium a duphaston ... no a o dcéru sa má starať babička ... to jej Dr. aj napísala do papierov 🙂 a zacvakala za to necelých 60 euro aj s liekmi

a neter je už po ale že je ešte taká nemastná neslaná a ani ma nechcela k telefónu ☹ a to už je čo povedať lebo ona so mnou dokáže denne prekvákať hodiny ☹ ☹ ☹ chúďatko moje milované

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre