Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
7. apr 2009

Ahoj Drobec 🙂 Ja som si to pichla sama, od zajtra manžel 🙂 Minule som si pri 4 pichala s jednou vodičkou, takže skúsim tiež s jednou, ako aj ty. A ty ako????? Koľkú injekciu už máš v sebe ty???? Držím ti palce, nech je čo najviac folikulkov. 😉

mimka30
7. apr 2009

Peťka ďakujem za podporu- si zlatučká, ako vždycky ku každej z nás 😉 🙂

Tak to je fakt dávka jak pre koňa. Som zvedavá, čo to so mnou spraví. Dobre že si nepichám 6 😀
A čože prerábate??? Detskú izbičku už??? Nebojkaj sa, zajtra ti všetko dobre dopadne. Hlavne že si bola v poriadku počas prvých troch mesiacoch. Nebojkaj, zvládneš to 😉 A bábenka tiež. Veď ty si veľká bojovníčka. Držím ti silno palce, nech je všetko o.k. 😉

drobec123
7. apr 2009

ja mam za sebou uz osmu vcelicku dnes. zatial to zvladam hrdinsky - neplacem ani nic podobne 😀
a ked mas pochybnosti ohladom riedenia, zavolaj rano do FC ved su tam od 7.00 a urcite ti poradia.

peti urcite to dobre dopadne ! a stale vies ze ti to mozu zasit keby bolo najhorsie. no s tym upratovanim si fakt nepomozes, toto bude asi skola pre teba - lebo pri tvojich dvoch princeznach si tak ci tak na nejaky neporiadok budes musiet zvyknut ! 😉

mimka30
7. apr 2009

Drobec a folikulky ako? Bola si na uzv??? Ja idem v sobotu.

drobec123
7. apr 2009

folikulov na jednom cca 6 a na druhom tri. ale este su male. dalsi UTZ mam v stvrtok a mozno v sobotu bude OPU..... v stvrtok budem mudrejsia....

mimka30
7. apr 2009

Drobec, tak hneď informuj, čo a ako, nech ma motivuješ 😉 Držím palce nech je ich čo najviaaaaaaaaaaac 🙂

drobec123
7. apr 2009

mimka - mne staci aj menej ale kvalitne !!!! dufam ze v tych 10budu aj vajicka !!!! toho sa este trosku bojim

mimka30
7. apr 2009

Nebojkaj sa. Aj ja sa bojím o tie moje, ale nesmieme sa vzdávať. Ty máš tiež druhé ivf, však?

drobec123
7. apr 2009

ale nie, nebojim sa zatial nemam coho - som v dobrej pripravnej faze, zatial sa z toho vsetko vytesujem ze sa nieco deje ! je to moje prve IVFko.... ale aj posledne ! 😀

mimka30
7. apr 2009

😀 😀 😀 Takže naše posledné ivf 😀 😀 😀

drobec123
7. apr 2009

a ty si bola na prvom v FC ? mrazacikovia neostali ?

mimka30
7. apr 2009

Ja som bola vo FC. Mrazáčikovia žiaľ neboli, takže preto všetko odznova. ☹ Ale teším sa, že je teplo- vraj väčšia šanca na úspech. 😉 U teba tiež moja. 🙂

vierka
7. apr 2009

petulka - na zajtrajsok ti drzim straaasne moc polce, podla mna to dopadne dobre... A baby maju pravdu - pri dvoch princeznach si budes musiet zvykat na neporiadok...

vierka
7. apr 2009

mimka - super ze zacala stimulka, strasne moc drzim palce a v sobotu cakam spravy z kontroly...

slavenka25
7. apr 2009

ahoj sa to tu konečne rozprudilo trochu

slavenka25
7. apr 2009

Ja som 11 den po transfere a mam bolesti ako pred menštruaciou a svetlo hnedy vytok. SA bojim aby som neprišla o embryjka.

veam
8. apr 2009

Ahojte....nehnevajte sa baby ze sa hlasim az dnes,ale vcera mi nebolo dobre...takze bola som u gyn.,vsetko je v poriadku,srdiecko uz bije,pohyby uz tiez su,male ma 2,23cm a som tak v 8-9 tyzdni...mam ist k internistovi alebo ku gastroenterologovi skrz tych mojich nevolnosti

petkaerdal
8. apr 2009

ahojte baby 😉
veam 😉

kocky,drzte mi palce,dneska poobede idem ku gyn.,dufam,ze moj krcok pekne stale drzi a ze nepojdem odtial rovno do nemocky,bojim saaaa 😔

petkaerdal
8. apr 2009

baby,tak si na ten neporiadok teda zacnem uz zvykat 😀 😀

mimka,obyvacku sme mali predelenu na dve izby,tak sme tu stenbu zvalili spät,ako bola,musime to dat do povodneho stavu ,takze trocha zmeny...

bobjan
8. apr 2009

Peti, mooooooooooooooooooooooc držím palce 😉

bobjan
8. apr 2009

Prečo to musíte dať do pôvodného stavu? Sa idete sťahovať?

bobjan
8. apr 2009

aha už čítam, že pre detičky🙂

petkaerdal
8. apr 2009

bobjan ahoj,
prave som na teba myslela,ze kde si zase 😉 😉 😉

dik 😉

ano budeme sa stahovat,ale nevieme este presne kedy a kam,cakame na byt...a toto si chceme troska prerobit dovtedy 😉

ako sa mas???

bobjan
8. apr 2009

Peti, no teraz to tu flákam, lebo v práci sa niekedy nedá písať, keď tu pobehujú chlapi 😒

Doma mám robotu, furt čosi upratujem, keď je tak pekne, tak ma to baví a robím takú jarnú očistu - vyhadzujem nepotrebné veci 😅

mám sa fajn, tak normálka...

ozaj a super, že tá fľaška na boku zmizla 😉

petkaerdal
8. apr 2009

myslis infuziu? nechapem s tou flaskou 😅

bobjan,aj ja by som rada nieco porobila,tiez ma to bavi,ked je tak pekne,pustim hudbu a idem...ale vsetko robi drahy

suseda podomnou pecie asi nejake kolace,vonia to,ako moravnske,aku chut mi narobila,dala by som si s mlieckom 🙂 ,ze by som vecer spravila 😀 ked drahy spravi cesto 😝

dokedy si v praci,ved nemam ani prehlad o dnoch 🙄

bobjan
8. apr 2009

no čo bola tu tá reklama na boku na koňovi, keď si písala 😉

Peti, zaklop susede, nech sa podelí 😅, že ty už mliečko máš🙂 Nech nie je škrobica, keď to tak vyvoniava 😀
len pekne oddychuj, nech drahý spraví cesto a aj koláče 😉
Drahý nech pekne upratuje, ty odpočívaj, prvoradé sú babenky a ty, robota ťa neminie, keď budú na svete, neboj 😉

do 16.00 😝 ma tu trafí šľak...už by som aj šla domov 😅

petkaerdal
8. apr 2009

jaj,tak detska flaska,som nepochopila,ani som si nevsimla,ze zmizla a co ta rusila?

no ale laka ma to,to sa fakt neda vydrzat sediet,lebo on robi vsetko tak trocha po svojom a ked vidim,ze zle,tak ma to vytaca 😀

ale som myslela ,ze dokedy,do zajtra??? este robis? ja neviem,ani co je za den zase,ked som tu,ako v jaskyni 😖

bobjan
8. apr 2009

no nerušila ma, ale keď som písala a chlapi tu pobehovali, tak svietila na pol obrazovky, teraz je to v pohode 😉

no mi hovor...o tom upratovaní....ja som kázala chlapovi povysávať a prišla som domov a hneď som ho sprdla....tak bol chudák urazený, že sa snažil a ja som ho zrušila troma smietkami 😀

jáááááj, no do zajtra....normálka a potom od utorka..
chceli sme sa ísť okúpať v pondelok niekam, ale asi pôjdem môj do roboty, tak sa budem doma zasa nudiť sama 😝 a nikomu neotvorím, cha 😀

dnes je stredaaaaaa 😉 zástrčkový deň 😀

petkaerdal
8. apr 2009

Jaj,to zase sa mi bude Vierka smiat,zase akurat streda,ked ani neviem 😀 😀 😀
to je pre Vierku den 😀 😀 😀

ved aj ja ho budem mat zastrckovy,ale akurat tak so sonom 😀 😀 😀

aj ja ho stale sprdnem chudaka,ale musim sa ovladat,potom mi je luto,lebo on sa snazi fakt upratat,tak nech je jak je,ale snazi sa,musim ho pochvalit radsej 😉

tak este zajtra a mas veget...
a budes doma v pondelok?

veam
8. apr 2009

caute...no uz som tu,Petka jasne ze budeme drzat palce
bobjan no konecne trocha oddych ved sa prepracujes 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre