Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
15. apr 2009

hi hi hi 😀 spomen certa a zavola Ferticent 😀 😀 😀
taaaaaakze ZIADOST SCHVALENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

tak som sa dohodla s pani sestrickou, ze zavolam niekedy buduci tyzden ked budem mat mrchu a dohodneme sa na tom termine utz a vyfasovania injekciiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

lenusska
15. apr 2009

mimus - neboj ani Ty...fazulky uz teraz ostanu tam kde maju a ja sa uz tesim na foto poz.testu a vezmem si priklad

petkaerdal
15. apr 2009

Vierka fakt????
supeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

tesim sa,takze pojdeme na to 😉 😉 😉 uz ale naposledy,ok?

petkaerdal
15. apr 2009

mimka,
no ale musis napisat,ze ZIAL mam s tym super skusenosti 😔 ,ale uz je to jedno
a neboj,vynahradi sa ti vsetko ,ako mne dvojmo 😉 😉 😉

len ti poviem,ze nieje to sranda nosit dvojicky a to niesom nejaka drevenna,ale mam co robit uz teraz

bobjan
15. apr 2009

Vierka, no ja som aj teraz bola na krv u nás...

vierka
15. apr 2009

petka - tusim vzdy zavolaju ked ich spominame - sa im musia riadne stikutat 😀 😀 😀
jasne ze pojdeme... a aj ked sa mi to celkom paci to stimulovanie, tak sa vaaaaazne nenahnevam keby to bolo posledny krat 😀

petkaerdal
15. apr 2009

Vierka,to preto,lebo oni nas citaju 😀 😀 😀
tak si povedali,ze tej vierke dame teda vediet,nech sa potesi

to pichanie sa ti paci,co? 😉

petkaerdal
15. apr 2009

a neboj,raz pichnes aj posledny krat 😀

vierka
15. apr 2009

bobjan - ja som bola v centre... aj teraz asi pojdem zase a zase ziadne testy popredu 😀

petka - no ale ked som cakala na krvne testy, tak sme ich veru tym pisanim neobmakcili a volali az neskor 😀
ved ma poznas - ja a pichanie 😀 to ide proste dokopy 😝 😀

petkaerdal
15. apr 2009

Vierka,ved pockaj v tehu je vsetko opacne,potom ti bude zle z pichania 😝

inak ved ja viem,ze pichas aj za mna 😠 a zase sme pri tom,dneska mas zase stredu

mimka30
15. apr 2009

Peťka ja viem zlatko, že si sa dosť natrápila, ale aspoň to vyšlo 🙂 🙂 🙂 Prečo mne nechce vložiť 3????

Lenka- ďakujem, hádam aj mne aj tebe to výjde. 😉

Vierka- supéééééééééééééér 🙂 😀 Poď už od zajtra stimulkovať, nech nečakám sama. 😀

vierka
15. apr 2009

petka - to s tym poslednym pichnutim je dobreeeee 😀 😀 😀 spravim potom pamatnu tabulu - 28.5. si pichla naposledy 😀 😀 😀
kludne nech mi je zle z cohokolvek, ja vydrzim pre to vsetko 😀
jeeeeej a to som chcela mat dneska volno, ale kedze je ta streda, tak asi nebude 😀 😀 😀 😝 to dneska proste musim 😝 😀

petkaerdal
15. apr 2009

ale mimka mam tie pocity stale nejak este v sebe,to trapenie,nezabudla som,mozno aj preto stale neverim,ze som tehula,kukam tu na postielku ,ako blb a neverim,ze tam budu babätka onedlho...

ja neviem preco ti nechce vlozit 3,ty by si aj chcela??
zajtra mas kontrolu?

petkaerdal
15. apr 2009

dneska proste musis nooo,streda je streda,tak aj keby si chcela dovcu nejde to 😀

no som zvedava na tu pamätnu tabulu,ze si pichla naposledy,lebno potom uz dlhooooooo nepichnes nic

vierka
15. apr 2009

mimka - no ja som pani sestricku trochu pomylila, lebo som povedala ze teraz niekedy mam dostat mrchu a ze sa potom ozvem a ona hned ze ci uz nechcem od tejto stimulovat, ze to nejako spravime 😀 ja by som aj stimulovala, ale nepresli este tie tri mesiace, takze ja este ten mesiac musim pockat 😀
ale velmi rada by som stimulovala s tebou 😉

mimka30
15. apr 2009

Hej moja. Zajtra kontrola. Ešte mi povedal, že on na seba nebude brať riziká, že je viacpočetná gravidita, lebo že už minule stresovali pri uzv, či nemá nejaká trojičky, ale že sa to nepotvrdilo. Ja by som chcela vložiť aj 3 😉

Inak to ti verím, že tie skúsenosti sú zlé. Ja som bola operovaná 3x na slepé črevo, za dva týždne, dostala som absces, ležala som na Jiske, lebo to vyzeralo dosť zle. Potom sa mi zapálil srdcový sval z tých narkóz, a nakoniec som dostala krvácanie do vaječníka a hrozilo, že mi ho resekujú ☹ Medzitým mi vyberali cystu, krčné mandle, takže narkóz som mala habaďúru. To nepočítam laparku, pertubáciu vaječníkov. No proste celý nemocničný záznam. Mňa musí fakt poisťovňa milovať. 🙂

bobjan
15. apr 2009

vierka, super, že ti už zavolali, držím palce 😉

bobjan
15. apr 2009

koľko platí schválená žiadosť?

petkaerdal
15. apr 2009

mimka,aj mne to tak povedal,ale ako som ti pisala vcera,mozno preto,ze to bolo uz moje 3 ivf a dovtedy som ani neotehu,tak videl,ze to nejako nejde,tak mi chcel zvysit sancu,ale musela som nieco podpisat...ale ved nechaj dve vlozit,aby si ozaj potom nemala trojicky nahodou

petkaerdal
15. apr 2009

pol roka bobjan

petkaerdal
15. apr 2009

mimka,tak to si mala toho dost teda 😔
co je to pertubacia?

mimka30
15. apr 2009

Pertubácia je že mi prefukovali vaječníky, či sú priechodné a tak. Našťastie pod narkózou, lebo to strašne bolí.
A vidíš, aj keď sú o.k. tak nič z toho lebo stále tam mávam cysty. ☹
Ja by som brala aj trojčatá. 😀

vierka
15. apr 2009

petka - ked musim, tak musim 😀 😀 😀
no ja ju velmi rada napisem, lebo pre mna bude urcite potom pamatna 😀

bobjan - dakujem zlaticko 😀

mimka - tak to si mala toho za sebou vazne dost 😕

petkaerdal
15. apr 2009

fakt trojcata? 😕 tak to ja nie teda,urcite

to sa ludovo vola prefuky?

mimka30
15. apr 2009

Ľudovo prefuky- presne 😉

Vierka- poď teraz na stimulku, nečakaj, poď so mnou 😎 😀 😀

petkaerdal
15. apr 2009

Vierka,no kedze si asi mierny zavyslak,tak asi pamätna nebude..ale ked budu dvojicky,tak aj mozno hej 😀 😀

vierka
15. apr 2009

mimka - ja s tym nemam problem, len neviem ako by sa zatvaril lekar keby som prisla po injekcie o mesiac skor nez mi kazal 😀 😀 😀

bobjan
15. apr 2009

ďakujem peti 😉

vierka
15. apr 2009

petka - no potom budem musiet asi vymysliet nieco ine 😅 😀 😝

mimka30
15. apr 2009

Vierka, on by na to nič nepovedal, on by kukal čo vlastne chceš. 😀 Ako na mňa predvčerom. 😀 Dúfam, že ma zajtra neodbaví narýchlo. Zajtra sa budem tváriť, že mám habaďúru času a dám si aj kávu 😀 😀 😀

Inak Peťka- tie trojičky, to fakt asi nie. Ale dvojčátka áno. 🙂

Bobjan a ty na ďalšie zase do FC?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre