Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
17. apr 2009

emka - aj ja strasne moc drzim palce a vecer tiez pozriem 😉 🙂

katka14
17. apr 2009

ahojte babanky, teda ja som bola včera tak fajn naladená, aj sme vybehli na bycik s drahym, a dnes mam taku depku. aj my rano slzička stiekla a aj v praci sa premaham aby som neplakala. asi je to aj tym počasim.

vierka, ty ides na 2.IVF? asi som sa ta už pytala ale akosi mi pamat vynehava. tak držím palce. jaj, aj ja by som šla aj hned. ja som si to počítala, ale ak by mi tak blbli ako po minule mesiace, že chodili asi o 4 dni predom, tak by som to možno aj v juni stihla, či nie? ked dostanem mrchu v polovici juna, zoberu ma?

bobjan
17. apr 2009

Katka ahoj, ja myslím, že už asi nie...., že to bude neskoro...

bobjan
17. apr 2009

aj ja by som chcela, ale mne to tiež tak asi vychádza...

brise
17. apr 2009

emka, moc moc moc držím palce. zvladneš to, a verím že aj bambulky v brušku.
Uvidíš večer bude HCG pekné, lebo hovorí sa že OHSS prepukne ked žena otehotnie. čiže je to dobré znamenie. a preto vo FC odkladajú ET pri podozrení na OHSS, aby sa toto nestalo.

Ja som bola dnes na kontrolnom UZV. a je všetko v poriadku, vaječníky su OK, musím čakať na mrchu (2) dnes som 10 DC a týžden pred dalšou (3) idem znova na uzv a začínam brať estrofem.
číže ak mrcha príde tak ako má, v júni to stíhame.

katka14
17. apr 2009

ahojte, takže sa bobjan asi stretneme až v auguste, mne to ale asi vyjde az koncom augusta. teda to su moje predbezne vemi hrube vypočty. ale všetko to môže inak dopadnut.tu nám prší, je to na ... 😝 nič sa mi zasa nechce. najradšej by som šla domkov. asi aj ujdem skôr. možno o 15hod. joj, uz aby to bolo

brise, myslim na teba. držím palce, nech mas pre nas čim skôr dobru spravu.

vierka
17. apr 2009

katka - ano ja idem na 2 IVF, privy vklad som mala koncom januara a krvny test 11.2. - negativny....
ja sa uz celkom tesim na to druhe...
v polke juna ta urcite uz nezoberu, lebo ked stimulujes minimalne tych 10 dni a viac, plu stransfer a tak, to by nestihali, lebo oni su uz nejakeho 27. juna na konferencii....

brise - tak to je super, ze uz zacnes brat estrofem 🙂

petkaerdal
17. apr 2009

baby,tak ja som vykopla draheho a idem sa nudit 😖

co obedujete vsetky?

katka14
17. apr 2009

presne tak peťka, bola som na obede v meste, mnam. plnene prsia syrom a šunku a šalat. ale je tam počasie pod psa.

vierka, aj ja sa teším na 2. pokus a to som par dni po 1. pokuse. do bude nekonečné čakanie. ale bude leto, tak to snad rychlo ujde 🙂

petkaerdal
17. apr 2009

Katka,zase tu o jedle vravis 😠 ,dala by som si 😀 😀

prsi u vas? tu nie,len je pod mrakom od rana

vierka
17. apr 2009

katka - ono to ubehne velmi rychlo... ved cez ten prvy cyklus pauzy som sla na kontrolny utz, cez druhy som sla podat ziadost, teraz cez treti pojdem pre injekcie a uz aj stimulujes 😀 😀 😀 prejde to rychlo ako voda a hlavne v lete 😉

petka - tu je pod mrakom, sem tam prska a mne sa do toho mesta ani moc ist nechce... ale pojdem...

babulka123
autor
17. apr 2009

brise... paraada.. na moje narodky ta poprosim ... 8.6

katka14
17. apr 2009

tu leje, ja som si to všimla až ked som vychadzala z firmy. keby viem, tak ani nejdem a dam si sem doviezt. ale už som napapana, ešte to tu vydrzat nejaku tu hodku, dve a hajde domov. 🙂

petkaerdal
17. apr 2009

babul,moj ma 2 dni po tebe narodky 😉

babulka123
autor
17. apr 2009

blizenci su naj.. hehehe

a mimochodomm u nas svieti slniecko....

bobjan
17. apr 2009

aj u nás už prší 😖 a to idem do mesta 😠

bobjan
17. apr 2009

Kati, veru až v auguste asi...aj ja uvidím ako bude mrcha chodiť... 😒

brise
17. apr 2009

babulka budem sa snažiť dodržať tvoj narodeninový termín. síce vychádza mi to cca na polku júna.
ja len dúfam že si mrcha zase nedá načas ako pred OPU že cyklus mi trval 53 dni.

petkaerdal
17. apr 2009

u nas neprsi,hihiiiii

bobjan
17. apr 2009

brise, tak ti to možno výjde na narodky môjho manželíka 😉 20.6. 😉

katka14
17. apr 2009

brise, alebo na naše 3. výročie svatby /17.6./ 🙂

bobjan
17. apr 2009

teda to bude v júni opitých ľudí 😀 😀 😀

katka14
17. apr 2009

a to má ešte aj drahý narodky v juni 🙂 ale opitý budem asi aj tento vikend. kamaratka ma zajtra termín, a ak neporodí sama od seba dnes alebo zajtra, ide na vyvolavačku. takže bude mejdan 😀 😀 😀

babulka123
autor
17. apr 2009

brise sak to

loginka
17. apr 2009

no pekne som si tam dala kavicku a nic viac 😵
kedze chcem ist az dalsi cyklus dr ma poslal domov
to som nevedela, myslela som si ze dostanem liecky
nevadi, bola som v Baumaxe a potesila som sa novymi rastlinkami a zajtra chcem ist na Gardeniu do Nitry
chceli sme ist dnes ale ten dazd nas odradil
leje, leje, dokonca aj krupy padali, aspon nam poleje zahradku 🙂

katka14
17. apr 2009

takže žienky, ja sa lúčim, ide vikend, netreba to v tej praci prehanat. príde segra, tak možno vybehneme na bowling alebo na pivko do baru. trošku sa opiť 😀 prajem vám všetkým krasny vikend, mne predlžený, idem do práce až v stredu. 😀 😀 😀 papa

bobjan
17. apr 2009

katka, príjemný víkend. bowling, by som zahrala.....ale drahý ide v nedeľu do práce 😠 my pôjdeme hádam budúci víkend 😅 uži si to 😉 ja sa ani opiť nemám s kým 😖

petkaerdal
17. apr 2009

baby pekny vikend...

bobjan,uz ides pomaly dom,co?

cigaretka5
17. apr 2009

kocky ako dlho asi trva stimulka? 8-10-12 dni? viem ze sa to takto presne neda urcit ale chcela by som mat aspon aku taku predstavu

mimka30
17. apr 2009

Ahojte. Tu nikto nie je, alebo čo? 😕
Emka, ako si dopadla???? Držím moc palce. 🙂 Uvidíš si určite tehuľka 🙂

Peťka- ty sa čo lúčiš, že pekný víkend? Kam ideš? 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre