Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
20. apr 2009

Baby idem trošku zdriemnuť

emka1
20. apr 2009

mimka - nie, nie som este doma, stale ma drzia v nemocke, teraz tu bola sestricka, a povedala, ze zatial o tom, ze by ma mali prepustit 😖 ... tak uz ma mrle zeru, ja uz chcem ist domooooov 🙄 🙄
rano na utz. mi povedali, ze vodu este v brusku stale mam, ale viditelne menej, tak neviem ci ma tu chcu drzat kvoli tomu - a cakaju kym sa uplne vstrebe .... 😒

drobec - ahoj 🙂
nestresuj sa, nic tym neovplyvnis, skus testnut na 8-9 den, mala by si na teste uz nieco mat 😉 😉
inak ja som mala prsia poriadne naliate, aj citlive, pomaly to ustava ... kazdym dnom by som mala dostat MS
drzim palce 😉

vierka
20. apr 2009

mimka - len si pekne odpocin a naber sil do dalsieho boja 😉

floskula
20. apr 2009

ahoj baby, nestiham, snada vecer budem mat viac casu, teraz mam vela roboty. od rana som myslela na mimku, ci uz ju uspavaju a tak... ved som to nedavno sama prezila.
mimka moja, uroda skvela 😉 , ukaazkovaaaaaaa. 😀 zajtra cakame dobre spravy o tom, ako sa oplodnili vajka. 😉
hlavne teraz oddychuj, nezabudni vela pit a skus aj nieco zjest, nech mas nejaku energiu. strasne drzim palce, nech ich je krasnych co najviac, viem ako som ja cakala na telelfonat od embryologicky. takze este raz, blahozelam a teraz pekne oddychuj. ja mam hrzone moc roboty, vecer ta ale skontrolujem. 🙂

emka, neviem, co vymyslaju, ale ak by to malo byt pre dobro veci a tvoje zdravie, tak tam este chvilinkuk vydrz, my sme s tebou. papa. 😉
musim utekat!

petkaerdal
20. apr 2009

mimka,ja odpadneeeeeeeeeeeemmmmmmm,supeeeeeeerrrr 😉 😉 😉

to je urodaaaaa.dobre ta nastimuloval....
ake silne mas bolesit? musis byt riadne dopichana...

petkaerdal
20. apr 2009

mimka,ja fakt nemam slov,toto som necakala ani ja,ale kraaasne,som velmi rada,urcite ti hned vyhrkli slzicky
z tohto musi byt aj na mrazenie urcite,mozes byt kludnaaa,zaciatok je veeeelmi dobry..
len dufam,ze nebudes mat silne bolesti,lebo mne pri 17 bolo ozaj hnusne...

hlavne sa sleduj,ci budes chodit casto cikat,aby voda odchadzala z tela a pi velaaaa radsej...aj 5 litrov

si dobra sliepockaa 😉 😉 😉 😉

kolko si mala minule? uz neviem

babulka123
autor
20. apr 2009

mimka aka paraaaaada...

emka1
20. apr 2009

mimka, si isla hodit slofika, tak snad nam potom odpovie na vsetky zvedave otazky 🙂

u mna je to definitivne - nechcu ma pustit domov ☹ .... vraj az zajtra po velkej vizite, ja uz mam pobalene veci a oni mi toto povedia ... 😒
no som zvedava na zajtra. To budem asi rekordmanka s hyperstimulakom v nemocke. Zajtra to uz bude 10.den 😖
vrrrrr .....

petkaerdal
20. apr 2009

emka,fakt..hm..skoda,tak snad zajtra,uz nejako budes musiet vydrzat

emka1
20. apr 2009

petka .... no nemam na vyber 😠

petkaerdal
20. apr 2009

no potesi teda...by ma treplo asi 😖

a co sa im nezda este? co povedali?

emka1
20. apr 2009

vraj pre istotu, aby sa voda vstrebala ....
ale vsetky krvne testy mam vraj uz v pohode. Mozno zajtra pojdem zase na utz.
Ani vcera ani dnes mi uz nedavaju ziadne infuzky, len sa hrozim toho, ze zase vecer dostanem do pleca ten hnusny a strasne bolestivy Fraxiparin ..... aaauuuuuuu aauuuuu 😢

bobjan
20. apr 2009

emka, to je škoda, že ťa nepustia 😒

mimka, pekne oddychuj, teda to musí byť teda ..... mať toľko vajok....nebojkaj, zajtra budú dobré správy, držím palce 😉

brise
20. apr 2009

mimka, tak to je paráááááda, že 31 ja odpadnem, a kde sa skovávali pri UZV???
Držím palce nech sa embryjkam pekne v brušku páči.
:o)

bobjan
20. apr 2009

Drobec, len pekn vyčkaj 😉 Držím mooc palce, aby boli z toho // 🙂 už by sa to tu mohlo rozbehnúť zasa...

mimka30
20. apr 2009

Baby ďakujem 😔 Už som si zdriemla.

Peťka, Babulka- no to sme boli aj my prekvapení, minule sme mali len 9 pri odbere.

emka1
20. apr 2009

mimka a minule si mala kolko merionalov ?? ked si mala 9 vajok ...

mimka30
20. apr 2009

Minule som mala 4 Merionaly

bobjan
20. apr 2009

mimka aj ja som mala 10 vajok pri 3 merionaloch......to je málo?

mimka30
20. apr 2009

To je super Bobjan pri 3 Merionaloch 10 vajok. Mne dal minule 4 lebo mám nad 60 kg 😖

bobjan
20. apr 2009

aha...no len čo, keď ledva boli 2 na ET 😢

to si si teda rýchlo zdriemla 😉 Bruško bolí?

emka1
20. apr 2009

ja som mala pri 3 merionaloch 13 vajok ....

vierka
20. apr 2009

emka - ved jeden den este vydrzis, hlavne aby bolo vsetko v poriadku a mohla si ist domov... takze hlavku hore, bude to dobre apojdes domeno 😉

no ja som mala len 3 zrele vajka pri 3 merionaloch... myslite, ze by mi dvihli davku?

mimka30
20. apr 2009

Bobjan, aj ja som minule mala len 2 k transféru. Preto sme radšej teraz nechali všetky oplodniť ICSI, lebo minule sa nám bez toho neoplodnili 😒
Bruško zatiaľ trocha pobolieva, dá sa to vydržať. Ale našťastie žalúdok prestal - to bolo hrozné dnes v noci. To neprajem nikomu, takú nevoľnosť som nikdy nemala ☹ ☹ ☹ Bobjan vy ste mali tiež ICSI?

bobjan
20. apr 2009

Vierka, možné to je....

bobjan
20. apr 2009

Mimka, to je dobre, že bruško moc nebolí....nevoľnosť prešla a bude to o.k., neboj 😉

mali sme ICSI...dávame, kôli imunite....ale vajká mi degenerujú na 3-4 deň... 😖

mimka30
20. apr 2009

Emka- ty si mala peknú úrodu. 😉

Vierka- tebe možno dá nabudúce 4, podľa mňa 😒

emka1
20. apr 2009

vierka - uz sa na tom smejem, ze som stale tu ... uz si pripadam ako veteran na tomto oddeleni .... uz sa to tolko pacientiek vymenilo, len ja stale zostavam 😒
no ale verim, ze mam pred sebou naozaj poslednu noc ... lebo tieto nemocenske budicky o 5.00 hod su dost kruteeee 😖 😖

vierka - urcite by si si mala pytat vyssiu davku, nech mas vacsiu urodu !

baby, vsetky ste mali ICSI ? alebo mali ste len prirodzene oplodnene vajka ?

katka14
20. apr 2009

ahojte žienky,

mimka, gratulujem, kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne uroda. držím palce, nech je čo najviac oplodnenych. pekne odpočívaj. ja som mala 4 merionaly a len 5 oocytov. napokon zostali na vklad len 2 a tie niekam zmizli.

dnes som bola na kotrolnom utrazvuku, všetko ok-až na to že nie som tehu. ale moja doktorka bola velmi prekvapena ked som jej vravela na kolky den mi vkladali, vraj to bola zavčasu, sliznica nemohla byt dost narastena. ani po utrosi. a teraz som z toho zmetena, či to nebolo cele zbytočné. ☹ ☹ ☹

emka1
20. apr 2009

bobjan - kvoli tomu degenerovaniu embyjok ste si nedali robit genetiku ??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre