Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
27. apr 2009

tiez si myslim,ze postup bude takyto... 🙂

bobjan
27. apr 2009

Emka 😀

Kukla som na to, vyzerá to dobre, ale nenašla som viac nikde o tom, len na tej stránke, tak si to odtiaľ skúsim objednať🙂

Držím na zajtra palce 😉

emka1
27. apr 2009

bobjan - ja som citala prispevky aj tu na konovi v diskusiach, ze babam to pomohlo a aj na nejakych ceskych strankach mi to google vygooglil .... treba skusit vsetko, nie ? 😉

mangelovi pred nasim druhym pokusom opat nasadim vitaminky, ked nam teraz pri 1.IVF celkom pomohli

zajtra dam vediet 😉

dufam, ze ma doki nezvozi za to, ze vas tu vsetky strasim hyperstimulakom 😅 a ze potom on musi pacientky chlacholit, ze neverte vsetkemu co na konovi baby popisu 😅

mimka30
27. apr 2009

Ahojte.

emka1
27. apr 2009

ahoooj mimka, no akoo ?? 😉

mimka30
27. apr 2009

Emka vďaka moja za povzbudenie, teraz som si prečítala, čo si mi napísala. Si zlatá. 😉 No mám stres, či to výjde. Chcem sa testnúť, teraz ešte nie. Je ešte skoro, ale mám stres z toho testu. 😒 😒 😒

bobjan
27. apr 2009

Emka, a čo si mu dávala?

Mimka, ahoj🙂 Držkaj sa mi, viem, čo to je....ale hlavu hore!!!

vierka
27. apr 2009

ahojte babulky, ja dneska poctivo pracujem 😅 😀

bobjan - nekric hop kym nepreskocis 😀 😀 😀 ty frajerka 😀

no baby, ja sice doma tie kvapky nemam, ale mohla by som to skusit s tou becherovkou 😝 😀 bylinky, ako bylinky 😀 😀 😀

mimka30
27. apr 2009

Bobjan, Vierka ďakujem. 😉 Áno je to stres to čakanie, ale čo narobíme.

A vy ako?

emka1
27. apr 2009

mimka - teraz sa uz nestresuj, urobila si vsetko pre to, aby si sa dostala do tohto momentu, ze mas v brusku 2 bambulky .... skus byt v klude, naozaj.
U mna vlastne vsetok stres opadol, ked som prisla domov z ET - vedela som, ze uz nic neovplyvnim, vedela som, ze je to uz len na prirode a na mojom osude, vedela som ze sa nebudem a nechcem stresovat .... a vysledok testu nech uz dopadne ako dopadne. Vkladala som velke nadeje do naseho 1.IVF, ale priroda si zelala opak .... asi sme stale v poradovniku, kym budeme moct byt rodicmi ... 🙂
hmmm ?? aj floskula Ti to uz napisala pekne ...

mimka30
27. apr 2009

Ja viem Emka.

Floskulka ďakujem ti mojenko 😉

Mne dávali po PK nejaké morulky. Ja ani neviem, koľko bunkové sú to. Nevieš náhodou?

bobjan
27. apr 2009

Mimka, morula je štádium pred blastocystou....

emka1
27. apr 2009

bobjan - davala som mu prirodne preparaty, u nas bol problem s mnozstvom a pohybom a tak som mu na odporucanie Stingraya, ktory prirspieva do temy Neplodnost u muza, nasadila Kotvicnik zemny (Tribulus terestris), L-karnitin, Omega 3 mastne kyseliny a Selezin ACE ... asi to pomohlo, lebo SPG mal konecne nad minimalnu normu

petkaerdal
27. apr 2009

mimka,ved som ti sem dala ten link,ako vyzeraju embrya,kukla si to alebo nie?

mimka30
27. apr 2009

Peťka kukla, ale to ani mudrlant s toho nevýjde, tak to bolo popísané.

Bobjan- dík.

Ja nemám žiadne príznaky, tak to asi zase nevyšlo ☹

petkaerdal
27. apr 2009

akoze nevyjde,morulka a blastulka mam uz niekolko 100 buniek,to sa uz neda poratat..

inak myslim na teba mimka 😉 ,stale ta doma spominam,moj uz nechce ani pocuvat,ze jeho konik nezaujima 🙄

emka1
27. apr 2009

mimka, ale na priznaky je predsa este velmi skoro, ved si 2 den po ET 😉, klud prosim Ta a nestresuj sa ... cmuk

mimka30
27. apr 2009

Teraz čítam že morula je útvar zo 16 blastomér. Čo to blastomera je? To aby som začala študovať 🙄

Peťka si moc zlatá. Povedz Erdalkovi, nech sa na teba nehnevá, ale že ja aj ostatné ťa moc na koníku potrebujeme, tak nech to nejak vydrží. 🙂

mimka30
27. apr 2009

Tretí Emka moja. Ale ja sa zblááááznim 😠 Baby to čakanie je najhoršie. Teta embryol. mi ani nevedela povedať koľko buniek mali 😠 😠 😠 Nabudúce sa opýtam upratovačky

petkaerdal
27. apr 2009

mimka,ty si cvocik 😀 fakt..az teraz,ked pise emka kukam,co si vysie napisala,normalne som tu vybuchla smiechom...nemala si nahodou pred vcerom et??? co chces citit??? kopance? 😕 😀 😀

petkaerdal
27. apr 2009

mimka,on sa nehneva,ale vidim,ako sa tvari ze ma ohromne pocuva,ked tu kazdy den vravim,ako pokracujes 😀 😀 ...ved s kym sa mam rozpravat,ked mam len jeho,niekedy mavne rukov ,ze uz ma dost a mam byt ticho 😠

petkaerdal
27. apr 2009

no mozno upratovacka vediet bude 😀 😀 😀

ja som inak stresovala tiez velmi mimka 😅

mimka30
27. apr 2009

Peťka že kopance 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Inak aj môj furt- zas ideš na koníka? Ja si tiež potrebujem, niečo pozrieť na internete a ty tam vysedávaš 😀 😀 😀

petkaerdal
27. apr 2009

a co chces ako citit na 3 den 😕

aby sme neskoncili nejake zavisle na konovi,teda ja urcite 😅

idem sa pomaly zclovecit,idem von dneska 😝 😝 😝

mimka30
27. apr 2009

Ani neviem, čo chcem cítiť. Asi to kopnutie, že hálóooooooo tu som uhniezdené 🙂 🙂 🙂
Ja ani neviem, či sú ešte tam zlatúšikovia moji. Videla si ich v albume??? 🙂

petkaerdal
27. apr 2009

nem videla,jeeej,idem kuknut,ani ma nenapadlo

petkaerdal
27. apr 2009

😵 😵 😵 😵 😵

dufam,ze ti to vyjde,lebo tu porazi aj mna

mimka30
27. apr 2009

Peťka ja im verím tak ma hádam nesklamú 🙂 🙂 🙂

Kam sa chystáš??? Roztrepať peniaze??? 😀 😀 😀

petkaerdal
27. apr 2009

no roztrepat mimka,nic nezarobime ,len miname 😖

idem kupit pre seba nejake spodne pradlo do nemocky a drogerku,viac asi nebudem vladat,este chcem kuknut vanicku

emka1
27. apr 2009

mimka - aj ja mam odlozene na pamiatku tieto fotecky .... bol to super pocit, ked mi dal doki fotecku 🙂

a uhniezdovat sa budu asi az na 5 den po ET, takze teraz tam u Teba v brusku poletuju a dalej sa delia ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre